Editörler : oto-danisman-expert
18 Eylül 2020 07:17   

Asem itiraz süreci

Sağlıktan olumsuz rapor aldım. Pazartesi günü itiraz edeceğim. Bildiğim kadarıyla verdikleri sevk raporuyla gönderdikleri hastaneye 15 gün içinde gidip randevu almam gerekiyor. İlk hastaneden olumlu sonuç çıkarsa tekrar üçüncü bir hastaneye gönderiyorlar. Yine burada da olumlu rapor alırsak, 2 olumlu 1 olumsuz rapor ile eğitim birliğine gitmemiz gerekiyormuş. Anlamadığım nokta ise eğitim bu süre içinde başlamış olacak. Karar olumlu olursa eğitime nasıl katılacağız?

18 Eylül 2020 11:11

blackwery1
Şef

Bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum. Normalde 45 gün içerisinde raporumuzu tamamlama hakkımız var, madem tsk sağlık yönetmeliğine bağlıyız,bunu da göz ardı etmemeleri lazım.

18 Eylül 2020 12:52

qscqsc33
Aday Memur

Ölme eşeğim ölme zor alirsin kardesim gecmis olsun

18 Eylül 2020 13:02

Better Call Saul
Aday Memur

Valla bende aynı durumdayım. Son kayıt ne zaman öğrenmemiz lazım.

19 Eylül 2020 15:50

Jsga94
Aday Memur
ben itiraz ettim beni Diyarbakıra sevk etti tüm işlemler tek bir hastanede yapilacakmış
19 Eylül 2020 16:01

smilnoja
ben itiraz ettim beni Diyarbakıra sevk etti tüm işlemler tek bir hastanede yapilacakmış
Jsga94, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim 2. Hastane ve hakem hastane mi aynı oluyormuş?

19 Eylül 2020 16:38

umitba5
Aday Memur

Hayır benim il hakem hastanesi samsun eğitim araştırma bide haBölge hakem hastanesine yolluyor trabzon kanuni ea hastanesi

19 Eylül 2020 18:21

Jsga94
Aday Memur

Hayır benim il hakem hastanesi samsun eğitim araştırma bide haBölge hakem hastanesine yolluyor trabzon kanuni ea hastanesi

umitba5, 1 ay önce - Alıntıya git
ben memleketimde heyete giridm elendim beni Diyarbakır a gönderdiler oradaki karar yeterli oradanda başka bir yere gönderim olmayacak
Toplam 7 mesaj