Editörler : oto-danisman-expert
21 Eylül 2020 15:00

Dahiliye 41 a 4 maddesi elenme sebebimi
Dahiliye 41 a 4 maddesi elenme sebebimi

Arif Özçelik
Kapalı
21 Eylül 2020 15:17

4. Diabetes mellitus, hipotiroidizm, karaciğer ve böbrek hastalıkları ve akromegali dışında ilaç kullanımı ve anoreksia nervosa gibi hastalıklara bağlı idiyopatik hiperlipidemi ve sekonder hiperlipidemiler.

D-2 'ye göre + gözüküyor

Yunuska17
Aday Memur
21 Eylül 2020 15:18

Kardeşim elenir miyim onu söyle
Arif Özçelik, 4 yıl önce

4. Diabetes mellitus, hipotiroidizm, karaciğer ve böbrek hastalıkları ve akromegali dışında ilaç kullanımı ve anoreksia nervosa gibi hastalıklara bağlı idiyopatik hiperlipidemi ve sekonder hiperlipidemiler.

D-2 'ye göre + gözüküyor

Yunuska17
Aday Memur
21 Eylül 2020 15:19

Kolestrolüm 212 diye yazdı öyle itiraz ettim yine kan verdim bakalım hayırlısı.
Arif Özçelik, 4 yıl önce

D-2 'ye göre + gözüküyor

Arif Özçelik
Kapalı
21 Eylül 2020 15:20

(II) Yardımcı Sınıflar için; ?EK-D Personel Adaylarının Hastalıklara Göre Değerlendirme Çizelgesi (2) No?lu Değerlendirme Sütununa Göre Muvazzaf Subay Olur?,

Yardımcı sınıflar için seçim yapabilirsin diye düşünüyorum.

Yunuska17, 4 yıl önce
Kardeşim elenir miyim onu söyle

Yunuska17
Aday Memur
21 Eylül 2020 15:21

Ama ben direk jandarmayı kazandım yani yardımcı sınıf falan yok d1 e göre olamaz d2 ye göre alır olsam sorun olur mu
Arif Özçelik, 4 yıl önce

(II) Yardımcı Sınıflar için; ?EK-D Personel Adaylarının Hastalıklara Göre Değerlendirme Çizelgesi (2) No?lu Değerlendirme Sütununa Göre Muvazzaf Subay Olur?,

Yardımcı sınıflar için seçim yapabilirsin diye düşünüyorum.

Arif Özçelik
Kapalı
21 Eylül 2020 15:25

b. Hangi branş olursa olsun tüm adaylar komando, terörle mücadele ve iç güvenlik

eğitimine tabi tutulacağından sınavı kazanarak kontenjana giren adaylara, TSK, J.Gn.K.lığı

ve S.G.K.lığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği EK-D değerlendirme çizelgesinde (1) Numaralı

Subay ve Astsubay Adayları Değerlendirme Sütununa göre ?Muvazzaf/Sözleşmeli

Subay Olur, Komando Olur? raporu aldırılacaktır

Jandarmayı başvuru formuna göre D-1 ile alım yapılıyormuş demek ki elenme ihtimalin var.

Yunuska17
Aday Memur
21 Eylül 2020 15:27

Tamamdır eyvallah kardeşim zaten sisteme girmedi doktor böyle içim rahat etmedi tekrar kan vericem dedim tamam dedi 200 ün altına düşerse sıkıntı olmaz inşallah
Arif Özçelik, 4 yıl önce

b. Hangi branş olursa olsun tüm adaylar komando, terörle mücadele ve iç güvenlik

eğitimine tabi tutulacağından sınavı kazanarak kontenjana giren adaylara, TSK, J.Gn.K.lığı

ve S.G.K.lığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği EK-D değerlendirme çizelgesinde (1) Numaralı

Subay ve Astsubay Adayları Değerlendirme Sütununa göre ?Muvazzaf/Sözleşmeli

Subay Olur, Komando Olur? raporu aldırılacaktır

Jandarmayı başvuru formuna göre D-1 ile alım yapılıyormuş demek ki elenme ihtimalin var.

blackwery1
Şef
26 Eylül 2020 21:19

Kardeşim geçmişsindir inşallah son durum ne?

Yunuska17
Aday Memur
26 Eylül 2020 22:03

Geçtim kardeşim doktor sildi maddeyi çünkü düştü kolestrol
blackwery1, 4 yıl önce

Kardeşim geçmişsindir inşallah son durum ne?

blackwery1
Şef
26 Eylül 2020 23:54

Hayırlı olsun kardeşim sistemden siliyorlar değil mi tanıyı, rahatsızlığının geçtiğini görünce

Yunuska17, 4 yıl önce
Geçtim kardeşim doktor sildi maddeyi çünkü düştü kolestrol

Yunuska17
Aday Memur
27 Eylül 2020 00:52

Tanı yazmamıştı sisteme zaten sadece elimdeki kağıda yazmıştı
blackwery1, 4 yıl önce

Hayırlı olsun kardeşim sistemden siliyorlar değil mi tanıyı, rahatsızlığının geçtiğini görünce

blackwery1
Şef
27 Eylül 2020 23:30

Anladım kardeşim hayırlı olsun tekrar

Yunuska17, 4 yıl önce
Tanı yazmamıştı sisteme zaten sadece elimdeki kağıda yazmıştı

Alex2361
Aday Memur
29 Eylül 2020 20:44

Tanıya geçirilmiş piskolojik bozukluk teşhisi konuldu,heyetten olumlu alma ihtamalim var mı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim suem için tesekürler

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi