Editörler : Mehmet Balci
24 Nisan 2021 19:32

zeitgot
Daire Başkanı

Boğaziçi Elektrik ve Elektronik Müh. Mezunuyum. Mezun olur olmaz kpssye girdim derece yapip dhmi'ye yerlestim. Unilever Mt mukalatini ve sınavını geçtim, özel bankaların sınavlarını sa geçtim, bir cok is imkanim vardi ama dhmi hem maaş olarak hem güvence olarak bana cazip geldi. Benle birlikte benim dönemimde mezun olup kamuya giren sadece 3 kisiyiz. Diğerleri büyük firmalara girdi bir kac kişi akademik kariyer secti cok iyi universitelerde , çoğunluksa yurt dışında is buldu abd ingiltere kanada fransa almanya vs.

Toygarus, 4 hafta önce - Alıntıya git

ooo yine mi geldin sen ?

boğaziçi mezunu 1 ayda 98 yapan sen değil miydin ? hani şu hiç yaşamadığı anları anlatan kişi? ruhsal sorunların mı var ? çünkü bunu da sen yazmışsın

"91 Küsür puanımla kyk başvurumu iptal ettim

2016/2 merkezi alimla istanbula atandin , güvenlik soruşturması uzun sürdügu için Kykya basvurdum ama atamam olursa diye mülakatla ugrasmak istemedigimden ki mulakata girsem % 100 geçerim çünkü hem iyi üniversite mezunuyum hem cok donanimli hem de prezantabl görünumum ve şahane bir ses tonum ile acayip düzgün diksiyonum var.

Neyse işte istanbul kyk başvurumu iptal ettim ."

hem boğaziçi bitirip 1 ayda 98 alıyorsun ilk girişinde hem de aynı anda 91 alıp kyk başvurusu yapıyorsun ?

neden hayal aleminde yaşıyorsun ? neden buradaki insanlara hiç yaşamadığın şeyleri anlatıyorsun? neden gerçekleşmesini istediğin ama hiç gerçek olmayan şeyleri burdaki insanlara söylerek kendi kendini tribe sokuyorsun ? ruh ve sinir hastalıkları hastahanesinde kaldın mı hiç? bence bir an önce kalmalısın :):):):)

hadi şimdi yine at 1 ayda 98 yaptım, hepinizi ezerim en zeki benim diye. açtığın konu ortada. hiç boş yapmayacaksın.

senin gibi eziklerle dolu bu forum maalesef.

https://forum.memurlar.net/konu/2262597/ linki de burda

Toplam 81 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?