Editörler : gubaz
17 Eylül 2020 15:28   

Türkiye Finans Core Genel Müdürlük
Arkadaşlar ilanın kaldırıldığını gördüm. Bana henüz bir mail bile gelmemişti. Aceba yeterli sayıya ulaştılar şuan sürece başlayacaklarını mı seçiyorlar. Bu ilan hakkında mail alan vs. Oldu mu. Pozisyon ve banka hakkındaki düşünceleriniz nedir
20 Eylül 2020 09:49

nurnn
Aday Memur
Core genel müdürlüğe başvuran olmadı mı
20 Eylül 2020 11:22

sezaratlas
Aday Memur

Benim başvurum görüntülenmiş ve havuzdan da iki defa özgeçmişimi bulmuşlar fakat bir mail almadım.

20 Eylül 2020 12:48

Bolshoi13
Aday Memur

core ticari diye bir sürece başladım. 11 eylülde genel yetenek.bugünde ingilizce ve vaka vardı

20 Eylül 2020 12:50

nurnn
Aday Memur

core ticari diye bir sürece başladım. 11 eylülde genel yetenek.bugünde ingilizce ve vaka vardı

Bolshoi13, 1 ay önce - Alıntıya git
O zaman yavaş yavaş genel müdürlük de başlar. Başarılar dilerim. Benim cv mi daha önce başka bi iş için goruntulemislerdi süreç yarım kaldı ilerlemedi. Bunda görüntülenme bile olmadı başvurdum daha önceki daha iyi bi işti. Ondan dolayı endişelendim
20 Eylül 2020 15:34

mmertmm
Aday Memur
Core genel müdürlük için sınav davetiyesi aldım genel yetenek ve kişilik envanterinden sonrada bu hafta ingilizce ve vaka çalışmasına girdim. Süreç sanırım çoktan başladı
20 Eylül 2020 15:46

nurnn
Aday Memur
Core genel müdürlük için sınav davetiyesi aldım genel yetenek ve kişilik envanterinden sonrada bu hafta ingilizce ve vaka çalışmasına girdim. Süreç sanırım çoktan başladı
mmertmm, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu ikcılar neden bu kadar gizemli insanlar. Neden ne yaptıklarını kendilerinden başka hiç kimse anlamıyor. Ben aradığımda(iç denetçi yardımcılığında genel yetenekten sonra sınav gönderilmemişti) bana sen bidaha başvurursan zaten genel yeteneği geçersin ik mülakatından başlarsın demişlerdi şimdi core a çağırmamışlar. Uzman yardımcılığı iç denetçi yardımcılığının altında değil miydi Anlayamıyorum
06 Ekim 2020 18:44

nslnslnsl

Ben sınavlara katıldım hala cevap almadım alan var mı?

12 Ekim 2020 13:06

Ireme
Aday Memur

Vaka ve ingilizce testinden sonra birebir görüşmeler başladı sanırım arkadaşlar

12 Ekim 2020 18:26

Aliye.98

Vaka ve ingilizce testinden sonra birebir görüşmeler başladı sanırım arkadaşlar

Ireme, 1 hafta önce - Alıntıya git

Size olumlu geri dönüş yapıldı mı?

15 Ekim 2020 01:39

Ireme
Aday Memur

Size olumlu geri dönüş yapıldı mı?

Aliye.98, 1 hafta önce - Alıntıya git

Vaka ve ingilizceden sonra birebir mülakata katıldım. 1 2 hafta içerisinde dönüş yapılacağını ve yönetici mülakatı olacağını söyledi

15 Ekim 2020 16:15

Aliye.98

Vaka ve ingilizceden sonra birebir mülakata katıldım. 1 2 hafta içerisinde dönüş yapılacağını ve yönetici mülakatı olacağını söyledi

Ireme, 5 gün önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim

18 Ekim 2020 13:43

Ireme
Aday Memur

Yönetici mülakatina katılan oldu mu genel müdürlük için? Bilgi veren olursa cok sevinirim

Toplam 12 mesaj