Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
21 Ekim 2020 15:42

Alpi7
Genel Müdür

inan yaşımda senden çok büyük

ÇITAK GS, 1 hafta önce - Alıntıya git

inan o zaman yaşının olgunluğuna erişememişsin bu en az eğitimsizlik kadar üzücü :(

21 Ekim 2020 15:50

Alpi7
Genel Müdür

alpi arkadaşım bu seviye yüzünden; bu ve türevleri yüzünden, bu foruma sessizlik çöktü , cezalar alındı küskünlükler oldu vs vs . biz şahsen cevap vermemeye karar verdik sende öyle yapmanı tavsiye ederim. eğitim şart gerçekten ;)

g.a.k.k.o.s23, 1 hafta önce - Alıntıya git

bazı saçma diyaloglara şahit olmuştum ve şu an görüyorum ki cevap verdikçe kalitesizliğin ve cahilliğin içine çekilmeye maruz kalıyorsun. çünkü verilen her cevap daha da kalitesiz ve anlamsız. En güzel kararı vermişsiniz ben zaten yazmıyordum daha da yazmam. spor forumundaki varlığımızın süresi bu kadarmış demekki böyle bir kalitesizlik olmaz. Bu foruma belli bir yaş üstü ve gerçek lisans kimlikleriyle üye alınmalı. Midem bulandı o yüzden yorumları okumadan kapatıyorum sayfayı ve daha da yazmayacağım. çünkü okudukça cevap vermek gerekiyor. lise sayfasında bile bu düşük seviye yoktur bu kalitesizlik yoktur. yazık bitirdikleri fakültelere yazık yaşlarına başlarına. saygılar

21 Ekim 2020 18:34

ÇITAK GS
Aday Memur

inandık :)

g.a.k.k.o.s23, 1 hafta önce - Alıntıya git

Eğitimim bir polisten yüksek ve profilinde yaşın doğruysa 18 yaşta büyüğüm ister inan ister inanma

25 Ekim 2020 17:15

grave.digger1907
Aday Memur

kaçmasına gerek yok erzuruma yenilseydi kovalanacaktı biletini kesmişler zaten kovalayacaklar kendi söyledi arkamdan ne çevirdiklerini biliyorum dedi. kovalanacağını bildiği için alanya maçından sonra ağladı sızladı tehdit etti erzuurm maçını hakemlerle aldı maç sonu da seyirciye oynayıp duygu sömürüsü yaptı kredisini 1-2 maç daha uzattı.bence bu adam kulubün sahibi zannediyor kendini kovalanıp başka teknik adam gelince kıskanıyor ^^D ah şu oturmuş kadroyla şimdi oynayacaktık bunlarla ne güzel olurdu be tadından yenmezdi

Toplam 24 mesaj

ANKET
Fransız mallarına boykot uygulanması yönündeki öneriyi;