Editörler : oto-danisman-expert
23 Eylül 2020 15:40

TheGodfather05
Şef

Ayni gün değilde bari 1 gün arayla yapsalar şınav-mekik-koşu sonra git üstünü giy mülakata gir epey uzun ve zor olur

Raskolnikov0, 1 ay önce - Alıntıya git

Dediğin gibi 1 gün arayla olsa süper olur geçen sene 20 gün vardı arada git gel uğraştırıcı.

23 Eylül 2020 15:54

Derossi1905
Memur

Ayni gün değilde bari 1 gün arayla yapsalar şınav-mekik-koşu sonra git üstünü giy mülakata gir epey uzun ve zor olur

Raskolnikov0, 1 ay önce - Alıntıya git

Sözleşmeli erlik için mülakata eşofmanla girebilirsiniz yazmışlar. Nasıl katılacağını adaya bırakmışlar. Subaylık belki dediğiniz gibi 1 gün sonra olabilir ilan gelince göreceğiz bakalım.

23 Eylül 2020 16:25

Ylc4893
Aday Memur

Beyler bir günde hepsi bitse daha iyi masraf olmaz

23 Eylül 2020 16:39

memur.olma.adayı
Aday Memur
Astsubay alımı yapılırsa 2020 önlisans kpss beklenir mi
23 Eylül 2020 16:44

0kamyoncu
Aday Memur
Astsubay alımı yapılırsa 2020 önlisans kpss beklenir mi
memur.olma.adayı, 1 ay önce - Alıntıya git
Evet
23 Eylül 2020 22:20

MemurAdayı0
Kapalı

sutasak-astasak alımlarında spor ile sözlü mülakat arasında 20 gün zaman olur peş peşe ya da ertesi gün diye bir şey yok

23 Eylül 2020 22:52

Raskolnikov0
Memur

Asıl problem kpss ve kontenjan beyler.

23 Eylül 2020 23:58

memur.olma.adayı
Aday Memur
Evet
0kamyoncu, 1 ay önce - Alıntıya git
Şubat ayında askere gitmeyi düşünüyorum ama alımları kaçırmaktan korkuyorum ne yapmam gerek fikir verir misiniz?
24 Eylül 2020 00:10

0kamyoncu
Aday Memur
Şubat ayında askere gitmeyi düşünüyorum ama alımları kaçırmaktan korkuyorum ne yapmam gerek fikir verir misiniz?
bişey olmaz askerdeyken izin alıp mülakatlara katılabilirsin. Başvuruyu takip et kaçırma
24 Eylül 2020 00:12

Derossi1905
Memur

sutasak-astasak alımlarında spor ile sözlü mülakat arasında 20 gün zaman olur peş peşe ya da ertesi gün diye bir şey yok

MemurAdayı0, 1 ay önce - Alıntıya git

20 gün olayı 1-2 senedir var. Önceden spor sonrası ertesi gün sözlü mülakat yapılıyordu. Bu sene pandemiden dolayı tüm aşamaları 1 gün içinde bitirebilirler sözleşmeli erlikte olduğu gibi. Sözleşmeli erlik alımlarında denediler 1 gün olayını sıkıntı olmadıysa subay alımlarında da aynı sistem devam edebilir.

24 Eylül 2020 01:12

umaypomem00
Aday Memur

Kadin suem kac ile kapatti acaba bilginiz varmi

24 Eylül 2020 02:14

memur.olma.adayı
Aday Memur
bişey olmaz askerdeyken izin alıp mülakatlara katılabilirsin. Başvuruyu takip et kaçırma
0kamyoncu, 1 ay önce - Alıntıya git
Mülakatların açıklaması askerlik zamanıma denk gelir ise ne yapmam gerecek çünkü pomem de düşünüyorum kazanmamız durumunda askerliği bırakıp gitmek olmuyor yani kazandıgında hakkımız yanıyor diye biliyorum
24 Eylül 2020 11:48

eemumut
Aday Memur

herkese selamlar.psikiyatri geçmişim var fakat tanı olarak psikiyatri tanısı yazmamışlar gözle ilgili bir şey yazıyor.engel oluşturur mu acaba sağlıkta?sonuçta yönetmeliğe aykırı bir psikiyatrik tanı yazmamışlar.

24 Eylül 2020 18:05

TheGodfather05
Şef
Mülakatların açıklaması askerlik zamanıma denk gelir ise ne yapmam gerecek çünkü pomem de düşünüyorum kazanmamız durumunda askerliği bırakıp gitmek olmuyor yani kazandıgında hakkımız yanıyor diye biliyorum

Forumda birisi kazandığın zaman hakkın duruyor asker dönüşü gidebilirsin eğitime diye birisine cevap yazdı ama netliğini araştırmadım, böyle bi cevap görmüştüm.

25 Eylül 2020 00:03

merttozenn
Aday Memur
Ben lisans mezunuyum fakat başka bi lisans programında öğrenciyim. Bu başvuruda sıkıntı olur mu bilgisi olan var mı?
mustafaefe3333, 1 ay önce - Alıntıya git

sanırım sıkıntı olmuyor ama kazanırsan devam edemezsin ama ayrıntılı bir şekilde araştır yine de

Toplam 35 mesaj