Editörler : gubaz
28 Eylül 2020 15:01

Turhan06
Şef
MEB kadrolu öğretmen
Tenruhde13, 2 ay önce - Alıntıya git
Olay meydana gelirken memur muydunuz? Olay Cinsel Taciz mi Sarkıntılık mı Saldırı mı İstismar mı? Olay seyri içeriği de onemli
28 Eylül 2020 16:39

Tenruhde13
Aday Memur
Olay meydana gelirken memur muydunuz? Olay Cinsel Taciz mi Sarkıntılık mı Saldırı mı İstismar mı? Olay seyri içeriği de onemli
Turhan06, 2 ay önce - Alıntıya git
evet 12 yıllık öğretmendim olay cinsel istismar olayın seyri şöyle öğrenci şikayet ediyor karakol ifade alıp birakiyor. sonra müfettişler geliyor açığa alıyor ardından ihraç
28 Eylül 2020 16:46

Turhan06
Şef
evet 12 yıllık öğretmendim olay cinsel istismar olayın seyri şöyle öğrenci şikayet ediyor karakol ifade alıp birakiyor. sonra müfettişler geliyor açığa alıyor ardından ihraç
Tenruhde13, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu olayın savcılik asamasinda takipsizlikle sonuçlanması güzel ancak mebin uygulaması farklı ne diyelim Allah sabır versin zor ve bir o kadarda çetrefilli durum
28 Eylül 2020 17:05

Tenruhde13
Aday Memur
Bu olayın savcılik asamasinda takipsizlikle sonuçlanması güzel ancak mebin uygulaması farklı ne diyelim Allah sabır versin zor ve bir o kadarda çetrefilli durum
Turhan06, 2 ay önce - Alıntıya git
olay sınıf içinde oldu diyor öğrenci ama sadece bir öğrenci gördüm dedi müfettişlere o öğrenci de savcılıkta ben yalan söyledim arkadaşım yemin ettirim yalan soyletti bana dedi .
Toplam 24 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?