Editörler : Kayıhan2020
23 Eylül 2020 16:04   

CTE-GYS Saymanlık hakkında.

Selam aleykum

Saymanlik gys sınavında her nekadar yuksek puan alsakta muhasebe alaninda lisans hatta YL tahsili yapsakta saymanlık birimi calisani olmadığımız takdirde GYS kazanamayacagimiz soyleniyor siz ne düşünüyorsunuz

23 Eylül 2020 16:45

mycte
Memur

Saymanlığa kadar cezaevlerinde Başmemur, İdare memuru, Müdür yok hela bir dur bu kadrolar

sınava girsin :)

23 Eylül 2020 16:49

St1674
Aday Memur

Ayri ayri acmazlar toplu alim yaparlar idare memuru disardan olabilir yine

11 Ekim 2020 11:11

ozakn
Aday Memur
Yok öyle birşey saymanlık sınavına giderlerin çoğu o birimde çalıştıkları için öyle bir muhabbet çıkmıştır
01 Kasım 2020 00:22

baha18b
Aday Memur

Hangi kitabı önerirsiniz ona göre kitap bakayım

17 Kasım 2020 16:34

drunkinlord
Aday Memur

Sıkı çalış ve sen üzerine düşeni yap...Gerisi olur olmazlara bakma. Ben vardiya çalışanıydım girdim puanım da fena değildi ama elendim. Yine hazırlanacağım belki yine eleneceğim ama yok bu yüksek lisans yapmış, yok bu muhasebe servisinde çalışıyormuş vs... bunlara takılmam.Herkes eşit şartlarda hazırlanıyor sınava. Ama o işin mutfağını da bilmeden bu sınava girmek de tamamen benim fikrim çok da akıl sır erilecek iş değil. Mevzuat işleri yürütmek adına sadece bir kalkan.İş tecrübesi olması gerek....Burada idarecilerin sorumluluğu çookk. Muhasebe servisine personeli görevlendirirken heybeye değil de kariyer planlaması bu doğrultuda olacak personelleri görevlendirse bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır.

21 Kasım 2020 22:35

seko1000
Aday Memur
Merhabalar arkadaşlar saymanlık düşünen bütün ikm lere başarılar dilerim sınavda ben daha yeni yeni arastrmaya başladım atama veya sınav net puan ları hakkinda nereden bilgi edinebilrim ve direkt muhasebe sorusu geliyor mu sinavda acaba...
31 Mayıs 2021 21:52

POYRAZ İKM
Aday Memur

Bilgisi ve Şansı olan kazanır diğeri nasip saymanligı kazananların fikirleri deneyimleri varsa paylaşırsa seviniriz nasıl bı meslek lisesi tsvsiye edilirmj

Toplam 7 mesaj

ANKET
Aşı olmayanların bazı kısıtlamalara tabi tutulmasını doğru buluyor musunuz?