Editörler : ayşegül bgm
19 Eylül 2020 17:06   

Kpss ile il sağlık müdürlüğüne atandığımızda sonradan hastanelere verme oluyor mu
Selamünaleyküm Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim tıbbı sekreter olarak il sağlık müdürlüğü seçtiğimizde atandığımızda il sağlık müdürlüğü bizi hastaneye verebilir mi yoksa il sağlık müdürlüğünde mi çalışırım yani başka yerlere verebilir mi ama ben il sağlık müdürlüğü seçtim atandım nasıl oluyor böyle olay yaşayan veya il sağlık müdürlüğü atanan dostlar varsa yardımcı olurmusunuz
19 Eylül 2020 19:01

Selimkaraduman
Aday Memur
Bilen varmı arkadaşlar
19 Eylül 2020 20:45

EfsaneTDS
Kapalı
Bilen varmı arkadaşlar
Selimkaraduman, 1 ay önce - Alıntıya git
dostum il sagliga atanmak ile il sagliga bagli bir hastaneye atanmak arasinda calisma sartlari arasinda farklilik olsada hepimiz ayni cati altindayiz.Gorevlendirme yazarlar.Goreve gidersin.İsleyisi tam bilmiyorum ama bu sekilde seyler oluyor
19 Eylül 2020 20:47

Selimkaraduman
Aday Memur
dostum il sagliga atanmak ile il sagliga bagli bir hastaneye atanmak arasinda calisma sartlari arasinda farklilik olsada hepimiz ayni cati altindayiz.Gorevlendirme yazarlar.Goreve gidersin.İsleyisi tam bilmiyorum ama bu sekilde seyler oluyor
EfsaneTDS, 1 ay önce - Alıntıya git
Görevlendirme demek istemedim hocam yani ben il sağlık müdürlüğü atandım il sağlık müdürlüğü işe başlamadan sen bu hastanede görev yapacan derlermi yani
20 Eylül 2020 10:22

Selimkaraduman
Aday Memur
Bilen yokmu arkadaşlar veya çalışan
20 Eylül 2020 18:55

mhmet22
Aday Memur

Diyebilirler.

20 Eylül 2020 18:57

Selimkaraduman
Aday Memur

Diyebilirler.

mhmet22, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam il sağlık müdürlüğü mi çalışıyorsunuz
22 Eylül 2020 11:51

Selimkaraduman
Aday Memur
Konu güncel dir
22 Eylül 2020 14:01

serhat99
Müsteşar Yardımcısı

eğer il sağlık müdürlüğünde sana verilen görevleri en iyi şekilde yaparsan olağanüstü bir durum olmadıktan sonra seni başka yere vermezler.

22 Eylül 2020 14:02

Selimkaraduman
Aday Memur

eğer il sağlık müdürlüğünde sana verilen görevleri en iyi şekilde yaparsan olağanüstü bir durum olmadıktan sonra seni başka yere vermezler.

serhat99, 4 hafta önce - Alıntıya git
Tıbbı sekreter misiniz hocam cevabın için teşekkür ederim
22 Eylül 2020 14:10

Selimkaraduman
Aday Memur

serhat99, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hastaneye görevlendirme olur mu peki hocam
22 Eylül 2020 14:10

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
Tıbbı sekreter misiniz hocam cevabın için teşekkür ederim
Selimkaraduman, 4 hafta önce - Alıntıya git

yok değilim kardeş. sadece fikrimi söyledim.

22 Eylül 2020 14:11

serhat99
Müsteşar Yardımcısı
Hastaneye görevlendirme olur mu peki hocam
Selimkaraduman, 4 hafta önce - Alıntıya git

olabilir bu da bir ihtimal.

22 Eylül 2020 21:02

heb.1993
Aday Memur

sözleşmelide atandığın yerde çalışırsın diye biliyorum. kadrosu hastanede olup müdürlüklerde görevlendirmeyle çalışan çok personel var. hastaneye verirlerse itiraz etme hakkın vardır

22 Eylül 2020 21:24

Selimkaraduman
Aday Memur

sözleşmelide atandığın yerde çalışırsın diye biliyorum. kadrosu hastanede olup müdürlüklerde görevlendirmeyle çalışan çok personel var. hastaneye verirlerse itiraz etme hakkın vardır

heb.1993, 4 hafta önce - Alıntıya git
İtiraz etmiş olsak nasıl sonuç olur ki
Toplam 14 mesaj