Editörler : ayşegül bgm
18 Eylül 2020 22:51   

2020 Kpss
Arkadaşlar elimizden geldiğince cimerden ÖSYM'ye 2020 Kpss erken açıklanması için istek yazalım. Her gün 1 istek hakkınız var lütfen erinmeyip yazalım. Bakanımız tarih vermedi önümüzdeki günlerde dedi baskı olursa ÖABT sınavından sonra bir umut açıklarlar belki imkansız değil zamanında YGS 4 günde açıklanmıştı. Pandemi olmasaydı 2018 puanları çoktan geçersiz sayılacaktı. Bu atama 2020 Kpss girenlerin hakkıdır hakkımızı arayalım.
18 Eylül 2020 23:31

Hemşire.rabia
Aday Memur

hasedinden öleceksin yakinda. millet iki yildir bekliyor sen mezun olur olmaz gideyim diyorsun. hatta 2 yildan fazladir bekleyende var. alimlar hemsire ebe agirlikli oldu bazi lisanslara yada onlisanslara kadro bile verilmedi neyin kafasini yasiyorsunuz siz ya. bu fesatlikla siz 2020 puanlarla da aglarsiniz. 2020 alimlari eminim daha cok olacak yeni bir suru hastane aciliyor. ya 89 puanlarla bekleyenler var 85 ustu puanlar duruyor bazi bolumlerde. yani el insaf sen zaten hemsire degil miydin yanilmiyorsam oyleydin nasilsa atanacaksin. puanin yuksekse ztn ocakta da gideceksin neyin hirsi bu anlamadim diplomayi kapip gelen burda agliyor. hic baktin mi atamasi olmayan bolumler nasil agliyor yada kadrolari az acilanlar. el insaf be.bencillikten yakinda öleceksiniz yani!

18 Eylül 2020 23:35

Hemşire.rabia
Aday Memur

siz ne derseniz deyin ihtiyac varsa ve 2018 ile alinacaksa alinir yani. bu kadar sanki tum atamalarin sonu bu gibi davraniyorsunuz. biraz vicdan lazim gercekten herkes kendi nasibinden yer. suan nasipte 2020 varsa 2020 yer 2018 varsa o yer. kalbinizi temiz tutun biraz bos bos konusana kdr. buarada cimer demisken cimere tek siz degil 85 ustu ouanlarla atamalari yapilmayanlarda aglamak icin yaziyor 2 yildir da bekliyorlar ustelik.

19 Eylül 2020 00:16

zehraaa96
Aday Memur

siz ne derseniz deyin ihtiyac varsa ve 2018 ile alinacaksa alinir yani. bu kadar sanki tum atamalarin sonu bu gibi davraniyorsunuz. biraz vicdan lazim gercekten herkes kendi nasibinden yer. suan nasipte 2020 varsa 2020 yer 2018 varsa o yer. kalbinizi temiz tutun biraz bos bos konusana kdr. buarada cimer demisken cimere tek siz degil 85 ustu ouanlarla atamalari yapilmayanlarda aglamak icin yaziyor 2 yildir da bekliyorlar ustelik.

Hemşire.rabia, 1 ay önce - Alıntıya git
Rabia hanım öncelikle yeni mezun değilim. Yaptığınız yorumlardan ve konuşma tarzınızdan kimin hasedinden öleceği ortada zaten bu yüzden size laf yetiştirmeyeceğim. Hemşireyim fakat 60 puanla boş bir hemşire olarak atanmak istemem zira her şey kadro ve para değildir. Mesleğinizin kutsallığını en yakın zamanda farketmenizi diliyorum. Sınırda kalanlar ve yüksek puanlarla atanamayanlar her daim olacaktır burda bir suçlu arayacaksanız bakanlığa yazmanızı öneririm.
19 Eylül 2020 01:00

Hemşire.rabia
Aday Memur

wallahi kac gundur goruyorum ben sizin yazdiklarinizi ve belli basli bi iki kisi daha var yazmiyim yazmiyim dedim ama dayanamadim yani. sonucta siz de atanacaksiniz ayrica 60 puanla atanan hemsire demisken yeni mezunda degilim diyorsunuz hayirdir en son 64le kapatmisti bi 64 de yapamadiniz mi ki burda 85 ustu puanla aglayanlar dururken 64 altinda kapasiteyle gelip milletin en az 85lik kapasitesinin cop olmasi icin bi caba icindesiniz?diyorsunuz ki yani ben bir 64 bile alamadim eski mezunlardanim 85 yapan abilerim ablalarim kosede aglasin önce biz 2020 ile girelim diyorsunuz yani. hani adalet hani vicdan? onlardan vicdan adalet hak hukuk beklerken kendinizi de tartin ayrica bu atamalarin en sonuncusu degil ve benzeri 2016da da oldu. bakin siz 60 yada 70 hatta 80le atanmak istemezsiniz yuksek puan istersiniz bilmem ne! bundan kime ne adamlar atama bekliyor hic baktiniz mi önlisanslara diyetisyenlere fizyoterapistlere falan el insaf yani bi hemsire puaniyla bir mi! sizin gecen gunlerde yazdiginiz 2020kpss net sayisindan daha fazla yaptigi halde atanamayanlar var 8 kisilik kadro ile alima cikan lisans saglik bolumleri var hatta hic atamasi olmayanlarda var zaten adil olmayan bi sistem varken siz zaten hemsiresiniz niye agliyorsunuz burda yani 2020 kpss ile yuzde yuz atanacaksin. burda asil hak hic kadroya cikmayan 80 ustu puanlarla bekleyenlerindir önce. bakana yaz demisken elbette yaziyorlar sizler gibi onlar da ama bencil olmamak lazim. sinirda kalan hep olacaktir derken bellim bolumlere yigilip birileri gozardi edilirse adamlar kadro istemekte hakli sinirda kalma degil bu hak edilen kadronun verilmemesi. dedigim gibi bence ebe ve hemsireler bosuna agliyor zaten 2020de bundan daha fazlasi alinacaktir ayrica bu mesleklerin önu cok acik ne demeye agliyorlar anlamiyorum

19 Eylül 2020 01:35

Claws
Aday Memur

Bu arada kpss puanıyla donanımlı bir hemşire olmanın ne alakası var allah aşkına? Biraz sakin olup hakkımızda hayırlısı olsun demenizi öneririm.

Toplam 5 mesaj