Editörler : ayşegül bgm
14 Eylül 2020 19:08   

Ebelik 2020 KPSS netler nasıl ?

Paylaşalım arkadaşlar, öngörü olur bizim için.

17 Eylül 2020 15:12

Manevikater
Aday Memur
benim 75-77 arası netim var ..hatirlamadiklarimi yanlış sayinca....
17 Eylül 2020 20:29

ozlemmmgok
Aday Memur
Kötü :(
17 Eylül 2020 20:57

EfsaneTDS
Kapalı
Şaka gibi başlık.Ebe olarak atanmaniz icin ad soyad yazmaniz yeter sanki.Moralinizi bozmayin
17 Eylül 2020 21:24

Yaes1212
Aday Memur
Şaka gibi başlık.Ebe olarak atanmaniz icin ad soyad yazmaniz yeter sanki.Moralinizi bozmayin
EfsaneTDS, 1 ay önce - Alıntıya git
bu ne saçma bi düşünce tarzı ya. Bizde puanlar düşüyor diye bizim kaygımız olmasın mi? biz de çalışıyoruz herkes gibi aylardır daha fazla evde oturmayalım ilk atamada atanalım ailemize destek olalım paramızı kazanalim diye. ne kadar kıskançsınız ya ebeler hemşirelerle derdiniz ne? ayıp ayıp bu kadar haset
17 Eylül 2020 21:34

lisansordu52
Memur
bu ne saçma bi düşünce tarzı ya. Bizde puanlar düşüyor diye bizim kaygımız olmasın mi? biz de çalışıyoruz herkes gibi aylardır daha fazla evde oturmayalım ilk atamada atanalım ailemize destek olalım paramızı kazanalim diye. ne kadar kıskançsınız ya ebeler hemşirelerle derdiniz ne? ayıp ayıp bu kadar haset
Yaes1212, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynen öyle hocam
17 Eylül 2020 22:16

EfsaneTDS
Kapalı
İyi niyet temennisinde bulundum.Taş sana degdi heralde.Aileye destek,Ebelik hemsirelik,kiskanclik, yok daha neler neler...
17 Eylül 2020 22:20

Yaes1212
Aday Memur
İyi niyet temennisinde bulundum.Taş sana degdi heralde.Aileye destek,Ebelik hemsirelik,kiskanclik, yok daha neler neler...
evet 5 yaşında çocuk var karşınızda iyi niyet ve dalga geçer gibi cevabı anlamayalım. her neyse
17 Eylül 2020 22:26

EfsaneTDS
Kapalı
evet 5 yaşında çocuk var karşınızda iyi niyet ve dalga geçer gibi cevabı anlamayalım. her neyse
ince düşünüyorsun.
21 Eylül 2020 10:03

Manevikater
Aday Memur
netleriniz nasıl diye başlık açılmış buna cevap verseniz ne olur yani? mal gibi yazdım bide ben ....
21 Eylül 2020 22:56

Kamilc1
Aday Memur
kuyruk acini başka yerde cikar
Toplam 10 mesaj