Editörler : Pangaea
17 Eylül 2020 16:48

Maliye mi yoksa İnsan Kaynakları Yönetimi mi Acil yardım

Arkadaşlar merhaba!! Başlık biraz garip gelebilir, ama tam maliye okumaya karar vermişken insan kaynakları yönetimi kafamı karıştırdı... işletme okumak istemedigimden ekonomiye de matematigimin yetmeyecegini düşündügümden ben maliye linsans bölmünü düşüyodum. açıktan okuyacagım. Ama insan kaynakları yönetimi'nin 2016'dan beri çok düşük puanlarla kapattıgını gördüm tercih robotundan, yalnız kadroları çok az oluyo İK'nın... 2014'den günümüze kadrolara baktım çok çok az, ama taban puanlar 76'lar 80'ler falan.. İsntabul açık üni'de var insan kaynakları lisans sadece. acaba kadro mu önemli taban puanı mı? İK'nın sonradan puanlarının fırlama olasılıgı da var sanırım az kadro verildiginden degil mi, ama maliye bu yıl 81'e düşmüş bir daha bu kadar bile düşmeyebilir gibi.. hangisi daha mantıklı sizce KPSS B için.

Link şu: http://tercih.kpssrobotum.com/

yan sekmeden daha eski dönemlerde hangi bölüm kaçtan kapatmış görebiliyorsunuz.

Farukssss
Daire Başkanı
17 Eylül 2020 21:23

maliye de 81.69 ile kapattı

Yalçınnnnnnnn
Aday Memur
18 Eylül 2020 00:21

Sanırım insan kaynakları lisans neden hem kadro az, hem puanlar çok düşük çözdüm. İnsan kanakları lisans istanbul açık ünide var sadece ve 2018 2019 yılında açılmış ilk ve başka açık ünide yok. bu yüzden 2 yıl sonra mezun olduklarında İK'da ne kadro kalır ne de düşük puan.

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi