Editörler : muhtesem32
21 Eylül 2020 02:27   

Üstten ders alma hk
Arkadaşlar iyi günler. Atatürk Üniversitesi açıköğretim kamu yönetimi 2. sınıf olarak harç yatırdım. Daha önceden saldırdığım dersler ve yaz okulunda aldığım derslerle, toplamda 3.50 ortalamam ile 3. yarıyılda kalan toplam 3 ders hariç ders alamıyorum. 5. ve 7. yıllardan ders alabileceğim ilgili üniversitenin ders alma yönetmeliği ve mevzuatlarla sabit. Burada bir hak gasp edilemektedir. Yaz okulunda fazladan para kazanabilmek adına 1. sınıftan dersi kalmayan insana 2. sınıftan(ÜSTTEN) ders verip 2. Sınıf olunca 3'den ders vermemek özgürlüğü bu ticarethaneye hangi yazılı(hukuki) kanun/kural/mevzuat/yönetmelik/yönerge ile verilmiş olabilir? İlgili okula yanlışlığın düzeltilmesi için mail attım. Sonucuna kadar benim bir yılımı gasp etmeye yeltenenlerle öncelikle CİMER, daha da fazlası olarak yargı yoluyla hesaplaşacağım.
21 Eylül 2020 08:52

tekniker41
Yasaklı
Boşuna zaman kaybedersin ayrıca 5.dönem neyse de 7.dönem hiç alamazsın.
21 Eylül 2020 13:37

Metehan A.
Memur

Konuyla biraz alakasız olacak ama ben de bu hafta AÖF'e kayıt yaptıracağım. Kaydolacağım bölüm hem İstanbul Üniversitesinde hem Atatürk Üniversitesinde olduğu için kararsızım. Atatürk Üniversitesi ile ilgili bu tarz şikâyetler görüyorum. Benzer problemler İstanbul Üniversitesinde yaşanıyor mu? Sizce hangisine kaydolmalıyım?

21 Eylül 2020 18:33

tekniker41
Yasaklı

Konuyla biraz alakasız olacak ama ben de bu hafta AÖF'e kayıt yaptıracağım. Kaydolacağım bölüm hem İstanbul Üniversitesinde hem Atatürk Üniversitesinde olduğu için kararsızım. Atatürk Üniversitesi ile ilgili bu tarz şikâyetler görüyorum. Benzer problemler İstanbul Üniversitesinde yaşanıyor mu? Sizce hangisine kaydolmalıyım?

Metehan A., 1 ay önce - Alıntıya git
Atatürk ve İstanbul arasında kaldıysanız Atatürk. İstanbul sistemi tam oturmamış. Kısaca aöflerde sıralama şöyle. Anadolu, Atatürk, İstanbul
Toplam 3 mesaj

ANKET
Fransız mallarına boykot uygulanması yönündeki öneriyi;