Editörler : ayşegül bgm
20 Eylül 2020 02:49   

Tüm sağlıkçı arkadaşlarım

Arkadslar burada kimse birbirini görmediği için kolayca birbirine atıp tutmaya başladı bu yeni alim konusu üzerinden. Bizler bir kısmımız üniv mezunu olduk belirli bir yaş ve olgunluğa eriştik diye düşünüyorum. Birbirimizi kırmayalım yarın birgün er veya geç iş arkadsi ekip arkadaşı olacağız. 2018 kpss giren arkadslarim bilhassa lisans hemsire arkadaslarim için düşük puanla atanmalari haksızlık vs deniliyor bilmeden herkes adına yorum yapıyorsunuz ben 71 puanla bekliyorum 15 aydır atama bekliyorum ve 2020 kpss girdim iyi bir puan da bekliyorum burada hakka girme gibi şeyleri konuşmayalım birileri hak ararken diğerinin hakkına girebilir bilmeden.50 puanla atanacak olsa bile onun suçu yok arkadaşlar bakanlık alim yapıyor ne yapsın tercih vermesin mi ?Gün dogmadan neler doğar ..

20 Eylül 2020 03:34

Alparslan Kuzey
Aday Memur

Bu forumda son 1 haftadır gördüğüm en güzel ve en mantıklı yorum. Kesinlikle katılıyorum size. Millet neleri eleştirmeye,nelere yorum yapmaya başladı anlam veremiyorum. 2018 Kpss'li de 2020 Kpss'ye giren de sağlıkçı, Allah'ın bir kulu. Bir insanın mutluluğundan haset duyan insan olabilir mi ya? Hayır dediğiniz gibi bakanlık personel alıyor,tercih vermesin mi adam? Herkes bir gün atanacaktır elbette Allah'ın izniyle. Emek verdiği,dirsek çürüttüğü o sıralarda kimse boşa oturmadı çünkü. Ben bu sene beklememim 4.senesindeyim,eğer bu gürültüyü yeni mezun arkadaşlar yapıyorlar ise beklesinler 6 ay bi zahmet burada yüksek puanlarla uzun senelerce alım bekleyen insanlar var. Kimse kimsenin hakkına da girmiyor ayrıca meraklanmayın. Devlet alım yapar,herkes tercih verir,hakeden veya puanı yeten yerleşir. Konu bundan ibaret.

20 Eylül 2020 07:11

nimocuk
Aday Memur

Bu forumda son 1 haftadır gördüğüm en güzel ve en mantıklı yorum. Kesinlikle katılıyorum size. Millet neleri eleştirmeye,nelere yorum yapmaya başladı anlam veremiyorum. 2018 Kpss'li de 2020 Kpss'ye giren de sağlıkçı, Allah'ın bir kulu. Bir insanın mutluluğundan haset duyan insan olabilir mi ya? Hayır dediğiniz gibi bakanlık personel alıyor,tercih vermesin mi adam? Herkes bir gün atanacaktır elbette Allah'ın izniyle. Emek verdiği,dirsek çürüttüğü o sıralarda kimse boşa oturmadı çünkü. Ben bu sene beklememim 4.senesindeyim,eğer bu gürültüyü yeni mezun arkadaşlar yapıyorlar ise beklesinler 6 ay bi zahmet burada yüksek puanlarla uzun senelerce alım bekleyen insanlar var. Kimse kimsenin hakkına da girmiyor ayrıca meraklanmayın. Devlet alım yapar,herkes tercih verir,hakeden veya puanı yeten yerleşir. Konu bundan ibaret.

Alparslan Kuzey, 1 ay önce - Alıntıya git
Yüksek puanla alım beklemiyor kimse senelerce. Benimde kardeşim hemşire 85 ile atandı.
20 Eylül 2020 12:04

efe281
Aday Memur

75 puanla bekliuorjm lisans hemsire atama bizim hakkimiz

Toplam 3 mesaj