Editörler : Pangaea
18 Eylül 2020 00:21

Hak gaspi ve 100+net icin ugrasmak zorunda kalmayalim

Arkadaslar kendisi calip kendisi oynayan her sene kpssciler an itibariyle milletvekillerinin ve osym nin dikkatini cekmis durumda.

2020 de yuksek puan alacaklar hakkiniz icin

Istedigi puani alamasa da her sene sinavla 100+netle anca atanabilecegini farkinda olanlar(alimlar senede 2 ye dusecek cunku bunlar bunu anlayabilse her sene kpss istemez)

Artik toplanalim derim.

harita94
Genel Müdür
18 Eylül 2020 01:02

Öyle bir şey olmayacak rahat olabilirsin.her günbununla ilgili 5-10 konu açılıyor ama hiç gerek yok için rahat olsun

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 01:06

Ben de oyle dusunuyordum hocam fakat milletvekillerinin dikkatini cekmisler + her sene yapilmasini basliginda bi twit paylastim osym nin de dikkatini cekmisler dava ile ugrasmamak adina simdiden sesimizi duyurma taraftariyim

harita94, 4 yıl önce

Öyle bir şey olmayacak rahat olabilirsin.her günbununla ilgili 5-10 konu açılıyor ama hiç gerek yok için rahat olsun

ebru0808
Aday Memur
18 Eylül 2020 01:10

Kazanılmış hak var 2020 kpss puanlariniz yanmaz arkadaşlar.

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 01:24

Hocam puanlarimiz yanmadi 2 sinavin puanlari da ayni an da 2020-2021 gecerli olursa ne olacak? Birebir ayni zorlukta olmalari mumkun mu? 1 sene daha kpss mi calisacaz 300-500 kisi sinavi kotu gectiginden sistemi degistirmek istiyor diye

Bu bu yuzden olmaz artik puanlar 1 sene gecerli olur

ebru0808, 4 yıl önce

Kazanılmış hak var 2020 kpss puanlariniz yanmaz arkadaşlar.

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 01:31

Yuksek puanli arkadaslar 92-95 bandi sizin de desteginizi bekliyoruz o kadar emek verip istemediginiz tercihler yapmak zorunda kalabilirsiniz arkadaslar senede 2 alim olursa ne gelirse yazacaksiniz secme sansiniz olmayacak cok

lisansordu52
Memur
18 Eylül 2020 01:59

Atama olmama durumu var o yı ayrıyeten

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 02:38

Telegram grubu kuracam arkadaslar ozelden no atsin biri ekleyim diger arkadaslara link yollarz

Serasyeeee
Aday Memur
18 Eylül 2020 02:59

ebru0808 mi ne o sınavın yapılmasını ıstıyor 2021 de o yuzden her yerden cıkıyor ama bence de biz de milletvekillere yazalım ola kı duzenleme oldu 2022 den sonra dıye ugrasalım bana adres verirseniz mail yazarım emınım bırcok kısı yazar

Ogz90, 4 yıl önce

Telegram grubu kuracam arkadaslar ozelden no atsin biri ekleyim diger arkadaslara link yollarz

Serasyeeee
Aday Memur
18 Eylül 2020 03:01

ki arkadasın dediği gibi dava açılır en kotu ıhtımal bircok kişi acar cocuk oyuncagı degıl bu ıkı yıl calısanlar var davanın sonucuda bellı zaten

Serasyeeee, 4 yıl önce

ebru0808 mi ne o sınavın yapılmasını ıstıyor 2021 de o yuzden her yerden cıkıyor ama bence de biz de milletvekillere yazalım ola kı duzenleme oldu 2022 den sonra dıye ugrasalım bana adres verirseniz mail yazarım emınım bırcok kısı yazar

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 03:45

Hocam telegram kurdum dm atin link atayim forumda link paylasmak serbest mi bilmiyorum

Serasyeeee, 4 yıl önce

ki arkadasın dediği gibi dava açılır en kotu ıhtımal bircok kişi acar cocuk oyuncagı degıl bu ıkı yıl calısanlar var davanın sonucuda bellı zaten

Sabahola
Aday Memur
18 Eylül 2020 04:25

Bunu isteyenlerin hepsi pişman olacak. Atama puanları en az 3 4 puan artacak. Çoğu branşta belki 95 100+ net yapıp atanamayacaksınız.

turkishmonk
Kapalı
18 Eylül 2020 04:36

kendi düşen ağlamasın bir zahmet :)

sınavın her yıl olması kamu yararına, ben bu yüzden destekliyorum bunu.

forumda gördüğüm kadarıyla 90 civarında yapan güruh ile +100 yapan grup arasında ciddi bir fark var. aradaki kalite farkı insanların kullandıkları kelimelerden, üsluplarından bile belli oluyor.

benim devletim en iyinin en iyisini hak ediyor, bugün kendi söküğünü dikmeyi beceremeyenlerin atanamaması ve ileriki yıllarda güç sahibi olmaması kamu yararı açısından en uygun seçenek.

Sabahola, 4 yıl önce

Bunu isteyenlerin hepsi pişman olacak. Atama puanları en az 3 4 puan artacak. Çoğu branşta belki 95 100+ net yapıp atanamayacaksınız.

EemPlayer
Yasaklı
18 Eylül 2020 04:49

Belli ki sınavın iyi geçmiş ben de kötü beklemiyorum ama gerçekten sınavın sınır netlerinde olsaydı da böyle düşünecek miydin hiç sanmıyorum. Dediklerine katılıyorum kamu yararına olacaktır niteliğin artması ama aynı durumda sen olsaydın sınırda bu konuşmaya yapacak cesaretin olmayacaktı o yüzden burda şov yapmayı kes.

turkishmonk, 4 yıl önce

kendi düşen ağlamasın bir zahmet :)

sınavın her yıl olması kamu yararına, ben bu yüzden destekliyorum bunu.

forumda gördüğüm kadarıyla 90 civarında yapan güruh ile +100 yapan grup arasında ciddi bir fark var. aradaki kalite farkı insanların kullandıkları kelimelerden, üsluplarından bile belli oluyor.

benim devletim en iyinin en iyisini hak ediyor, bugün kendi söküğünü dikmeyi beceremeyenlerin atanamaması ve ileriki yıllarda güç sahibi olmaması kamu yararı açısından en uygun seçenek.

turkishmonk
Kapalı
18 Eylül 2020 05:08

benim tuzum her türlü kuru, dolayısıyla fikrim değişmezdi.

atanırsam maaşım %40-70 civarında azalacak ama 7-24 aklım fabrikada olmayacak ve geceleri uykum bölünmeden, telefonum çalmadan uyuyabileceğim. atanmak beni mutlu edecek. daha uzun yaşayacağım. sevdiklerime daha çok zaman ayıracağım.

atanamazsam sevdiklerim daha iyi bir hayat yaşarlar, daha iyi beslenirler, daha iyi semtte yaşarlar, daha iyi okullarda okurlar.

EemPlayer, 4 yıl önce

Belli ki sınavın iyi geçmiş ben de kötü beklemiyorum ama gerçekten sınavın sınır netlerinde olsaydı da böyle düşünecek miydin hiç sanmıyorum. Dediklerine katılıyorum kamu yararına olacaktır niteliğin artması ama aynı durumda sen olsaydın sınırda bu konuşmaya yapacak cesaretin olmayacaktı o yüzden burda şov yapmayı kes.

turkishmonk
Kapalı
18 Eylül 2020 05:25

bazı haber sitelerinde her yıl sınav olması teklifinin ekim ayında mecliste görüşüleceği yazıyor.

bu haber insanları ürkütecek ve 2021/2022 atamalarını beklemeyi düşününlerin bir kısmını 2020/2 atamalarına katılımını sağlayacaktır.

normal şartlarda atanacağına kesin gözüyle bakan çok sayıda insan bu yıl atanamayacak gibi görünüyor.

Ogz90, 4 yıl önce

Ben de oyle dusunuyordum hocam fakat milletvekillerinin dikkatini cekmisler + her sene yapilmasini basliginda bi twit paylastim osym nin de dikkatini cekmisler dava ile ugrasmamak adina simdiden sesimizi duyurma taraftariyim

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 06:12

Tuzu kuruymus gorurum bilader ilk 2 atamada istemedigin sehri secmek zorunda kalirsan zirlaya zirlaya yasarsin artik tayin pesinde. Istedigi sehir ilana cikmadigindan 94 95 puanla 4.atamaya bilerek kalanlar var. Her yerde yasarim ben neresi acilirsa yazarim diyosan da burada kalabalik yapma.

Buradakiler hakkini savunuyor herkes kurallari bilerek girdi, oyunun ortasinda kurallar degismez gerisi faso fiso

hankpss
Memur
18 Eylül 2020 06:15

her sene kpss olsa taban puanların 94 ün altına ineceğini düşünen var mı

kadro yakmayın lütfen arkadaşlar

hepimizin işe ihtiyacı var

hastamız yaşlımız çoluğumuz çocuğumuz ailemiz var

lütfen zırt pırt iş değiştirmeyin kurum değiştirmeyin

turkishmonk
Kapalı
18 Eylül 2020 06:20

türkçe okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyor gibisiniz.

çince anlatayım bir de isterseniz :)

言い訳ばかりの馬鹿野郎め

Ogz90, 4 yıl önce

Tuzu kuruymus gorurum bilader ilk 2 atamada istemedigin sehri secmek zorunda kalirsan zirlaya zirlaya yasarsin artik tayin pesinde. Istedigi sehir ilana cikmadigindan 94 95 puanla 4.atamaya bilerek kalanlar var. Her yerde yasarim ben neresi acilirsa yazarim diyosan da burada kalabalik yapma.

Buradakiler hakkini savunuyor herkes kurallari bilerek girdi, oyunun ortasinda kurallar degismez gerisi faso fiso

Ogz90
Şef
18 Eylül 2020 07:42

Fransızca yaz kardesim aleste falan lazim olur malum komisyon neyse baslik istemedigim sekilde dagildi amacim organizasyondu yeni baslik acariz artik millet uyansin

turkishmonk, 4 yıl önce

türkçe okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyor gibisiniz.

çince anlatayım bir de isterseniz :)

言い訳ばかりの馬鹿野郎め

castillo
Şube Müdürü
18 Eylül 2020 08:20

Osym nin nerde dikkatini cekmisler nerden anladin bunu milletvekileri desen bi sey cikmaz hicbirinden rahat ol her cift yil sonunda sinav hher sene yapilsin diye aglarlar bi ay sonra ortada kimse kalmaz

Ogz90, 4 yıl önce

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi