Editörler :
12 Eylül 2020 21:49   

Birisi olmalı mı?
Merhaba arkadaşlar, biraz önce artık canıma tak etti ağlayım dedim ya da gideyim 2-3 bira alıp içsemmi dedim ama yok öyle geçmeyecek. Bu sorunu buraya yazmak istedim, canıma tak etti artık, en son lise sonra bir kız arkadaşım olmuştu ve üniversiteye filan geldim işte, ama ondan sonra hiç kimse olmadı olmuyor ha bu arada olmuyor derken azcık bile olmuyor yani ne flört ne konuşma olmuyor ya böyle birşey yok acaba birisi kara büyü filanmı yaptı anlamıyorum, bir kızla buluşuyoruz konuşuyoruz ve ertesi gün bitiyor mesajıma cevap bile vermiyor her ay hatta 2 haftada bir sürekli redediliyorum hatta rededilsem yine iyi ya direk gidiyo bitiyor seni beğenmedim yürü git başımdan dese ona da razıyım ya böyle birşey yok, arkadaşlarımda inanamıyor artık onlarında canına tak etti, kendi sınıflarından ortalama pekte mükemmel olmayan bir kız söylediler bununla senin aranı yapalım diye, bende dedimki; ya olmaz uğraşmayın diye ama kız nasıl sevgili arıyor birisinin olmasını istiyor anlatamam, kızı ekledim beni kabul bile etmedi şikayet etmiş arkadaşlarına bu beni rahatsız ediyorcasına filan, ulan ne rahatsızlığı allah belamı versin sadece ekledim, daha bunun gibi 10 larca örnek ya birisi beni tanımaya çalışmıyor bile o kadarmı çirkinim arkadaş konuşmayımı bilmiyorum, değilimdir herhalde ya, çünkü birçok kız arkadaşım var onlarda şaşırıyor nasıl olmaz diye, artık arkadaş gibi yaklaşayım dedim 1 seneden beri bir kızla konuşuyorduk, aha kurban olduğum bu oldu ya ben bu kıza hergün aşık olurum dedim ama bugün beraber yürüyoruz evine bırakıyorum kızı, telefonla uğraşıp duruyor öylesine yarı şaka yarı ciddi sordum, kimle konuşuyon ailenle filanmı diye, yok sevgilimle konuşuyorum dedi, hala ayağa kalkamıyorum ayağım yerden kesildi, o kız için değil bu üzüntüm kaderime benim üzüntüm. Artık pskolojim bozuldu arkadaşlarım yanımda telefonda kızlarla mesajlaşıyor ben hayranlıkla bakıyorum nasıl oldu kanka ne dedin naptın buluştunuzmu hiç ne konuşuyonuz diye soruyorum. Değerli dostlar benim amacım karı kızı atayım yatağada takılayım değil, ben abaza bir insan değilim önüme gelen her kıza yavşayan bir tipte değilim. İşin kısası insan kendini bu durumda kötü hissediyor artık ben bıraktım okulumda bitti mezun oldum asgari ücrette olsa bir işe girecem tek başıma yaşayıp ölecem, anneme de söyledim senin oğlunu kimse beğenmiyor anne çok isterdim getiripte seninle tanıştırmayı ama olmadı dedim.Hayırlısı buymuş. Olmamalıymış.
19 Eylül 2020 01:28

erkek.memur
Aday Memur
ben de isterdim anneme bir gelin götürmek, beğenmediler beni anne beğenmediler.
Toplam 1 mesaj