Editörler : oto-danisman-expert
29 Eylül 2020 18:49

0kamyoncu
Aday Memur

Kardesim yerden göğe kadar haklisin bisey diyemem. Ama söylediklerim gerçek. Ama yinede hatalıyım özür dilerim.

HARBIYELIDERE, 3 hafta önce - Alıntıya git
kpss puanınız kaç?
29 Eylül 2020 18:51

HARBIYELIDERE
Aday Memur
kpss puanınız kaç?
0kamyoncu, 3 hafta önce - Alıntıya git

77 puanım var

30 Eylül 2020 00:23

Jandrma333
Aday Memur

77 puanım var

HARBIYELIDERE, 3 hafta önce - Alıntıya git

Düz jandarmayımı kazandınız

30 Eylül 2020 15:02

vindmen
Aday Memur

Hocam merhaba 2019 agustosta bende jandarma uzmanlıgı kazandım eğitime gittim 1 hafta sonra geçerli ailevi sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım e devlette 4c girişim yok. Bu sene önlisans bitiyor Jandarma astsubaylıgı kazanırsam gidebilir miyim??

05 Ekim 2020 14:43

sancaktarr
Aday Memur

Asem demek astsubay eğitim merkezi demektiryemin ettikten sonra imza attıktan sonra çıkarsan giremezsin elbette intibak sürecinde astsubay öğrenci adaysındır zaten böyle de tekmil verirsin selam durursun 2018 de intibakta bırakıp 2019 da mezun olmuş atanmış bir şahıs var tanıdığım eğer bunda da bırakırsan bir daha giremezsin eğer böyle bir durum olsaydı başvuramazdın ekran sana bunun iznini vermezdi sen okuldan ayrılmadan deneme sürecinden ayrıldın ikisi aynı şey değil sen raporunu al okuluna git

Dusyk, 1 ay önce - Alıntıya git

kardeşim selamun aleyküm, 2019 jandarma astsubay öğrenci adayı iken intibak eğitimi zamanında braktım. yemin etmedim ve sözleşme imzalamadım. sadece bırakmak istiyorum dedim ve bıraktım. tsk subay ve astsubaylığa girerken sorun teşkil eder mi?

05 Ekim 2020 16:01

AdayyMemurrrr
Aday Memur

kardeşim selamun aleyküm, 2019 jandarma astsubay öğrenci adayı iken intibak eğitimi zamanında braktım. yemin etmedim ve sözleşme imzalamadım. sadece bırakmak istiyorum dedim ve bıraktım. tsk subay ve astsubaylığa girerken sorun teşkil eder mi?

sancaktarr, 2 hafta önce - Alıntıya git

Jandarma olamazsın Suem,Asem dahil kesin ve net. MSB olur..

05 Ekim 2020 16:21

Arif Özçelik
Memur

sancaktarr, 2 hafta önce - Alıntıya git

Konuyla alakasız ama özel bir sebebi yoksa neden bıraktınız? Sizi orda caydıracak neler yapıldı?

Toplam 87 mesaj