Editörler : Pangaea

alesso
Memur
20 Eylül 2020 22:39

https://hizliresim.com/RszH8r

Murat yayinlarinin cikmis sorular kitapcigi

fthn
Memur
20 Eylül 2020 22:44

Arkadaşlar soru başlığı açan arkadaşın yazdığı şekilde çıkmış sınavda. Bunu neden anlamak istemiyosunuz

bunlarnasilsoru
Şube Müdürü
20 Eylül 2020 22:46

Hala yayinevi atiyorlar. Türkçe bilen var mi ? Diyorum ki bunlarin kaynagi nedir? Osym'den atmadikca kabul etmiyorum. Osym'den koyarsa biri ozur dileyecegim sozumun arkasindayim.

Portuga34
Daire Başkanı
20 Eylül 2020 22:48

Bence Ösym tükürdüğünü yalamaz. 2003teki soruda sadece iklimi kabul ettiği için bunda da cevabı iklim olarak değiştirecek.

fthn
Memur
20 Eylül 2020 22:49

Hocam başka sınavlarda da iklim ve toprak olarak kabul etmişliği var. Durum karışık

Portuga34, 4 yıl önce

Bence Ösym tükürdüğünü yalamaz. 2003teki soruda sadece iklimi kabul ettiği için bunda da cevabı iklim olarak değiştirecek.

alesso
Memur
20 Eylül 2020 22:49

Adamlar kpss cikmis sorularini birebir olarak kitapciklar halinde yayinlamislar. Daha neye inanmiyorsun arkadasim neyin kafasi bu? :) Senin icin ösymye dilekce yazip 2003 kitapcigini mi isteyelim napalim?

bunlarnasilsoru, 4 yıl önce

Hala yayinevi atiyorlar. Türkçe bilen var mi ? Diyorum ki bunlarin kaynagi nedir? Osym'den atmadikca kabul etmiyorum. Osym'den koyarsa biri ozur dileyecegim sozumun arkasindayim.

bunlarnasilsoru
Şube Müdürü
20 Eylül 2020 22:50

O zaman dilekceyi verin hep beraber gorelim.5 dk once soru iptal olsun diyenler simdi soru iptal olmasin cevabi degissin diyor :) Verin dilekcenizi sizi tutan mi var buraya yazarak bosa vakit kaybetmeyin.

Etsuyunaçorba
Aday Memur
20 Eylül 2020 22:51

ÖSYM sitesinde

2006'ya,kadar

KAÇ YERDE YAZIYOR

SORU,DOĞRU

UYDURMUŞ DİYENLER VAR BİDE

BİLMEDİĞİ,GÖRMEDİĞİ ŞEYLERİ YORUMLAMAYA ÇALIŞIYOR

BİRDE BİZ UYDURMUŞ OLUYORUZ.

bunlarnasilsoru, 4 yıl önce

alesso
Memur
20 Eylül 2020 22:53

Bence soru iptal edilmeli. Cevap yalniz 1 olsaydi da 1 ve 2 yapanlara kesinlikle yazik olacakti. Soruyu bozan ve ortaligi karistiran gereksiz yere kullanilmis dogrudan ifadesi.

sdsss
Daire Başkanı
20 Eylül 2020 22:55

Hadi soru öyle olsa bile adam güncelleme olmuş der her yıl aynıysa 2003 kaynaklarıyla sınava hazırlanın :) Neyse dilekçenizi verin buraya yazmaya bir şey olmuyor :)

ahmet638
Aday Memur

Evet kesinlikle bir çelişki var ancak iki sorudan biri hatalıysa eski soru hatalı gibi duruyor. Şuan ki Meb kitaplarında çayla ilgili toprak özelliklerinin etkisi belirtilmis ancak o zamanki müfredatı bilemiyoruz. Bu da bir etken diye düşünüyorum.

bunlarnasilsoru
Şube Müdürü

Tamam iste iptal edilsin diye dilekce versin itiraz eden herkes. Osym buraya yazınca soru iptal etmiyor.Hep beraber sonucu gorelim.

Etsuyunaçorba
Aday Memur
20 Eylül 2020 22:56

SEN NE YAŞIYORSUN KENDİ KENDİNE

BAK BAKALIM SORU NE ŞEKİLDEYMİŞ

Redviolinnn, 4 yıl önce

Soru gördüm o şekilde değil! İnsanları meraklandırıp kafalarını bulandırma. Ben de yalnızca iklim yaptım ama senin bu yaptığın doğru değil!

oguzhaner
Şef
20 Eylül 2020 23:00

Benim kitapçığımda kahve yazıyordu. Cimer'e yazıcam

Etsuyunaçorba, 4 yıl önce

Redviolinnn
Aday Memur
20 Eylül 2020 23:00

Memurlar.netde çıkmış sorular yayımlanmış. Doğru mudur bilmem.

https://www.google.com/amp/s/www.memurlar.net/haber/5724/2001-2002-ve-2003-kpss-sorulari.html%3famp=1

Etsuyunaçorba
Aday Memur
20 Eylül 2020 23:03

bi̇lemi̇yorsan emin değilsen ni̇ye yargiliyorsun ozaman.

Redviolinnn, 4 yıl önce

Memurlar.netde çıkmış sorular yayımlanmış. Doğru mudur bilmem.

https://www.google.com/amp/s/www.memurlar.net/haber/5724/2001-2002-ve-2003-kpss-sorulari.html%3famp=1

Etsuyunaçorba
Aday Memur
20 Eylül 2020 23:05

bilemezsen emin değilsen niye hemen yargılamaya geçtin

Etsuyunaçorba, 4 yıl önce

bxxb
Kapalı
20 Eylül 2020 23:05

cimer e yazın arkadaşlar. ben başşvurdum. bu çıkmış soruyu da ekleyin. ösym ye yollayın

dragonflier
Aday Memur
20 Eylül 2020 23:06

baydin sende aga

oguzhaner, 4 yıl önce

Benim kitapçığımda kahve yazıyordu. Cimer'e yazıcam

CivilEngSelo
Kapalı
20 Eylül 2020 23:09

2018de ben de cok aglamistim egirdir diye. Inanin.cogu hoca da arkamizdaydi belgelerle. sonuc ? 1.25 net eksi. cok fazla oyalanmayin buralarda hele ki bu konularda. kendinize zarar veriyosunuz degisip degosmeyecegini gorecez bu kadar didismenin manasi yok gibi...
Toplam 173 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi