Editörler : E.Kayı Han

Yasaklı
17 Eylül 2020 12:34

Ecevitin Laneti

ey muhterem yazarkasa atan şovmenimiz

dolar eskinin parası ile 650 bin tl den 1 milyon 350 bine çıktı diye ortalığı yakan namussuzlar

alalım sizi sahneye

:)))

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2020 12:39

o türbanlı zavallı kadına meclıste kusmuklarını fırlatıp kovdu ya benim için bitti.

zaten sümsük sünepenin tekiydi. şovmen lafına kısmen katılıyorum ama keşke o yazarkasayı ecevit'in kafasına çalsaydı !

Ekonomik.bitiş
Yasaklı
17 Eylül 2020 12:52

İslam'da türban diye bir şey yoktur dostum,mahrem bölgeleri kapatma vardır.Mahrem bölgeleri kapatma da sadece kadın için değil hem erkek hem kadın için geçerlidir.

Yani Müslüman (!) erkekler şortla gezebilecek ama kadınlar tüm vücutlarını ve başlarını kapatacak öyle mi?Oh ne güzel dünya ama başlarız sizinn Müslümanlık anlayışınıza!

İşte bu kadını kapatan yobaz zihniyetinizle yüzlerce yıl kadını ikinci sınıf insan olarak gördünüz,mal gibi kullandınız.

Artık tiplum,aile ve çarpık ve yanlış din anlayışı yüzünden kapanan kadınlar bilinçleniyor ve başlarını açıyorlar.Ayrıca Müslüman (!) erkekler gibi şort giyiyorlar dışarıda.

Onlarınn şort giymesini kaldıramayan bazıları da dövmeye kalkıyorlar sokakta!

drogba-70, 4 yıl önce

o türbanlı zavallı kadına meclıste kusmuklarını fırlatıp kovdu ya benim için bitti.

zaten sümsük sünepenin tekiydi. şovmen lafına kısmen katılıyorum ama keşke o yazarkasayı ecevit'in kafasına çalsaydı !

Baba Janga
Yasaklı
17 Eylül 2020 12:54

türbanlı zavallı kadın ?

hani şu amerikan vatandaşı olan türbanlı zavallı kadın

sence elinde yazarkasa ile bir adam başbakanlık binası çevresine elini kolunu sallaya sallaya nasıl girebiliyor ?

onca polise rağmen nasıl aradan yağ gibi geçebiliyor

demmiiiii

drogba-70, 4 yıl önce

Trollice
Aday Memur
17 Eylül 2020 12:58

ABD vatandaşı türbanlıyı sıpıtıp atmıştı rahmetl, Büyük adam vesselam kimin ne mal olduğunu o büyük devlet adamlığıyla o zaman bile görmüştü. Allah gani gani rahmet eylesin

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2020 13:18

uyruğu beni seni ilgilendirmez ne yapmış kadın ?

halkın oylarıyla geldi oraya . kimsenin laf etmeye haddi olamaz halk seçti çünkü.

ağzında salyalarla dsp tayfasına şakşakçılık edip sırf emr-i ilahi diye başını örten ve ağzını dahi açmayan kadını kovan birine iyi niyette bulunmam.

madem yazarkasa sahibi oraya elini kolunu sallayarak gitti izin verdiler keşke görevini tam yapaydı da kasayı yere değil ecevit'in kafasına vuraydı da güzel olaydı

Baba Janga, 4 yıl önce

türbanlı zavallı kadın ?

hani şu amerikan vatandaşı olan türbanlı zavallı kadın

sence elinde yazarkasa ile bir adam başbakanlık binası çevresine elini kolunu sallaya sallaya nasıl girebiliyor ?

onca polise rağmen nasıl aradan yağ gibi geçebiliyor

demmiiiii

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2020 13:22

ayette başörtüsü geçiyor izahlı hadislerde baş kapama var. nasıl kapandığı gelenege örfe bırakılmış ama kapanacak !

erkeklerin de örtmesi gereken yerler belli.

kişisel yanlışlar dine mal edilemez.

kapalı iken açılan kadın bilinçlenmiyor şeytana uyuyor nefsine takılıyor sizin gibiler de çanak tutuyor.

neyse genlerinize işlemiş sizin ne desem boş

Ekonomik.bitiş, 4 yıl önce

İslam'da türban diye bir şey yoktur dostum,mahrem bölgeleri kapatma vardır.Mahrem bölgeleri kapatma da sadece kadın için değil hem erkek hem kadın için geçerlidir.

Yani Müslüman (!) erkekler şortla gezebilecek ama kadınlar tüm vücutlarını ve başlarını kapatacak öyle mi?Oh ne güzel dünya ama başlarız sizinn Müslümanlık anlayışınıza!

İşte bu kadını kapatan yobaz zihniyetinizle yüzlerce yıl kadını ikinci sınıf insan olarak gördünüz,mal gibi kullandınız.

Artık tiplum,aile ve çarpık ve yanlış din anlayışı yüzünden kapanan kadınlar bilinçleniyor ve başlarını açıyorlar.Ayrıca Müslüman (!) erkekler gibi şort giyiyorlar dışarıda.

Ekonomik.bitiş
Yasaklı
17 Eylül 2020 13:31

Kapalı iken açılan kadınlar şeytana uyup nefsine uyuyormuş bak sen şu cinsiyetçi cahile! Siz Müslümanım diye geçinen yobaz erkekler niye başını, bacaklarını kapatmıyor peki?

Siz niye nefsinize hakim olamayıp Kuran kurslarındaki, tarikatlardaki çocuklara, kızlara, kadınlara saldırıyorsunuz?Sizde her türlü sapıklık var ne olacak şimdi?

Ayrıca senin okuduğun ayet çevirisi de hatalı ve taraflı.Yaşar Nuri Öztürk'u oku da gerçekleri gör biraz, Işid zihniyetinli adamları okumayın!

drogba-70, 4 yıl önce

ayette başörtüsü geçiyor izahlı hadislerde baş kapama var. nasıl kapandığı gelenege örfe bırakılmış ama kapanacak !

erkeklerin de örtmesi gereken yerler belli.

kişisel yanlışlar dine mal edilemez.

kapalı iken açılan kadın bilinçlenmiyor şeytana uyuyor nefsine takılıyor sizin gibiler de çanak tutuyor.

neyse genlerinize işlemiş sizin ne desem boş

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
17 Eylül 2020 14:01

kendine göre hoca da bulmuşsun zaten beklenen hareketler.

sana dinin burçlarından sağlam kalelerinden isimler veririm ama sen kulp takarsın diye söylemiyorum. onun yerine kulp takamayacağın şeyler sunacağım .

adama kişisel yanlışlar dine mal edilemez diyorum tutmuş hebele gübele vurmaya kalkıyor.

bu mu senin tartışma mantıgın ?

aç bakalım kuranı ne yazıyor ?

hadi meal farklılıkları dedin yan çizmeye çalıştın hadise bak açık açık yazıyor. Peygamber eşleri nasıl gezmiş oku bakalım .

Haşa Peygamber kuranı anlamadı eşlerine yanlış emretti bu kadar zaman gelen geçen evliyalar din alimleri yanlış anladı yaşar nuri doğru anladı öyle mi ?

şuna çanağımıza göre şerbet verdi desene .

kadının kapaması gereken yerler belli erkeğin belli.

bu cinsiyetçilik mi oluyor ?

haşa Allah'ın emrine cinsiyetçilik mi diyorsun daha nundan haberi yok kuran hakkında konuşuyor.

komik olma saçmalama aç oku öğren .

yandaş kafa fikrindeysen doğruyu gör doğruyu biliyorsan sahtekarlık etme .

Kapalı iken açılan kadınlar şeytana uyup nefsine uyuyormuş bak sen şu cinsiyetçi cahile! Siz Müslümanım diye geçinen yobaz erkekler niye başını, bacaklarını kapatmıyor peki?

Siz niye nefsinize hakim olamayıp Kuran kurslarındaki, tarikatlardaki çocuklara, kızlara, kadınlara saldırıyorsunuz?Sizde her türlü sapıklık var ne olacak şimdi?

Ayrıca senin okuduğun ayet çevirisi de hatalı ve taraflı.Yaşar Nuri Öztürk'u oku da gerçekleri gör biraz, Işid zihniyetinli adamları okumayın!

1881.1938
Kapalı
17 Eylül 2020 14:02

onu bunu bırakın.Dolar krizinden sonra kim iktidara getirildi ?

10 puanlık soru size

:))

Dinbaz.avcısı
Yasaklı
17 Eylül 2020 14:25

Yüzlerce yıldır size sunulan cinsiyetçi çevirileri kendinize rehber edinmek işinize gelmiş.Bu sayede yeri gelmiş kadınları köle gibi kullanmışsınız!

Peki başı kapalı kadınlar siz şortlu Müslüman (!) erkekleri sokaklarda,ev ziyaretlerinde,plajlarda görünce namahrem olmuyor mu? Bunu hiç sorguladınız mı bre cahiller? Siz niye şort giyiyorsunuz öyleyse?

Kadının kapanması Allah'ın emri demişsin,sana vahiy mi geldi Allah'tan nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Yok Peygamberimiz şöyle yaşamış böyle yaşamış falan hepsi efsaneden ve taraflı aktarmadan ibaret bunların!

drogba-70, 4 yıl önce

kendine göre hoca da bulmuşsun zaten beklenen hareketler.

sana dinin burçlarından sağlam kalelerinden isimler veririm ama sen kulp takarsın diye söylemiyorum. onun yerine kulp takamayacağın şeyler sunacağım .

adama kişisel yanlışlar dine mal edilemez diyorum tutmuş hebele gübele vurmaya kalkıyor.

bu mu senin tartışma mantıgın ?

aç bakalım kuranı ne yazıyor ?

hadi meal farklılıkları dedin yan çizmeye çalıştın hadise bak açık açık yazıyor. Peygamber eşleri nasıl gezmiş oku bakalım .

Haşa Peygamber kuranı anlamadı eşlerine yanlış emretti bu kadar zaman gelen geçen evliyalar din alimleri yanlış anladı yaşar nuri doğru anladı öyle mi ?

şuna çanağımıza göre şerbet verdi desene .

kadının kapaması gereken yerler belli erkeğin belli.

bu cinsiyetçilik mi oluyor ?

haşa Allah'ın emrine cinsiyetçilik mi diyorsun daha nundan haberi yok kuran hakkında konuşuyor.

komik olma saçmalama aç oku öğren .

yandaş kafa fikrindeysen doğruyu gör doğruyu biliyorsan sahtekarlık etme .

1881.1938
Kapalı
18 Eylül 2020 08:51

uyruğu seni nasıl ilgilendirmiyor

hiç aklına geliyor mu ? amerikan vatandaşı olan bir kadın beni yönetmek istiyor

çok mantıklı değil mi !

drogba-70, 4 yıl önce

uyruğu beni seni ilgilendirmez ne yapmış kadın ?

halkın oylarıyla geldi oraya . kimsenin laf etmeye haddi olamaz halk seçti çünkü.

ağzında salyalarla dsp tayfasına şakşakçılık edip sırf emr-i ilahi diye başını örten ve ağzını dahi açmayan kadını kovan birine iyi niyette bulunmam.

madem yazarkasa sahibi oraya elini kolunu sallayarak gitti izin verdiler keşke görevini tam yapaydı da kasayı yere değil ecevit'in kafasına vuraydı da güzel olaydı

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Eylül 2020 10:38

Senin gibi ruh hastalarida türbanlı fantazisi kurar demi

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 10:49

Siz İzmirli laik kızların, şortlu özgür kadınların fantezisini yaparken güzel oluyor biz yapınca hakaret oluyor değil mi? Ne demişti sizin sapık AKP'li Fatih Tezcan: Karılarınızı kızlarınızı bizlerden nasıl koruyacaksınız demişti! Kim kimin hakkından gelecek göreceğiz hiç meraklanmayın!

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Senin gibi ruh hastalarida türbanlı fantazisi kurar demi

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Eylül 2020 11:59

Gezi zekalı ben senden bahsediyorum

Sen kendi fantazilerini yazıyorsun

Burda hiç bir ak partiliden böyle bir edepsizlik gördünmü

Bana fatih tezcani örnek veriyor

O kim ... tanımıyorum bile

ekonomik.iflass, 4 yıl önce

Siz İzmirli laik kızların, şortlu özgür kadınların fantezisini yaparken güzel oluyor biz yapınca hakaret oluyor değil mi? Ne demişti sizin sapık AKP'li Fatih Tezcan: Karılarınızı kızlarınızı bizlerden nasıl koruyacaksınız demişti! Kim kimin hakkından gelecek göreceğiz hiç meraklanmayın!

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 12:56

Fatih Tezcan Akp ve Mhp'li yobazların gerçek zihniyetini yansıtan ve çoğu Akp'li provakator gibi(S.Soylu gibi mesela) dış istihbarata da hizmet eden birisi.Hatta Süleyman Soylu ile birlikte çekilmiş fotoğrafları var bu adamın, internetten araştırıp bulabilirsin.Bu adamlar ve tarikatçılar, Osmanlı ocakları mensupları,saklanan Işid'liler adım adım iç savaşa götürüyorlar ülkemizi.Sizin gibi saflar da bunları dini bütün,dindar kişiler olarak görüyor.Ülke ekonomisinin çöküp gerekli gergin ortamın oluşmasını bekliyorlar sadece!

Bir zamanlar Fetö'nün Samanyolu'na çıkıp Fetö elebaşına övgüler yağdıran S.Soylu boşuna ülkeyi kutuplaştırmıyor yıllardır. Hepsi bir plan dahilinde!

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Gezi zekalı ben senden bahsediyorum

Sen kendi fantazilerini yazıyorsun

Burda hiç bir ak partiliden böyle bir edepsizlik gördünmü

Bana fatih tezcani örnek veriyor

O kim ... tanımıyorum bile

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Eylül 2020 13:01

Sapık ruh hastası

Konuyu değiştirme

Fatih Tezcan Akp ve Mhp'li yobazların gerçek zihniyetini yansıtan ve çoğu Akp'li provakator gibi(S.Soylu gibi mesela) dış istihbarata da hizmet eden birisi.Hatta Süleyman Soylu ile birlikte çekilmiş fotoğrafları var bu adamın, internetten araştırıp bulabilirsin.Bu adamlar ve tarikatçılar, Osmanlı ocakları mensupları,saklanan Işid'liler adım adım iç savaşa götürüyorlar ülkemizi.Sizin gibi saflar da bunları dini bütün,dindar kişiler olarak görüyor.Ülke ekonomisinin çöküp gerekli gergin ortamın oluşmasını bekliyorlar sadece!

Bir zamanlar Fetö'nün Samanyolu'na çıkıp Fetö elebaşına övgüler yağdıran S.Soylu boşuna ülkeyi kutuplaştırmıyor yıllardır. Hepsi bir plan dahilinde!

K.ADMM
Yasaklı
18 Eylül 2020 13:19

boşver uğraşma deliyle eceli gelmiş köpek cami duvarına işermiş

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Sapık ruh hastası

Konuyu değiştirme

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 14:16

Sapıklığı en iyi sizin gibi sürekli cinselliğini bastırarak yaşayan İslamcı yobazlar bilir.O senelerce bastırdığınız duygular da Kuran kurslarında, tarikatlarda çocuklara, kızlara veya Anadolu'nun çeşitli yerlerinde hayvanlara yaptıklarınızla ortaya çıkıyor! Hepiniz aynı bokun laciverdisiniz!

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Sapık ruh hastası

Konuyu değiştirme

ekonomik.iflass
Yasaklı
18 Eylül 2020 14:19

Ben insanlığın ve Müslüman toplumların gelişmesinde,daha ahlaklı ve adaletli, müreffeh ülkeler olmalarında bir halta yaramayan camilerin duvarlarına bile insan olarak işemem!

K.ADMM, 4 yıl önce

boşver uğraşma deliyle eceli gelmiş köpek cami duvarına işermiş

sakaya.fırat
Yasaklı
18 Eylül 2020 14:23

Oğlum sen nasıl bir yaratiksin

Dini değerlere bile saldiriyorsun

Müslüman olmayabilirsin , bari saygı duy

Harbiden eceli gelmiş köpek gibi sağa sola saldiriyorsun

Ben insanlığın ve Müslüman toplumların gelişmesinde,daha ahlaklı ve adaletli, müreffeh ülkeler olmalarında bir halta yaramayan camilerin duvarlarına bile insan olarak işemem!

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi