Editörler : Pangaea
23 Eylül 2020 16:07

Kgm ataması yakın..memurlar net haber yapti

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2020 16:17

Şu ana kadar durup da 2020 sonuçlarının açıklanmasıına 2 hafta kala böyle bir alım yapılırsa bunda art niyet var demektir. 2018 puanları zaten vadesini dolduralı çok oldu sınav ertelendiği için. Çok büyük bir haksızlık ve mağduriyet yaratacak bu gerçekleşirse. 2020 puanlarının geçerlilik süresi kısaldığı gibi 2018 puanlarının da uzamış olacak umarım asla gerçekleşmez bu alım. Hak yememeyi savunan arkadaşlar kendi işlerine gelince ne düşünecekler acaba bu konuda?

2Ohy
Daire Başkanı
23 Eylül 2020 16:21

ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü

Hewisel
Şube Müdürü
23 Eylül 2020 16:22

Bu akımın 2018 ile yapılması çok büyük haksızlık olur. Kpss tarihinin en basit sınavıydı 2018 zaten. Üstüne neredeyse 2.5 yıl dur da bu puanlar geçerli. Bu alımların 2020 ile ile yapılması gerekir. Aksi takdirde çok büyük hayal kırıklığı ve haksızlık olur. 2018 ile alınması kabul edilemez.

2Ohy
Daire Başkanı
23 Eylül 2020 16:25

İyi de alımlar da aynı sebeplerden ötürü bir o kadar da düşük oldu. 2 sene boyunca ne KYK alım yaptı ne Gümrük alım yaptı mesela. Bunları diyen hiç yok ama.

Hewisel, 4 yıl önce

Bu akımın 2018 ile yapılması çok büyük haksızlık olur. Kpss tarihinin en basit sınavıydı 2018 zaten. Üstüne neredeyse 2.5 yıl dur da bu puanlar geçerli. Bu alımların 2020 ile ile yapılması gerekir. Aksi takdirde çok büyük hayal kırıklığı ve haksızlık olur. 2018 ile alınması kabul edilemez.

35yearsold
Aday Memur
23 Eylül 2020 16:27

2018 puanlarını daha kaç sene kullanmayı düşünüyorsunuz? 2020 puanları açıklanmadan alıma çıkılmamalı. Bu ülkede hak gaspı baya baya normal karşılanmaya başlanmış. ÜZDÜ :(

Pltsd
Aday Memur
23 Eylül 2020 16:28

evet kyk ve gümrüğü neden konuşmuyoruz mesela çok büyük haksızlıksa
Hewisel, 4 yıl önce

castillo
Şube Müdürü
23 Eylül 2020 16:28

Ya hadi abicim bos yapmayin ya. Bu alim zaten ya 2018 ile olacak ya onay cikmayacak iptal olacak zaten bi da cikmasi icin 2023 secimlerini bulur zaten :D

Hewisel, 4 yıl önce

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2020 16:29

Ya bu memurlar.net'in haberi değil mühendis-mimar bilmem ne platformunun isteği memurlar.net sadece haberini paylaşmış zaten alım olacağı falan da yok kendi kendilerine sağda solda paylaşıyorlar işte twitterda da bakanları falan ekleyip yalvarıp yakarmışlar hep

35yearsold, 4 yıl önce

2018 puanlarını daha kaç sene kullanmayı düşünüyorsunuz? 2020 puanları açıklanmadan alıma çıkılmamalı. Bu ülkede hak gaspı baya baya normal karşılanmaya başlanmış. ÜZDÜ :(

Pltsd
Aday Memur
23 Eylül 2020 16:29

atanamadığımızdan olabilirmi acaba
35yearsold, 4 yıl önce

kamucuadam
Aday Memur
23 Eylül 2020 16:37

2 yıldır bir çok kurum alıma çıkmadı bu kurumlar neden çıkmadı diyen yo da vay efendim haksızlıkmış

castillo
Şube Müdürü
23 Eylül 2020 16:37

Ya bunlara laf anlatamazsiniz hocam gelmis 2.5 yil ulan alti ustu 1.5 ertelendi sinav.

Bunlar saniyoki bi kurum personel talebinde bulunuyo ertesi hafta ilan cikiyo bu ilan nisan ayinda cikmasi gerekiyodu nisan pandemi yuzunden buralara kadar geldi cikarsa 2018 puani ile cikacak klavuz bile hazirkendi puaninizla sizde mucadele edin seneye sizde alim yaptirin kimsenin hakkina goz dikemyin haram olur altinda kalirsiniz

Pltsd, 4 yıl önce
evet kyk ve gümrüğü neden konuşmuyoruz mesela çok büyük haksızlıksa
23 Eylül 2020 16:38

2018 puanı ile almazlarsa 2020 ile alamıyorlar.sonra bütün süreç en başa sarıyor.yani size de yar olmayacak merak etme.

hanzel, 4 yıl önce

Şu ana kadar durup da 2020 sonuçlarının açıklanmasıına 2 hafta kala böyle bir alım yapılırsa bunda art niyet var demektir. 2018 puanları zaten vadesini dolduralı çok oldu sınav ertelendiği için. Çok büyük bir haksızlık ve mağduriyet yaratacak bu gerçekleşirse. 2020 puanlarının geçerlilik süresi kısaldığı gibi 2018 puanlarının da uzamış olacak umarım asla gerçekleşmez bu alım. Hak yememeyi savunan arkadaşlar kendi işlerine gelince ne düşünecekler acaba bu konuda?

23 Eylül 2020 16:40

geçmişi araştır.eğer memurlar net haber yaptıysa kısa süre sonra atamaya çıkar kurumlar genelde.2012-2014-2016-2018 de birçok örneği mevcut.

hanzel, 4 yıl önce

Ya bu memurlar.net'in haberi değil mühendis-mimar bilmem ne platformunun isteği memurlar.net sadece haberini paylaşmış zaten alım olacağı falan da yok kendi kendilerine sağda solda paylaşıyorlar işte twitterda da bakanları falan ekleyip yalvarıp yakarmışlar hep

Civilengineer 44
Aday Memur
23 Eylül 2020 16:42

İnşallah bu alım olmaz diyenler gerçekten çok aciz. Başkasının iyiliğine göz dikenler kendilerine nasıl iyilik bekleyecekler..... Bu alım 6-7 öncesine ait bir alım. Pandemiden dolayı en çok 2018 KPSS mağdur oldu. Devlet kurumları 3-4 ay çalışamaz hale geldi..

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
23 Eylül 2020 16:43

Sanmıyorum alacaklarını ben. Alacak olsalar bu kadar beklemezlerdi zaten muhtemelen bakan da imza için 2020 sonuçlarının açıklanmasını bekliyor doğru olan da bu

23 Eylül 2020 16:45

adamlar çıkmış yüzsüzce,arsızca,utanmazca,pişkin pişkin bu atama 2020 lilerin hakkıdır diyor.he bir de hepsinin ortak argümanı da pandemiden dolayı sınavın ertelenmesi,sonuçların geç açıklanmasıymış.şunu beyninize yazın.eğer pandemi olmasaydı bu atama nisan ayında yapılacaktı siz harıl harıl 2020 ye hazırlanırken.

23 Eylül 2020 16:46

ulaştırma bakanı ve maliye bakanı imzayı çoktan attı.cumhurbaşkanlığı strateji ve bütçe başkanlığında şu an.imza atıldığı an 2-3 sonra ilan gelecek.

hanzel, 4 yıl önce

Sanmıyorum alacaklarını ben. Alacak olsalar bu kadar beklemezlerdi zaten muhtemelen bakan da imza için 2020 sonuçlarının açıklanmasını bekliyor doğru olan da bu

castillo
Şube Müdürü
23 Eylül 2020 16:50

Arkadasim uzgunum ama bakan beyin 2018 kpssye girenlerin magduriyetinden haberi var bilgin olsun hani ;)

hanzel, 4 yıl önce

Manugi95
Memur
23 Eylül 2020 16:53

Adım gibi eminim Kpss 2020'ye girdiniz ve kötü geçti. Yoksa kendi çıkarınıza yontmazdınız. Sınava girilmiş çıkılmış bu saatten sonra alım yapılması ne kadar mantıklı? Pandemiden önce alınsaydı sınavdan önce alınsaydı. Sınava girdikten sonra alım yapılması ne kadar mantıklı?

nasilolacakbuisler, 4 yıl önce

adamlar çıkmış yüzsüzce,arsızca,utanmazca,pişkin pişkin bu atama 2020 lilerin hakkıdır diyor.he bir de hepsinin ortak argümanı da pandemiden dolayı sınavın ertelenmesi,sonuçların geç açıklanmasıymış.şunu beyninize yazın.eğer pandemi olmasaydı bu atama nisan ayında yapılacaktı siz harıl harıl 2020 ye hazırlanırken.

23 Eylül 2020 16:56

2020 sınavına girdim ve 95,25 netim var.2018 puanımla sınırda kaldım.atamaya çıksa da çıkmasa da 2020 puanım ile kesin atanıyorum kendi branşımdan.ancak bu KGM atamasının 2018 lilerin hakkı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.ben adaletten yanayım.yandaşlıktan değil.

Manugi95, 4 yıl önce

Adım gibi eminim Kpss 2020'ye girdiniz ve kötü geçti. Yoksa kendi çıkarınıza yontmazdınız. Sınava girilmiş çıkılmış bu saatten sonra alım yapılması ne kadar mantıklı? Pandemiden önce alınsaydı sınavdan önce alınsaydı. Sınava girdikten sonra alım yapılması ne kadar mantıklı?

Toplam 150 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi