Editörler : Mehmet Balci
19 Eylül 2020 19:48

eemsoru
Aday Memur
50 ile hemşre alınsın istemiyorum bizlerde girdik ve 90 net bekliyoruz 50 ile devlet memuru mu olunur
2020kpssatama, 1 ay önce - Alıntıya git
hemşire misniz. 2020 kpss açıklansa da hemşireler 50 ile atanacak . sadece puanı olmayanların da basvuru yapması için 2020 açkklansın istiyorlar.
19 Eylül 2020 19:49

eemsoru
Aday Memur
öyle bir demişsiniz ki sanki 2018deki hemşireler 50 almış 2020 dekiler 90 alacak . aynı arkadaşlar onlar yine düşük puanla atanacak. açıklanmasını hiç puanı olmayanlar istiyorr basvurmak için.
19 Eylül 2020 19:54

Yaes1212
Aday Memur
öyle bir demişsiniz ki sanki 2018deki hemşireler 50 almış 2020 dekiler 90 alacak . aynı arkadaşlar onlar yine düşük puanla atanacak. açıklanmasını hiç puanı olmayanlar istiyorr basvurmak için.
eemsoru, 1 ay önce - Alıntıya git
normalde 50 ile atanamayacakları şehirlere atanacaklar. biz puanı yüksek şehirler için ve aylarca beklemeden atanmak ne zamandır çalışıyoruz üstüne 2.5 yildir geçerli olan sınavdan atama yapılıyor puanımızı açıklamak varken. üstelik sınavımız geciktirildi. hak mi bu
19 Eylül 2020 20:00

eemsoru
Aday Memur
normalde 50 ile atanamayacakları şehirlere atanacaklar. biz puanı yüksek şehirler için ve aylarca beklemeden atanmak ne zamandır çalışıyoruz üstüne 2.5 yildir geçerli olan sınavdan atama yapılıyor puanımızı açıklamak varken. üstelik sınavımız geciktirildi. hak mi bu
Yaes1212, 1 ay önce - Alıntıya git
hyr inşallah yeni güncel puanlarınızla atama yapılır .ama genel olarak düşük puanlarla atanacklar yine onu söylüyorum ben
19 Eylül 2020 20:02

sketchtoy
Aday Memur
Bu hayatta pek çok şey şanstır, bunun aksini hiç kimse inkar edemez. Eğer çalışmayla çok başarılı olmayla her şey başarılabilseydi dünyayı profesörler yönetirdi. Dünyayı yönetenlere bakarsanız hep üniversite terk, ilkokul mezunu milletvekilleri vs vs görürsünüz. Hayatta herkesin bi rızkı var bu da onların şansı deyip oturacaksiniz yerinize sonuçlar açıklandıktan sonraki alimlara bakacaksınız. Şikayet edip sizlanmaya hakkınız yok
temptreloaded, 1 ay önce - Alıntıya git

kafalar pırıl pırıl maşallah

20 Eylül 2020 00:42

Hewisel
Şube Müdürü

Angela Merkel

Lutheran bir papazın kızı olarak dünyaya gelmiştir. Baba tarafından dedesi Ludwig Kasner, Polonya kökenlidir.[1][2] Ailenin orijinal soyadı olan Kazmierczak, 1930 yılında Kasner olarak Almancalaştırılmış halde değişmiştir.[3][4]

Okulda akıcı şekilde Rusça konuşmayı öğrendi ve matematikteki başarısından dolayı ödül aldı.

Templin'de eğitim gördü ve 1973'ten 1978'e kadar Leipzig Üniversitesi'nde fizik okudu. 1978 ile 1990 yılları arasında Berlin-Adlershof Bilimler Akademisi Fizik Kimya Merkez Enstitüsü'nde okudu. Kuantum kimyası üzerine tez için bir doktora (Dr. rer. Nat.) kazandıktan sonra araştırmacı olarak çalıştı ve birçok makale yayınladı.

20 Eylül 2020 11:55

steroidshaundi
Aday Memur

Etkinlik düzenlenirse katılmaya hazırım.

20 Eylül 2020 12:07

2020kpssatama
Aday Memur

Etkinlik düzenlenirse katılmaya hazırım.

steroidshaundi, 1 ay önce - Alıntıya git
Öabt den sonra hep olucak hocam bekleriz
20 Eylül 2020 12:10

asdfzxv
Yasaklı

Arkadaşlar ÖSYM siz istediniz diye iş yapmaz. Bu sınavın en erken açıklayabilecekleri tarih 15 Ekim. Yapacak bir şey yok. Demek ki neymiş, "pandemi var sınav ertelensin" diye ağlamadan önce iki kez düşünmek gerekiyormuş. Alın size erteleme.

20 Eylül 2020 12:11

2020kpssatama
Aday Memur

Arkadaşlar ÖSYM siz istediniz diye iş yapmaz. Bu sınavın en erken açıklayabilecekleri tarih 15 Ekim. Yapacak bir şey yok. Demek ki neymiş, "pandemi var sınav ertelensin" diye ağlamadan önce iki kez düşünmek gerekiyormuş. Alın size erteleme.

asdfzxv, 1 ay önce - Alıntıya git
Ösym de mi çalışıyorsun bu bizim ülkenin çok bilmişliği ne zaman bitecek
20 Eylül 2020 12:13

asdfzxv
Yasaklı
Ösym de mi çalışıyorsun bu bizim ülkenin çok bilmişliği ne zaman bitecek
2020kpssatama, 1 ay önce - Alıntıya git

İyi görürsün o zaman çok bilmişliği :)

20 Eylül 2020 12:39

sdsss
Şef

Temp sen zaten 2020 de 108 net yapmıştın yanlış hatırlamıyorsam. 2018 de herhalde 120 net yaptığın için geç açıklansın istiyorsun :)

20 Eylül 2020 12:48

naturelove
Aday Memur

Abi böyle birşeyin olabileceğini gerçekten düşünebiliyor musunuz? Cidden soruyorum? :))

20 Eylül 2020 13:55

castillo
Şube Müdürü
hocam sizin bölümünüz ne ?
Leyla021, 1 ay önce - Alıntıya git

Inşaat hanfendi

25 Eylül 2020 07:37

akingndgdu
Aday Memur

Arkadaşlar ulaşabildiğiniz her yere yazın kpss sonuçları bir an evvel açıklanmalı. 2020 kpss puanıyla alım yapılmalı

25 Eylül 2020 07:38

akingndgdu
Aday Memur

Ben cimer'e isteğimi yazdım. Sizler de yazın lütfen.

25 Eylül 2020 11:27

müsmühendis
Şef

Ben cimer'e isteğimi yazdım. Sizler de yazın lütfen.

akingndgdu, 4 hafta önce - Alıntıya git

Haa cimer'e yazdıysan kesin erken açıklanır :) Nasıl bir malsınız anlamadım ki.

25 Eylül 2020 12:25

muhendisimbenya
Şef
Devlet istediği sınav puanıyla alıma çıkabilir sizin paşa gönlünüzü HİÇ KİMSE memnun etmek zorunda değil memnun olmayan gider özelde çalışır, iş bulamayan da havaalanı orda gider yurtdışına iş bulur orda çalışır her şeyin çözümü var. Yeter artık her şeyden şikayet şikayet şikayet ...
temptreloaded, 1 ay önce - Alıntıya git

haramzadeler bu ülkeyi terk edecek, mülakatta torpil yaptıranlar kaçacak bizler değil.

25 Eylül 2020 15:51

akingndgdu
Aday Memur

Arkadaşlar kendini bilmez 3-5 kişiye prim vermeyelim. Allah herkese çalışmalarının karşılığını versin. Sınavın erken açıklanması için çalışmaya devam ;))

Toplam 59 mesaj