Editörler :
26 Eylül 2020 21:54

Akarerz
Aday Memur

4t ile konuştum sadece alan 3000 tl şeklinde satışa çıkacak demişlerdi. A kadroyu neden düşünmedin nerdeyse herkes a kadroyu öneriyor uzaktan eğitimde

farnasi, 4 hafta önce - Alıntıya git

Yani monopol biraz daha bildiğim yer hoca kadrosu falan daha makul geldi bana

27 Eylül 2020 12:09

pelingune
Aday Memur

Merhaba Ankara da bir çok kurs ile görüştüm aklıma yatan üç kurum oldu 4t,yükseliş ve yaklaşım kariyer görüşmelerimde üç kurumdan da aşağı yuları benzer şeyler duydum ama detaylara indiğimde yaklaşım kariyer biraz daha önde diyebilirim sebebi ise öncelikle hoca kadrosu maliye hocasının yapmış olduğu online konferansa katıldım buda karar vermem de etkili oldu çünkü hocanın ne kadar iyi olduğu kadar bilgisini ne kadar aktarabildiği önemli bir detay benim için ve bir diğer konuda görüştüğüm kurumlarda sınıf sayıları oldukça yüksekti özellikle bu pandemi döneminde buda önemli bir etki diye düşünüyorum. Yaklaşım kariyerde sınıf mevcutlarının maksimum yirmi kişi olacağı sınıf kapasitesinin de elli iki kişi olduğunu öğrendim. Sınıfları gayet ferah ve büyük tekrar gidip görüştükten sonra tercihimi Yaklaşım kariyerden yana kullanmayı düşünüyorum.

27 Eylül 2020 20:13

my0694
Aday Memur

arkadaşlar buralarda yorumlara bakarken özellikle reklam amaçlı yorumlara dikkat edin. öğrenci gibi yazan kurs yetkililerine inanmayın, çok bariz sırıtır zaten yorumları, tanıtım broşürü gibi buralara yorum yazarlar sanki bir öğrencinin ağzından yazıyormuş gibi sadece bir kursu öve öve kusursuzmuş gibi bitiremezler fakat her kursun kendince bir kusuru muhahkak var

29 Eylül 2020 00:28

elfinckra
Aday Memur

bende monopole yazılmak istiyorum şuan hala karar aşamasındayım ama diğer sitelerle karşılaştırılınca açıklamaları çok yetersiz derslerin örneğini bile siteye koymamışlar.

Karar verdimiz mi acaba ben uzaktan eğitimde başkent kariyer düşünüyorum

29 Eylül 2020 11:43

farnasi
Aday Memur

elfinckra, 4 hafta önce - Alıntıya git

başkent kariyer 3000 tl fazla bence ve çoğu kişinin a kadroyu önermesiyle % 90 a kadroya kayıt olcam. 3000 çok demezseniz 4t yi de düşünebilirsiniz en azından yayınları iyi ve hocalarına da iyi diyorlar.

29 Eylül 2020 16:08

mysterious59
Aday Memur

başkent kariyer 3000 tl fazla bence ve çoğu kişinin a kadroyu önermesiyle % 90 a kadroya kayıt olcam. 3000 çok demezseniz 4t yi de düşünebilirsiniz en azından yayınları iyi ve hocalarına da iyi diyorlar.

A kadro uzaktan mı düşünüyor sunuz yoksa başkent kariyer mi? Ve başkent kariyerin yüz yüze fiyatları ve hocaları ile özellikle hukuk ve iktisat kadrosu hakkında bilgisi olan yazabilir mi?
29 Eylül 2020 16:16

mysterious59
Aday Memur

Başkentin hocaları ve fiyatları ile ilgili bilgi verir misiniz? Ankarada sadece başkente görüşmedim. A kadro istanbul kadıköyle bile görüştüm bende karar aşamasındayım.
29 Eylül 2020 20:34

elfinckra
Aday Memur
Başkentin hocaları ve fiyatları ile ilgili bilgi verir misiniz? Ankarada sadece başkente görüşmedim. A kadro istanbul kadıköyle bile görüştüm bende karar aşamasındayım.
mysterious59, 4 hafta önce - Alıntıya git

Benim arkadaşım geçen sene başkentten hazırlandı bana tavsiye etti hocaları özellikle iktisat ve hukuk çok iyiymiş bende uzaktan eğitim için düşündüm ama hala karar veremedim a kadrovs hiç bir bilgim yok

08 Ekim 2020 12:34

mysterious59
Aday Memur

Benim arkadaşım geçen sene başkentten hazırlandı bana tavsiye etti hocaları özellikle iktisat ve hukuk çok iyiymiş bende uzaktan eğitim için düşündüm ama hala karar veremedim a kadrovs hiç bir bilgim yok

Ben başkentle geçen hafta görüştüm hoca kadrosu son derece iyi 12 Ekim pazartesi ya başkent ya yükseliş olcak son karar aşamasındayım Başkentte Sınıflar 35-40 yükselişte 18-24 kişi olucakmış 2 sinin de hoca kadrosu son derece iyi haliyle biraz kararsız bıraktı son kez düşünüp karar vericem.
Toplam 29 mesaj