Editörler : oto-danisman-expert
28 Eylül 2020 09:19

myrebel
Aday Memur
ben 5 sene önce gittim tanım anksiyete sinav stresi için gitmiştim 1 kutu ilaç yazmış kullanmamıştım elendim itiraz ettim başka ile sevk ettiler orada tekrar rapor düzenleyip sağlam raporu alırsam gecebilirim degilmi bunla ilgili emsal kararına var memurlar nette dava açan biri o şekilde geçmiş onu emsal gostersek olurmu
Jsga94, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim durumunuz ne oldu ? Uzerinden 5 yıl geçmiş doktor nasil eledi sizi. Genelde son 1 yıllık ilaç geçmişine bakıyorlar diye biliyorum. Bende 1 yil once psikiyatri ye gittim basit bir ilac yazdi. Önümüzdeki alimlarda bundan dolayı elenirmiyim ? 1 yil geçecek üstünden 1 yıl sonra

28 Eylül 2020 12:21

berkdenizde
Aday Memur

Kardeşim durumunuz ne oldu ? Uzerinden 5 yıl geçmiş doktor nasil eledi sizi. Genelde son 1 yıllık ilaç geçmişine bakıyorlar diye biliyorum. Bende 1 yil once psikiyatri ye gittim basit bir ilac yazdi. Önümüzdeki alimlarda bundan dolayı elenirmiyim ? 1 yil geçecek üstünden 1 yıl sonra

myrebel, 3 hafta önce - Alıntıya git
hocam yönetmelikte belirtilen geçirilmiş psikiyatrik tanılardan birini aldıysanız a dilimine girse de çizelgeden elenme sebebi tüm sınıflar için. ilaç için son bir yıl veya son 6 ay gibi tarihlere pomem pmyo yönetmeliği bakıyor. TSK için tarih yok tamamen geçmişe bakıyorlar. tanınızı kontrol edin çünkü ilaç yazdıysa bir tanı yazmak zorunda, ama yine de kontrol edin doktorlar tanı yazarken sallıyor bazen psikiyatrik tanı olmasında.
Toplam 22 mesaj