Editörler : Pangaea
17 Eylül 2020 21:29

Kpss her yıl yapılmasını istemiyoruz
Bu sisteme her yıl verecek paramız yok

dragonflier
Aday Memur
17 Eylül 2020 21:37

simdi birileri cikar bizim kitapcikta istemiyoruz degil istiyoruz yaziyordu der

lisansordu52
Memur
17 Eylül 2020 21:39

Hocam bu büyük bir haksızlık olur yazıktır günahtır hakkımı helal etmiyorum her sene bu sisteme verecek para yok
dragonflier, 4 yıl önce

lisansordu52
Memur
17 Eylül 2020 21:39

Hocam bu büyük bir haksızlık olur yazıktır günahtır hakkımı helal etmiyorum her sene bu sisteme verecek para yok
dragonflier, 4 yıl önce

cangele10
Şef
17 Eylül 2020 21:53

Ben de istemiyorum çünkü puanlar çok artacak.Hem bu 2022'ye kadar mümkün değil.iptal davası açarız.

lisansordu52
Memur
17 Eylül 2020 22:11

Kesinlikle anayasa mahkemesine
cangele10, 4 yıl önce

Ben de istemiyorum çünkü puanlar çok artacak.Hem bu 2022'ye kadar mümkün değil.iptal davası açarız.

atria
Memur
17 Eylül 2020 22:19

Böyle bir şey olacağı yok zaten konu açıp gündemde tutarak ekmeklerine yağ sürmeyin

eemsoru
Aday Memur
17 Eylül 2020 22:20

Allah ımmm sonunda güldümm
dragonflier, 4 yıl önce

Ogz90
Şef
17 Eylül 2020 22:53

Arkadaslar artik bu konu hakkinda reaksiyon gosterme zamanimiz geldi diye dusunuyorum haber yaptirmislar, parali tag alip twitterda tt olmuslar, muhalefet partisi milletvekillerinden destek goruyorlar. Hak gasp etmeye calistiklarini iktidar-muhalefet herkese anlatalim + sistemin zararini puanlarin yukselecegini

Bu arada ben ya atama puanimi alip 2-3 puan gececem ya da sınırda kalicam konu sadece hak gaspi da degil puanlari da ucuracak bir sey yani istedigim puani alamasam da karsiyim

Ogz90
Şef
17 Eylül 2020 22:56

Yani yavas yavas twitterdan milletvekillerine osym ye etiketle yazalim biz de. 1 yil ders calismislarmis emekleri bosa gitmis biz 1 yil eglendik sanki, korona falan bizi hic etkilemedi yazik bunlara akbaba gibi emegimize cokulmeye calisiliyor lutfen bir seyler yazin siz de ve gerekirse kucuk ihtimal kabul olunmasi ama dava acmaya hazir olalim

Ogz90, 4 yıl önce

Arkadaslar artik bu konu hakkinda reaksiyon gosterme zamanimiz geldi diye dusunuyorum haber yaptirmislar, parali tag alip twitterda tt olmuslar, muhalefet partisi milletvekillerinden destek goruyorlar. Hak gasp etmeye calistiklarini iktidar-muhalefet herkese anlatalim + sistemin zararini puanlarin yukselecegini

Bu arada ben ya atama puanimi alip 2-3 puan gececem ya da sınırda kalicam konu sadece hak gaspi da degil puanlari da ucuracak bir sey yani istedigim puani alamasam da karsiyim

oguzhaner
Şef
17 Eylül 2020 23:34

Akşam akşam güldürdün :) Sınav her yıl yapılacak mı? diye soru vardı diyen bile çıkabilir.

dragonflier, 4 yıl önce

Asdasjjszj
Aday Memur
17 Eylül 2020 23:41

arkadaşlar boş vakti olan, ilgilenebilecek olan bir arkadaş varsa bir telegram grubu kursun,

MaViCeLOVE
Memur
17 Eylül 2020 23:43

sınav her yıl olsun isteyen çift yıllarda girsin

Asdasjjszj
Aday Memur
17 Eylül 2020 23:43

şu an bir tepki vs göstermesek de toplanmış oluruz, her an her şeye hazır oluruz

dragonflier
Aday Memur
17 Eylül 2020 23:49

hatta optikte puaniniz 1 yil mi 2 yil mi gecerli olsun secenegi varmis bazilarinda bende yoktu dava acacagim

oguzhaner, 4 yıl önce

Akşam akşam güldürdün :) Sınav her yıl yapılacak mı? diye soru vardı diyen bile çıkabilir.

MaViCeLOVE
Memur
17 Eylül 2020 23:53

parası olmayan arkadaşlar 5 yılda bir girsin madem zora sokmayın 5 yıl çalışıp biriktirin öyle girin

lisansordu52
Memur
17 Eylül 2020 23:54

Bencilsiniz kardeşim işte bencil yazıklar olsun size
MaViCeLOVE, 4 yıl önce

parası olmayan arkadaşlar 5 yılda bir girsin madem zora sokmayın 5 yıl çalışıp biriktirin öyle girin

MaViCeLOVE
Memur
17 Eylül 2020 23:56

bencillik değil bu param yok diye bi bahane saçma

parayı gözden çıkarmışız bidefa yoksa girmeyiz

bunun dışında başka mantıklı bi sebep öne sürülse insanın aklına yatar...

birinden borç alır eder girilir gerekirse mesele paraysa...

Ogz90
Şef
17 Eylül 2020 23:56

Birimiz wp grubu kursa iyi olur

Asdasjjszj
Aday Memur
18 Eylül 2020 00:04

arkadaşlar telegram grubu kurun, çok daha çauk sayımızı arttırırız

MaViCeLOVE
Memur
18 Eylül 2020 00:05

ales yılda 3 defa yapılıyor bu sınava girenler de mi zengin

a grubu ve öğretmenlik her sene yapılıyor

bu sınavlara her yıl girenler çok zengin mi

b grubu da her yıl olsun bunun paramız yokla ne ilgisi var

sınavlar pahalı evet dişimizden tırnağımızdan artırıp veriyoruz ama

asıl bencillik bu sınavlar her yıl yapılırken sadece b grubu 2 yılda bir yapılıyor olmasıdır...

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi