Editörler : Mehmet Balci
21 Eylül 2020 21:08

castillo
Şube Müdürü
sen kendi yaptığın ironinin farkındamısın arkadaşım. bi sağlıkcımı var bu ülkede bi kendinize gelin be
Pltsd, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bu arkadas saglikci degil zaten hocam ya ama belliki bi karin agrisi var muhendislerle de. Kamu yonetimi mezunu

21 Eylül 2020 21:12

Pltsd
Aday Memur

Bu arkadas saglikci degil zaten hocam ya ama belliki bi karin agrisi var muhendislerle de. Kamu yonetimi mezunu

castillo, 4 hafta önce - Alıntıya git
hocam bu gibiler iyice kendilerini ösym başkanı flan zannediyo galiba. ne dermişse ne tarih verilmişse odur. biz neden bekledik bu kadar o zaman. sınavı biz ertelemedik sonuç açıklama tarihininde biz belirlemedik. o yüzden git derdini marko paşaya anlat!
21 Eylül 2020 21:30

oguzhaner
Memur

Cimer bir forum açsa gidip direk herşeyi oraya yazsak :)

21 Eylül 2020 21:39

castillo
Şube Müdürü

Cimer bir forum açsa gidip direk herşeyi oraya yazsak :)

oguzhaner, 4 hafta önce - Alıntıya git

Valla oyle :)))))))

21 Eylül 2020 23:49

kaportacışehmus
Aday Memur

he he gec acıklansın da 2020 kpss girip 2018e girmeyenler sana rakip olmasın demi? Sen bu kafayla ömrün boyunca girsen sınava yinede atanamazsın kapasiten yetmez zaten

21 Eylül 2020 23:50

fizyorex
Şef

he he gec acıklansın da 2020 kpss girip 2018e girmeyenler sana rakip olmasın demi? Sen bu kafayla ömrün boyunca girsen sınava yinede atanamazsın kapasiten yetmez zaten

kaportacışehmus, 4 hafta önce - Alıntıya git

Castillo ağır boş yapan bir tip ama böyle konuşmaya da gerek yok hocam.

Kapasitesi vb. bize düşmez boşverin. Yaptığı yanlış mı yanlış tabi.

22 Eylül 2020 00:13

kaportacışehmus
Aday Memur

Ya burada editor falan yok mu böyle saçma, amaçsız başlıklar forumu kirletiyor sayın yönetici. Başlığın kaldırılmasını talep ediyorum eyvallah

22 Eylül 2020 00:49

Pltsd
Aday Memur

Ya burada editor falan yok mu böyle saçma, amaçsız başlıklar forumu kirletiyor sayın yönetici. Başlığın kaldırılmasını talep ediyorum eyvallah

kaportacışehmus, 4 hafta önce - Alıntıya git
üsluba bak. ada bak maşallah 2020ciler gümbür gümbür. hadi git kendi başlığında es gürle
22 Eylül 2020 00:52

kaportacışehmus
Aday Memur
üsluba bak. ada bak maşallah 2020ciler gümbür gümbür. hadi git kendi başlığında es gürle
Pltsd, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ben hayatta iki şeye güvenirim kardeş biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime. Hadi eyvallahh

22 Eylül 2020 02:45

Asimet
Aday Memur

pü yazıklar olsun yemin ediyorum herkes birbiri üstüne basmaya çalışıyor, bu kadar olmaz ya.

kursatsezer, 4 hafta önce - Alıntıya git

Cidden yaa ne olmuş böyle

22 Eylül 2020 04:06

EemPlayer
Memur

Cidden yaa ne olmuş böyle

Asimet, 4 hafta önce - Alıntıya git

Memurlar nete hoşgeldiniz bol bol bulursunuz bunlardan merak etmeyin

Toplam 51 mesaj