Editörler : oto-danisman-expert
15 Eylül 2020 17:01   

Asem üroloji acil

Arkadaşlar ben tüm bölümlerden sağlam aldım bugün ama üroloji benden ultrason istedi yarın girecem ultrasona. Sebebi ise tek taraflı inmemiş testis. Yönetmelik madde 55 iç salgı bozukluğu yapmamış inmemiş testis öğrenciliğe engel değildir diyor, d1 tablosunda eksi yazıyor. Hayatımı sporumu etkileyecek herhangi bir problem yaşamadım bu zamana kadar. Doktor bana bunun kanser riski var ameliyat olman lazım diyor. Süreç çok kısa sizce heyetten geçer miyim bırakırlar mı? Kimse net bir bilgi vermiyor geçmişte buna benzer bir durum yaşayan yok mu???

15 Eylül 2020 17:23

blackwery1
Şef

Yok mu bir fikri olan? Yarın son günüm...

15 Eylül 2020 17:32

umitba5
Aday Memur

Kanka 1.5 ay süren var ameliyat olup git sorun çıkarmazlar

15 Eylül 2020 17:42

blackwery1
Şef

Kanka 1.5 ay süren var ameliyat olup git sorun çıkarmazlar

umitba5, 1 ay önce - Alıntıya git

Nasıl bir buçuk ay kardeşim intibak bu pazartesi başlıyor rapor versem uzatıyorlar mi öyle?

15 Eylül 2020 17:52

umitba5
Aday Memur

Bende de guatr çıktı bana 1.5 ay süren var dediler bilmiyorum

15 Eylül 2020 17:58

blackwery1
Şef

Bende de guatr çıktı bana 1.5 ay süren var dediler bilmiyorum

Ciddi misiniz ya bende ameliyat olup yeniden heyete girebiliyor muyum? Eğitime kesin alırlar mi?

15 Eylül 2020 18:02

umitba5
Aday Memur

Kanka sen yarın tekrardan sor bana öyle dediler ne kadar doğru bilemem

15 Eylül 2020 18:04

blackwery1
Şef

Kanka sen yarın tekrardan sor bana öyle dediler ne kadar doğru bilemem

Bir sorayım kardeşim inşallah vardır öyle birsey normalde sağlık raporunun 45 gün olması gerekiyordu zaten

16 Eylül 2020 17:27

blackwery1
Şef

Arkadaşlar bugün ultrasona girdim herhangi bir kist rastlanmadı, hormonlarımi bozan bir duruma rastlanmadi, varikosel yok. Sadece inmemiş testis olduğu için doktor rapora sağlam (55 A1) yazdı. Sizce elenir miyim?

16 Eylül 2020 17:33

Lorenso
Aday Memur

Arkadaşlar bugün ultrasona girdim herhangi bir kist rastlanmadı, hormonlarımi bozan bir duruma rastlanmadi, varikosel yok. Sadece inmemiş testis olduğu için doktor rapora sağlam (55 A1) yazdı. Sizce elenir miyim?

blackwery1, 1 ay önce - Alıntıya git

Sağlık yönetmeliğine göre bu madde yüzünden elenme ihtimalin yok.

16 Eylül 2020 17:51

blackwery1
Şef

Lorenso, 1 ay önce - Alıntıya git

İnşallah kardeşim

17 Eylül 2020 18:00

blackwery1
Şef

Lorenso, 1 ay önce - Alıntıya git

Elendim... Sol inmemiş testis 55 A1 tanısı astsubay ve komando olamaz verdiler. Ameliyat olursam 20 günde spora başlayabilirmişim. İtiraz ettim başka hastaneye sevk ettiler. Ne yapacağım bilmiyorum...

17 Eylül 2020 18:54

0kamyoncu
Aday Memur

Elendim... Sol inmemiş testis 55 A1 tanısı astsubay ve komando olamaz verdiler. Ameliyat olursam 20 günde spora başlayabilirmişim. İtiraz ettim başka hastaneye sevk ettiler. Ne yapacağım bilmiyorum...

üzüldüm kardeşm. Doktor mu söylüyor elendin diye?
17 Eylül 2020 19:00

blackwery1
Şef
üzüldüm kardeşm. Doktor mu söylüyor elendin diye?
0kamyoncu, 1 ay önce - Alıntıya git

Heyet kararı kardeşim...

17 Eylül 2020 19:25

furkannzz
Aday Memur

Kardeşim yanlış anlama bilmediğimden soruyorum d1 d2 muhabbeti var ya d2 içinde mi olumlu vermediler ?

17 Eylül 2020 19:32

blackwery1
Şef

Kardeşim yanlış anlama bilmediğimden soruyorum d1 d2 muhabbeti var ya d2 içinde mi olumlu vermediler ?

furkannzz, 1 ay önce - Alıntıya git

Benim yardımcı sınıf yoktu kardeşim düz jandarma idi

17 Eylül 2020 19:40

furkannzz
Aday Memur

Benim yardımcı sınıf yoktu kardeşim düz jandarma idi

Anladım kardeşim.Soyledigine göre yönetmelik engel değil ama tabloda - yazıyor nasıl oluyor anlamadım valla sen itirazını yap hayırlısı olsun inşallah.Ama bence itirazı sonrası olumlu alırsın engel değil yazıyor sonuçta

17 Eylül 2020 19:42

blackwery1
Şef

Anladım kardeşim.Soyledigine göre yönetmelik engel değil ama tabloda - yazıyor nasıl oluyor anlamadım valla sen itirazını yap hayırlısı olsun inşallah.Ama bence itirazı sonrası olumlu alırsın engel değil yazıyor sonuçta

furkannzz, 1 ay önce - Alıntıya git

Bende hiçbir şey anlamadım kardeşim...

17 Eylül 2020 19:46

frkhkymz
Aday Memur

Arkadaşlar bizim ben de dahil olmak üzere yaptığımız bir hata var o da A dilimindekileri adaylar İçin değerlendiriliyor sanıyoruz ama onlar şu an aktif görevdeki personel için yani A dilimindeki ifadeler personelin şu anki görev ve ihtisasında görev yapmasında engel yoktur demek istiyor ama iş adaylara gelince sağlam varsayıp olumlu rapor vermiyorlar

17 Eylül 2020 21:48

Better Call Saul
Aday Memur

Nasıl bir buçuk ay kardeşim intibak bu pazartesi başlıyor rapor versem uzatıyorlar mi öyle?

ben bugün konustum pertem ile pazartesi kayıtlar başlıyor ama kayıtların son günü aynı gün değil dedi. yarın muhtemelen açıklarlar. Bende itiraz edeceğim saglıktan dolayı en azından 1 hafta kayıt süresi olur diye düşünüyorum.

Toplam 19 mesaj