Editörler :
16 Eylül 2020 07:12   

polis ve bekçiler maske takma zorunluluğuna kendileri uyuyorlarmı

Bu ankete 2 gün 16 saatte, 8 kişi oy kullandı

16 Eylül 2020 07:20

Gydm
Daire Başkanı
uyuyor tabi neden sordun uymuyor diye mi düşünüyorsun
16 Eylül 2020 07:21

piredenyorganyakan
Aday Memur

emniyet müdürlüğünde işim vardı gittim tek bir poliste bile maske yoktu yemin olsun yoktu yalan sö

16 Eylül 2020 07:22

Mert3806
Aday Memur

1 2 tane gördü kızılayda

16 Eylül 2020 07:24

piredenyorganyakan
Aday Memur

emniyet müdürlüğünde işim vardı gittim tek bir poliste bile maske yoktu yemin olsun yoktu yalan söylüyosam gözlerim kör olsun kan kusarak can çekişerek ölüyüm dahada innmayan varsa kul hakkına girer hakkımı helal etmiyom inanmayanlara huzuru mahşerde hakkımı isterim

16 Eylül 2020 07:30

piredenyorganyakan
Aday Memur

maske cezaları vatndaşın canını çok yakıyor ülkemizin yüzde 45 oranında asgari ücretle geçiniyor asgari ücret 2324 lira bir maske için 900 lira ceza yazılırsa o vatandaş belki koronadan ölmüğcek ama psikolojisi bozulcak belki evinin kirasını ödüyemeyecek belki çocuğuna kıyafet kitap defter alamığcak belki kredi kartının taksitinin ödüyemeyecek aile içinde huzursuzluk şiddet olacak belki ben şahsen bana maske cezası yazılmadı ama ben bu cezayı yazanlara yazdıranlara hakkımı helal etmiyom polisleri sevenler azaldı bekçilerde yine öyle bilmiyom eskiden daha iyidi sanki yaşam hayat koşulları almanyada falan maske takma zorunluluğu yokmuş bu arada bilgilerinize arz ederim

Toplam 5 mesaj