Editörler : ayşegül bgm
06 Ekim 2020 19:56

hfd57174
Aday Memur
he he evet hepsinden var salla bakalım TEYO =)) yüksek puanla binlerce alim içinden atanamadin evet yüksek puanlisin, buarada şopar diye herkese takildigina göre ve ağzının bozukluğuna bakılırsa çingene familyasindansin=) seni pis ağzı bozuk çingene hadi sen çiçek satmaya, memur sitesinde ne işin var bakim =))
tds6161, 1 ay önce - Alıntıya git

Bak beyin özürlü sen sen ol hiç bir etnik gurubu küçümseme, herkesin en az senin kadar yaşama, iş bulma, para kazanma ve senin sahip olduğun tüm haklardan eşit seviyede yararlanma hakkı vardır. Kendini bir bok sanma ben çingene değilim lakin hiçbir etnik unsurun küçümsenmesine veyahut aşağılanmasına razı değilim. Senin gibi bir amipin nasıl ki evrensel insan hakları var aynı şekilde diğer bütün insanlarında var; dili, ırkı, rengi, inancı, felsefesi, politik görüşü ne olursa olsun. Bunu o küçük amip beynine sok.

08 Ekim 2020 21:41

guiding1
Aday Memur
Fox tv atanamayan sağlıkçılar ile haber yapmış tercih kılavuzunun yayınlanmasında etkisi olabilir.
08 Ekim 2020 22:23

Hmsiresena
Aday Memur

Arkadaşlar ortaöğretim Hemşire güncel sıralama kaç? Kaç kişi atandı toplam ortaöğretim den?

Kadir7890, 1 ay önce - Alıntıya git
Ortalama 5800 kişi üni hastanede dahil lise hemşire
12 Ekim 2020 09:40

atanamayanhemsireniz
Aday Memur

+++

20 Ekim 2020 10:51

Yaes1212
Aday Memur

herkes nasibini yer arkadaşım bakalım neler olacak. ama bugün alımları engellemeye çalışanlar -ki engelleyemeyecekler- başka bir gün destek beklemesinler. Atamalar az bile oldu bir iki branş dışında yeni atama istenmesi en doğal hakkımız. şu süreçte alınmayacakta ne zaman alınacak bi de bunu sorgulamak lazım

atanamayanhemsireniz, 1 ay önce - Alıntıya git
Nasibinin ekmeğini yedin mi ne oldu ya sesin çıkmıyor? Engelleyemiyoduk ya seni çılgın naptın
22 Ekim 2020 02:56

atanamayanhemsireniz
Aday Memur
Nasibinin ekmeğini yedin mi ne oldu ya sesin çıkmıyor? Engelleyemiyoduk ya seni çılgın naptın
Yaes1212, 2 gün önce - Alıntıya git
Nasibimi buldum annenin yanındayım bunca zamandır haber vermedi mi Git başkasıyla uğraş kardeşim yarın itibariyle seninle bile aynı safta olacağım maalesef. Bir gün size de sıra gelecek derken şaka yapmıyorduk.
Toplam 66 mesaj