Editörler : oto-danisman-expert
21 Eylül 2020 15:00   

Dahiliye 41 a 4 maddesi elenme sebebimi
Dahiliye 41 a 4 maddesi elenme sebebimi
21 Eylül 2020 15:17

Arif Özçelik
Memur

4. Diabetes mellitus, hipotiroidizm, karaciğer ve böbrek hastalıkları ve akromegali dışında ilaç kullanımı ve anoreksia nervosa gibi hastalıklara bağlı idiyopatik hiperlipidemi ve sekonder hiperlipidemiler.

D-2 'ye göre + gözüküyor

21 Eylül 2020 15:18

Yunuska17
Aday Memur

4. Diabetes mellitus, hipotiroidizm, karaciğer ve böbrek hastalıkları ve akromegali dışında ilaç kullanımı ve anoreksia nervosa gibi hastalıklara bağlı idiyopatik hiperlipidemi ve sekonder hiperlipidemiler.

D-2 'ye göre + gözüküyor

Arif Özçelik, 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim elenir miyim onu söyle
21 Eylül 2020 15:19

Yunuska17
Aday Memur

D-2 'ye göre + gözüküyor

Kolestrolüm 212 diye yazdı öyle itiraz ettim yine kan verdim bakalım hayırlısı.
21 Eylül 2020 15:20

Arif Özçelik
Memur
Kardeşim elenir miyim onu söyle
Yunuska17, 2 ay önce - Alıntıya git

(II) Yardımcı Sınıflar için; ?EK-D Personel Adaylarının Hastalıklara Göre Değerlendirme Çizelgesi (2) No?lu Değerlendirme Sütununa Göre Muvazzaf Subay Olur?,

Yardımcı sınıflar için seçim yapabilirsin diye düşünüyorum.

21 Eylül 2020 15:21

Yunuska17
Aday Memur

(II) Yardımcı Sınıflar için; ?EK-D Personel Adaylarının Hastalıklara Göre Değerlendirme Çizelgesi (2) No?lu Değerlendirme Sütununa Göre Muvazzaf Subay Olur?,

Yardımcı sınıflar için seçim yapabilirsin diye düşünüyorum.

Ama ben direk jandarmayı kazandım yani yardımcı sınıf falan yok d1 e göre olamaz d2 ye göre alır olsam sorun olur mu
21 Eylül 2020 15:25

Arif Özçelik
Memur

b. Hangi branş olursa olsun tüm adaylar komando, terörle mücadele ve iç güvenlik

eğitimine tabi tutulacağından sınavı kazanarak kontenjana giren adaylara, TSK, J.Gn.K.lığı

ve S.G.K.lığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği EK-D değerlendirme çizelgesinde (1) Numaralı

Subay ve Astsubay Adayları Değerlendirme Sütununa göre ?Muvazzaf/Sözleşmeli

Subay Olur, Komando Olur? raporu aldırılacaktır

Jandarmayı başvuru formuna göre D-1 ile alım yapılıyormuş demek ki elenme ihtimalin var.

21 Eylül 2020 15:27

Yunuska17
Aday Memur

b. Hangi branş olursa olsun tüm adaylar komando, terörle mücadele ve iç güvenlik

eğitimine tabi tutulacağından sınavı kazanarak kontenjana giren adaylara, TSK, J.Gn.K.lığı

ve S.G.K.lığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği EK-D değerlendirme çizelgesinde (1) Numaralı

Subay ve Astsubay Adayları Değerlendirme Sütununa göre ?Muvazzaf/Sözleşmeli

Subay Olur, Komando Olur? raporu aldırılacaktır

Jandarmayı başvuru formuna göre D-1 ile alım yapılıyormuş demek ki elenme ihtimalin var.

Tamamdır eyvallah kardeşim zaten sisteme girmedi doktor böyle içim rahat etmedi tekrar kan vericem dedim tamam dedi 200 ün altına düşerse sıkıntı olmaz inşallah
26 Eylül 2020 21:19

blackwery1
Şef

Kardeşim geçmişsindir inşallah son durum ne?

26 Eylül 2020 22:03

Yunuska17
Aday Memur

Kardeşim geçmişsindir inşallah son durum ne?

blackwery1, 2 ay önce - Alıntıya git
Geçtim kardeşim doktor sildi maddeyi çünkü düştü kolestrol
26 Eylül 2020 23:54

blackwery1
Şef
Geçtim kardeşim doktor sildi maddeyi çünkü düştü kolestrol

Hayırlı olsun kardeşim sistemden siliyorlar değil mi tanıyı, rahatsızlığının geçtiğini görünce

27 Eylül 2020 00:52

Yunuska17
Aday Memur

Hayırlı olsun kardeşim sistemden siliyorlar değil mi tanıyı, rahatsızlığının geçtiğini görünce

blackwery1, 2 ay önce - Alıntıya git
Tanı yazmamıştı sisteme zaten sadece elimdeki kağıda yazmıştı
27 Eylül 2020 23:30

blackwery1
Şef
Tanı yazmamıştı sisteme zaten sadece elimdeki kağıda yazmıştı

Anladım kardeşim hayırlı olsun tekrar

29 Eylül 2020 20:44

Alex2361
Aday Memur

Tanıya geçirilmiş piskolojik bozukluk teşhisi konuldu,heyetten olumlu alma ihtamalim var mı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim suem için tesekürler

Toplam 13 mesaj