Editörler : E.Kayı Han

17 Eylül 2020 02:22

Tavuk yumurtlar horozun canı yanarmış:

Adamlar AKP yi karalayacaklar ya nerden başlasınlar ekonomiden asgari ücretliden oysa asgari ücretliler CHP lileri sklemiyor bile bir bakın asgari ücretlinin çok büyük çoğunluğu kimeoy veriyor.İşsizlik var diyorsunuz Türkiye de işsizlik yok iş beğenme me var giderler Avrupada tuvalet temizlerler buradaki beğenmedikleri işleri bile azınlıklar yapar herkes doktor herkes öğretmen olömak ister ulan dunkof herkes doktor,öğretmen asker olsa senin yapacağın ameleliği,hasta bakıcılığı kim yapacak yapmıyorsun işsizsin bunu da afganlılar suriyeliler gürcüler yapıyor bu seferde onlara düşman oluyorsun git bir amelenin yövmiyesi 250 tl ayda 7500 tl yapıyor .Sonra da ağla burada iş yok

Ekonomik.bitiş
Yasaklı
17 Eylül 2020 09:36

Bak ultracahil Akp'li kişi,ya Almanya'da falan yaşayan ya da Akp'li burjuvalar gibi toplumdan uzak yaşayan birisin, çünkü yazdıklarının gerçeklikle alakası yok.İyi oku yazdıklarımı:

1) Bu milleti din tacirliği ve din simsarlığı yaparak,kendinizi Müslüman (!) gibi göstererek,yandaş medya ile sabah akşam beyin yıkayarak güzelce kandırdınız şimdiye kadar.Ancak o asgari ücretliler ve işsiz gençler dahil geçim sıkıntısı yaşayan herkes yeter artık demeye başlarsa sizin Akp'liler yurtdışında kaçacak yer ararlar.Man adasına veya Yunanlılara verdikleri adacıklara falan kaçarlar herhalde!

2) Türkiye'de işsizlik yok iş beğenmeme var demişsin.E tabi herkes AKP'li torpilciler gibi kul hakkı yiyerek devlet kurumlarına giremiyor.Bir deneyin bakalım torpilci ahlaksızlar asgari ücrete çalışıp 3-4 çocuğa bakmayı(Erdogan cahili milletin yatak odasına karışıp 3-4 çocuk yapın diyor) geçinebiliyor musunuz! Ayrıca 4-5 sene boyunca üniversite okuyup milyarlarca para döken gençler niye asgari ücret gibi açlık sınırının altında bir ücrete çalışmak istesin? Bu gençlerin çoğu sizin Aktorpilci pislik gençlerinizden çok daha donanımlı,bilgili ve ahlaklı kişiler.İşte yurtdışına gidip beyin göçüne sebep olan gençlerin hepsi bu kesimden ve ülkedeki Aktorpilcilik yüzünden kaçıyorlar!

3) Bir amelenin yevmiyesi günde 250 lira demişsin.Kaç tane amele günde 250 lira alıyor istatistik verilerini bulup bizimle buradan paylaşsana ! O çok güvendiğiniz ve bu zamana kadar sizi kurtaran inşaat sektörü bile bitik durumda şu an.İnşaat sektöründe çalışan yüzbinlerce kişi işsizlikten ne yapacağını şaşırmış durumda.

Kraldan çok kralcı kulluk psikolojisinden kurtulamamış zavallılar sizi!

ultraaslan0681
Yasaklı
17 Eylül 2020 09:49

1- önemli olan asgari ücretliye verdiğiniz para değil güven sizin geçmişiniz karanlık ve bugünde aynı şeyleri savunuyorsunuz hala forumda milletin kutsal değerlerine saldırıyorsunuz millet sizi tam 70 yıldır iktidara getirmedi daha öncesi de zaten nasıl iktidara geldiğinizi siz de biliyorsunuz asla da getirmeyecek he ne olur AKP gider ikiz kardeşi gelir bir sol asla sizde bunu bilip kuduruyorsunuz

2-Ülkeler üniversite kurarken iş garantisi mi veriyor.Eğitim düzeyini yükseltmek için her tarafa üniversite kuruldu ama gerçekte 30 u geçmez sen bir odtü yü bitir bir boğaziçiyi itü,hacettepe vb.üniversitelerin iyi bir bölümünü bak nasıl aranan insan oluyorsun

3-1 ay önce yaptırdığımız inşaata inanki 250 tl günlük yevmiye vedik adam gelmedi o an içinde başka amele buma şansımız da yoktu

Ekonomik.bitiş, 4 yıl önce

Bak ultracahil Akp'li kişi,ya Almanya'da falan yaşayan ya da Akp'li burjuvalar gibi toplumdan uzak yaşayan birisin, çünkü yazdıklarının gerçeklikle alakası yok.İyi oku yazdıklarımı:

1) Bu milleti din tacirliği ve din simsarlığı yaparak,kendinizi Müslüman (!) gibi göstererek,yandaş medya ile sabah akşam beyin yıkayarak güzelce kandırdınız şimdiye kadar.Ancak o asgari ücretliler ve işsiz gençler dahil geçim sıkıntısı yaşayan herkes yeter artık demeye başlarsa sizin Akp'liler yurtdışında kaçacak yer ararlar.Man adasına veya Yunanlılara verdikleri adacıklara falan kaçarlar herhalde!

2) Türkiye'de işsizlik yok iş beğenmeme var demişsin.E tabi herkes AKP'li torpilciler gibi kul hakkı yiyerek devlet kurumlarına giremiyor.Bir deneyin bakalım torpilci ahlaksızlar asgari ücrete çalışıp 3-4 çocuğa bakmayı(Erdogan cahili milletin yatak odasına karışıp 3-4 çocuk yapın diyor) geçinebiliyor musunuz! Ayrıca 4-5 sene boyunca üniversite okuyup milyarlarca para döken gençler niye asgari ücret gibi açlık sınırının altında bir ücrete çalışmak istesin? Bu gençlerin çoğu sizin Aktorpilci pislik gençlerinizden çok daha donanımlı,bilgili ve ahlaklı kişiler.İşte yurtdışına gidip beyin göçüne sebep olan gençlerin hepsi bu kesimden ve ülkedeki Aktorpilcilik yüzünden kaçıyorlar!

3) Bir amelenin yevmiyesi günde 250 lira demişsin.Kaç tane amele günde 250 lira alıyor istatistik verilerini bulup bizimle buradan paylaşsana ! O çok güvendiğiniz ve bu zamana kadar sizi kurtaran inşaat sektörü bile bitik durumda şu an.İnşaat sektöründe çalışan yüzbinlerce kişi işsizlikten ne yapacağını şaşırmış durumda.

Kraldan çok kralcı kulluk psikolojisinden kurtulamamış zavallılar sizi!

Ekonomik.bitiş
Yasaklı
17 Eylül 2020 10:04

1) Din denilen şey tamamen Allah ile kulu arasında bireysel bir şeydir,milletin değeri falan değildir,tamam mı din simsarı şeriatçı bozması? Sen ve senin gibiler dini kullanıp her türlü hırsızlığı, torpilciği, yolsuzluğu, zinayı yaparsanız biz de başlarız sizin din anlayışınıza diye saydırırız tabii ki!

2) Ülkeler üniversite kurarken iş garantisi mi veriyor demişsin.İşte bu cümle bile senin ya yurtdışına kaçmış bir gurbetçi ya da toplumdan uzak yaşayan bir Ak-burjuva olduğunun kanıtı.Bizim ülkemizi Avrupalı bir ülkelerle karıştırma,bizim ülkemizde yoksul insanlar milyarlarca para dökerek ilerde iyi bir iş umuduyla üniversitere giriyorlar çünkü iş olanakları hep kısıtlı.Asgari ücrete de çoğu üniversiteli çalışmak istemiyor çünkü o parayla aile geçindiremeyeceğini çok iyi biliyor.O yüzden her sene milyonlarca genç Kpss'ye giriyor.Bu arada ODTÜ, Hacettepe,İtü'yü bitirenler de doğru düzgün iş bulamıyorlar artık dünyadan habersiz Akcahil kişi.Kimisini de yurtdışına kaptırıyor senin torpilci Akpislik yönetimin!

3) Zaten inşaat ihalelerini senin gibi yandaş ve yalaka kesime veriyorlar.Cengiz holding,Limak,Kalyon gibi birkaç şirkete milyarlarca dolar borçlandırdılar bu halkı bilgin var mı inşaatçı kişi? Bilgin yoksa bunu araştır internetten, çünkü torunlarımız ödeyecek o borçları!

huzur-I4
Yasaklı
17 Eylül 2020 16:57

Bu ülkede kim parasızlıktan ağlıyorsa bilin ki ülkenin her fırsatta kaymağını yiyen bir nankördür

hem yerler,hem söverler

huzur-I4
Yasaklı
17 Eylül 2020 20:14

üsluba bak rezil

neden hala bu adam yazabiliyor?

17 Eylül 2020 21:02

Rezil olan senin İslamcı zihniyetindir ve ülkenin bu hallere düşmesinin baş sebebidir.

İşte Kuran kurslarında, tarikatlarda çocuklara, kadınlara saldıranlar da sizin zihniyetinizdeki insanlar.Bu kişileri sizlerin zihniyeti ve verdikleri oylar doğurdu.Ülkede şu anda binlerce Işid hücresi ve yapılanması var,bunun sorumlusu da dolaylı yoldan sizlersiniz.

Din denilen şeyin Allah ile kulu arasındaki özel bir mesele olduğunu kafanız almadı bir türlü !

Ülke ekonomisi resmen batıyor ve siz hiçbir şey olmuyormuş gibi burada alakasız yazılar yazıyorsunuz.Hele bir bu ekonomik kriz sizi de sağlam şekilde vursun bak o zaman göreceğim buralarda ağlayıp sızlamalarınızı!

huzur-I4, 4 yıl önce

üsluba bak rezil

neden hala bu adam yazabiliyor?

K.ADMM
Yasaklı
18 Eylül 2020 00:56

şerefsiz kefere ben çıtaksam birkaç ay içinde Adliyenin kapısında bulacaksın kendini bak ben burada yıllardır yazarım hiç kimseye bunu söylemedim yapamayacağım şeyleri de yazmam

ekonomik.çöküşş, 4 yıl önce

Rezil olan senin İslamcı zihniyetindir ve ülkenin bu hallere düşmesinin baş sebebidir.

İşte Kuran kurslarında, tarikatlarda çocuklara, kadınlara saldıranlar da sizin zihniyetinizdeki insanlar.Bu kişileri sizlerin zihniyeti ve verdikleri oylar doğurdu.Ülkede şu anda binlerce Işid hücresi ve yapılanması var,bunun sorumlusu da dolaylı yoldan sizlersiniz.

Din denilen şeyin Allah ile kulu arasındaki özel bir mesele olduğunu kafanız almadı bir türlü !

Ülke ekonomisi resmen batıyor ve siz hiçbir şey olmuyormuş gibi burada alakasız yazılar yazıyorsunuz.Hele bir bu ekonomik kriz sizi de sağlam şekilde vursun bak o zaman göreceğim buralarda ağlayıp sızlamalarınızı!

K.ADMM
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:09

Eğer sen Cezai ehliyetin varsa içeri de yoksa hastanedesin senin pilin bitti köpek bence bir insan ancak bu kadar dunkof olur senin cezai ehliyetin olduğunu sanmıyorum

K.ADMM, 4 yıl önce

şerefsiz kefere ben çıtaksam birkaç ay içinde Adliyenin kapısında bulacaksın kendini bak ben burada yıllardır yazarım hiç kimseye bunu söylemedim yapamayacağım şeyleri de yazmam

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:18

Gece gece çok güldüm valla, sağolasın yobaz İslamcı arkadaş! Papua Yeni Gine'de yaşıyorum ben puhahaha:)

K.ADMM
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:20

nerde olursan ol inan göreceksin eğer cezai ehliyetin varsa içerde yoksa hapiste olacaksın

ekonomik.iflass, 4 yıl önce

Gece gece çok güldüm valla, sağolasın yobaz İslamcı arkadaş! Papua Yeni Gine'de yaşıyorum ben puhahaha:)

K.ADMM
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:22

cezai ehliyetin yoksa hastanede olacaksın o kadarda kolay çıkamayacaksın .....bak burada hiç kimseye bunu söylemedim

K.ADMM, 4 yıl önce

nerde olursan ol inan göreceksin eğer cezai ehliyetin varsa içerde yoksa hapiste olacaksın

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:25

Papua Yeni Gine'deyim gerçekten.Hadi aldır beni buradan puhahaha:)

K.ADMM, 4 yıl önce

K.ADMM
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:28

bakalım nerdesin o zaman görecez gerçekten orda isen kurtuldun ama TR de isen yandın

Papua Yeni Gine'deyim gerçekten.Hadi aldır beni buradan puhahaha:)

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:32

Öyleyse kurtuldum, yaşasın Papua Yeni Gine!

Seviyom burayı, özgürlük var burada.İslamcı cahil yobazlar ve sahte milliyetçiler yüzünden gitgide Suriye'ye benzemeye başlayan ülkem için de hüzünleniyorum tabi!

K.ADMM, 4 yıl önce

bakalım nerdesin o zaman görecez gerçekten orda isen kurtuldun ama TR de isen yandın

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:43

Ruh hastası bir sapikla karşı karşıyayız

Aynı zamanda iftiracı ve yalancı

Akdeniz sahillerinden papua yeni gineye geçmiş

Aslında bir inde saklaniyor

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:47

Evet bana Kaptan Mağara Adamı diyorlar ve Papua Yeni Gine'de bir mağaradan giriyorum internete! Puhahaha:)

Mağaramda türbanlı bacılardan harem kurdum kendime, eğleniyoruz sabah akşam.Puhahaha:)

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Ruh hastası bir sapikla karşı karşıyayız

Aynı zamanda iftiracı ve yalancı

Akdeniz sahillerinden papua yeni gineye geçmiş

Aslında bir inde saklaniyor

Cimbomluyum ben
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:52

Bak buradakilerde şahit olsun sen bittin

Evet bana Kaptan Mağara Adamı diyorlar ve Papua Yeni Gine'de bir mağaradan giriyorum internete! Puhahaha:)

Mağaramda türbanlı bacılardan harem kurdum kendime, eğleniyoruz sabah akşam.Puhahaha:)

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:53

Allah ıslah etsin seni

Diyecek söz bulamıyorum artık sana

Hayatımda böyle arsız bir insan görmedim

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 01:56

Bir biteriz bin doğarız, karanlığınızın üstüne şimşek gibi çakarız!

Türbanlı Akepe'li bacılara da sabah akşam çakarız! Puhahaha:)

Cimbomluyum ben, 4 yıl önce

Bak buradakilerde şahit olsun sen bittin

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 02:14

Gençler hadi saat geç oldu uyuyun artık! Yarın erken kalkıp Akp veya Mhp torpiliyle girdiğiniz işlerinize gideceksiniz.

Yalnız birkaç sene sonra ekonomik kriz yüzünden Akp-Mhp hükümeti sizlerin maaşlarını da ödeyemezse küsmeyin ve kızmayın sakın kendilerine.Sonuçta senelerce oylarınız ile onları siz seçtiniz ve hakettiğinizi yaşayacaksınız!

O yüzden geleceği düşünerek şimdiden bol bol Dolar ve Euro biriktirmenizi tavsiye ederim.Böyle giderse bir kaç sene sonra bir Dolar 20 lira ve Euro da 30 lira olacak diyor ekonomistler!

Paranızı güzelce katlarsınız işte.

Asrın lideri Reis'iniz dolar yakma talimatı verince de kırtasiyelerden sahte dolarlar alıp yakarsınız meydanlarda!

Hadi sütünüzü içip uyuyun şimdi! Puhahaha:)

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi