Editörler :
16 Eylül 2020 23:19   

Felsefe Grubu Ögretmenleri Rehberliğe Alan Değişikliği İstiyor?

Bekliyoruz.

16 Eylül 2020 23:43

eğitimci-mstf
Aday Memur

Daha çok beklersin. Diploman varsa geçersin. 2012 de Bedavadan geçenler yüzünden insanlar alan değişikliğine küfür gibi bakıyor. Git oku yeniden üniversiteni hangi alana istiyorsan öylegeç. Bedavadan yok

17 Eylül 2020 00:19

1amazonkızı2
Kapalı

Ben anlamıyorum felsefe okumuşsunuz felsefenin eğitimini almışsınız ama rehber öğretmen olmak istiyorsunuz ve bunu çok normal bir şeymiş gibi dile getiriyorsunuz.

bazı kendi alanlarını okumuş arkadaşlarımız branşları dışında sınıf öğretmni olarak atandılar o dönemdki yanlış politikalar sonucunda hadi onları anlıyorum kendi okudukları branşlarına geççmek istediler. onların mantık çerçevesinde bunu söyleme hakları vardı. tarih okumuşum sınıf olarak atadılar bende tarihden almadıkları için işsiz kalmamak için sınıf öğretmeni olarak başladım şimdi kendi branşıma ünüversitede okuduğum alana döndüm diyen bir öğretmen arkadaşım vardı onu anlayabiliyorum ama sizi anlamam zor gerçekten

17 Eylül 2020 02:05

ashil13
Genel Müdür

yahu bıkmadın mı aynı konuları tekrar tekrar açmaktan, ben okumaktan bıktım ya

17 Eylül 2020 11:03

psikolojidanışman
Aday Memur
Hangi hakla istiyorsunuz?
17 Eylül 2020 12:06

drogba-70
Daire Başkanı

rehberlikçiler 9-3 çalışıyor nöbet yok her türden öğrenciyle sınıf içinde muhattap olmak yok odan bilgisayarın ayrı vs .

imkanları bol ve çalışma şartları güzel.

elbetteki konu sahibi arkadaş da kıskanmış istemiş. benzer dersler de almışlar ya belki aynı pastadan otlanırım diye düşünmüş. Hakkaniyet liyakat norm durumu vs kimin umrunda ?

bu mantıkla benzer dersler alanlar birbirlerine joker olsunlar he :)

tescilli namussuzlar hırsızlar bu ülkede çok önemli yerlerdeler. türk vatandaşı da doğal olarak böyle bir şey isteyebiliyor .

bunu vatandaşa yaşatmak az bir şey değildir :D:D:

17 Eylül 2020 12:30

pdug
Aday Memur
diploması olmayan geçemez ge çe mez bu kadar. neyin isteği neyi beklemesi bu uzaylıların dünyaya gelmesini bekleyin en azından daha olası
17 Eylül 2020 12:37

61Yolcu
Aday Memur

15 bin pdr mezunu dereceyle girdikleri bölümden işsiz kalmış, öabtde puanlar tavan yapmış, alan talancısı emeksiz yemekciler hala beleş kadro derdinde. Madem çok seviyorsunuz bu bölümü kazanın okuyun bitirin sınavı geçin atanın. Ama şu haliyle gidin az ötede bekleyin !

17 Eylül 2020 12:51

Kayaçç
Şef

Bir edebiyat öğretmeni olarak felsefe öğretmenlerinin pdr 'ye geçmek istemesini onaylamıyorum! Olmaz kardeşim. Bir kere psikolojik danışman değilsiniz!? Alanınız bu branşı tam olarak karşılamıyor! Konu bile edilmemeli.

17 Eylül 2020 12:51

sessiz -bayan
Şube Müdürü

Hiç felsefeci arkadaş yokmu.Tek kaldım burda.

17 Eylül 2020 12:53

sessiz -bayan
Şube Müdürü

Bu bir öneri arkadaşlar.

17 Eylül 2020 14:11

ashil13
Genel Müdür

Bu bir öneri arkadaşlar.

sessiz -bayan, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne önerisi yahu? Öneri 1 kere olur. sizinki devamlı :))

felsefeciler rehberliğe geçsin

doktora puanı 50 olsun

yds - yök dil 50 olsun

ales 10 yıl olsun

durmadan öneri... hayır müdahale eden de yok.

17 Eylül 2020 15:13

sessiz -bayan
Şube Müdürü

Bu benim önerim Allah Allah.

17 Eylül 2020 15:16

sessiz -bayan
Şube Müdürü

Bu benim önerim Allah Allah.

17 Eylül 2020 22:03

yücel42
Şube Müdürü

Ben de felsefe öğretmeniyim desteklemiyorum. Alan değişikliği sadece diplomaya dayalı yapılmalı.

18 Eylül 2020 16:53

esxici
Aday Memur
Felsefeciyim, rehberlik mi asla ! Alan değişikliğine de karşıyım. Zaten bu alan değişikliği yüzünden birçok branş perişan halde şuan. Herkes kendi işini yapsın, kendi branşına odaklansın. Gerçi başlığı atan arkadaş belki de sınıf öğretmenliğinden felsefeye geçti şimdi de gözünü rehberliğe dikmiştir.
Toplam 15 mesaj

ANKET
Fransız mallarına boykot uygulanması yönündeki öneriyi;