Editörler : oto-danisman-expert
18 Eylül 2020 17:12

kutum32
Aday Memur

Ameliyat olup gitmeyi düşünüyorum itiraza böylelikle koydukları tanıyı yok edecem bakalım bu sefer ne olacak

blackwery1, 1 ay önce - Alıntıya git

Eğer ameliyat sonrası organınızda bir küçülme yaşanmamışsa yönetmeliğe göre olumlu sonuç alır ve geçersiniz diye anlıyorum.

18 Eylül 2020 18:13

blackwery1
Şef

Eğer ameliyat sonrası organınızda bir küçülme yaşanmamışsa yönetmeliğe göre olumlu sonuç alır ve geçersiniz diye anlıyorum.

kutum32, 1 ay önce - Alıntıya git

Şu an kasıkta olan organım diğerine göre 10 mm(1 cm) küçük yani yine mi sorun olur? Aldırırsam peki?

18 Eylül 2020 18:31

Kral3739
Aday Memur

Kardeşim bütün doktorlar sağlam bastı ama ultrason sonucun mu böyle geldi

18 Eylül 2020 18:31

kutum32
Aday Memur

Şu an kasıkta olan organım diğerine göre 10 mm(1 cm) küçük yani yine mi sorun olur? Aldırırsam peki?

hocam bu çok tıbbi bir konu bunun için bir şey diyemem ben, doktorunuza danışınız

18 Eylül 2020 18:33

Kral3739
Aday Memur

Benim de butun doktorlar saglam yazdi ama arka sayfada ultrasonda polip+ yaziyor

18 Eylül 2020 18:51

umut6027
Aday Memur

Olmaz. Bu durum da olan bireylerde testis küçük yaşta büyümeyi keser. Fonksiyonel olarak

özelliğini kaybetmemiş olması yeterli. Sen ameliyatını ol ve tekrar heyete gir gönlün rahat

olsun. Yeni değişiklik ile inmemiş testis ameliyatları engel olmaktan çıktı. Başarılar.

19 Eylül 2020 00:13

blackwery1
Şef

Kardeşim bütün doktorlar sağlam bastı ama ultrason sonucun mu böyle geldi

Kral3739, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet kardeşim bütün bölümlerden tek bir tanı yemedim. Üroloji sağlam 55Af1 yazmasına rağmen kaldım. Çünkü heyet yönetmeliği bile okumadan tabloya bakıp eledi (-) olduğu için.

19 Eylül 2020 00:15

blackwery1
Şef

Olmaz. Bu durum da olan bireylerde testis küçük yaşta büyümeyi keser. Fonksiyonel olarak

özelliğini kaybetmemiş olması yeterli. Sen ameliyatını ol ve tekrar heyete gir gönlün rahat

olsun. Yeni değişiklik ile inmemiş testis ameliyatları engel olmaktan çıktı. Başarılar.

umut6027, 1 ay önce - Alıntıya git

Çok sağol kardeşim içim rahatladı...

19 Eylül 2020 00:38

blackwery1
Şef

Umarım ameliyat olup saglam alırım ve eğitimlere katılırım. Tek korkum egitimlerde bana zorluk çıkarması ama pes etmeyecem çünkü ülkeme asker olup hizmet etmek en büyük hedefimdi bu hedefe bu kadar yaklaşmışken hatta yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişken pes etmeyecem...

Toplam 29 mesaj