Editörler :
29 Eylül 2020 11:55

sakaya.fırat
Yasaklı

Hayır başka ne beklyebilirsin ki.. Huzur hakkı yiyen çetelere, kah vekillere, adli tatildeki yargi mensuplarina dokunma fakat uygulayıcının kendi tasarrufundan kaynaklı olarak öğretmene idari izin ve dönüşümlü mesai verdiğin için ödemelerini kes.. Oldu paşam :) ? Ulan bir öğretmen kaldı demi toka altına yatıramadığınız.. Hadi şimdi öğretmenden fedakarlık ve özveri bekleyin de görem sizi

EGN denilen şahsiyete de gitsin bu cevabım. Okula gelince sülüm püklüm yanaşır ezük-ezük derler ki "Sayın hocam şu bizim çocuğun durumu nasıl olacak ilave bir katkı sağlayacak misiniz??"

He oldu bekle sağlarım köfteorlar sizi.. Yazık lan yazık memleketin içine sçtınız öğretmene düşamlık edeceğim diye.. Nasıl bir kansızlıktır, nasıl bir cehalettir, nasıl bir köhne zihniyettir

Allah islah eylesin.

TozluTebeşirKokusu, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam biz oy namustur diye biliriz

Parayla satılmaz diye biliriz

Yanlismi biliyoruz

29 Eylül 2020 14:06

TozluTebeşirKokusu
Şef

Aç gözlü nankörler!

Bu alınan karar şahsi ve nefsi karar mıdır? Dünya Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle yıkılıyor, her yer yaşanmaz, eğitim verilmez hale geliyorken, bunlar et derdinde...

Adamlar size maaş vermeyeceğiz demiyor, yüz yüze eğitim olmadığından dolayı ek ücretleri kestiklerini söylüyorlar, ne var bunda?!

Siz böyle yaptıkça diyorum ki, okullar artık hepten kapatılsın, online sisteme dönsün, belli başlı kaliteli öğretmenlerin TV ya da İnternet üzerinden dersleri versin, yarısından çoğu öğretmenlere hadi eyvallah desinler, ondan sonra siz çok ararsınız beğenemediğiniz bu maaşı!

Şuraya rezilliğe bak,

Çocuğumu senin gibi acizlere mi vereceğim? X okula kayıt yapmaya gelen veliler, "hocam, bizim çocuğu şu öğretmenin sınıfına ver" diyerek, %90 öğretmen işi sallaya sallaya yapıyor, veli koca okulda öğretmen seçiyor, ki Türkiye'nin eğitim kalitesi de zaten buradan çıkıyor.

Bu gün MEB okula dönüş pazartesi dese, velilerden önce öğretmenler okula gitmek istemiyor salgın hastalık var diye! Eeee, okul yok, online sistem var diye biraz ne diye dişinizi sıkamıyorsunuz?! Çünkü derdiniz belli. Bu arada, online eğitim bu öğretmenlere o kadar yaramış olacak ki, adamlar online derslere bile atletle katılıyor! İşte ek ücret talebinde bulunan öğretmenlerimiz!

EGN-, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bu yezitlere cevap yazmayalım mümkünse arkadaşlar.. o vakit kendilerini önemli sandıkları hissine kapılıyor ekmeksiz öğretmen düşmanları.. Yapılması gereken eksileyerek ve profillerine girerek şikayette bulunmkaktır.. Utanmadan arlanmadan nankörler diye ünlenmiş (!) kendi rezilliğine bakmadan işkembesinden zehir kusmuş hoşşşşt deyyuz seni !!!

29 Eylül 2020 14:09

windows7
Şef

Bu yezitlere cevap yazmayalım mümkünse arkadaşlar.. o vakit kendilerini önemli sandıkları hissine kapılıyor ekmeksiz öğretmen düşmanları.. Yapılması gereken eksileyerek ve profillerine girerek şikayette bulunmkaktır.. Utanmadan arlanmadan nankörler diye ünlenmiş (!) kendi rezilliğine bakmadan işkembesinden zehir kusmuş hoşşşşt deyyuz seni !!!

TozluTebeşirKokusu, 3 hafta önce - Alıntıya git
nolur bize ver çocuğunu nooolur bizim okula ver lütfen... gel etme eyleme.. kırma bizi..
29 Eylül 2020 14:11

TozluTebeşirKokusu
Şef
nolur bize ver çocuğunu nooolur bizim okula ver lütfen... gel etme eyleme.. kırma bizi..
windows7, 3 hafta önce - Alıntıya git

ALLAH yazdıysa bozsun :) tabi bir Rus atasözü var meşhur "Babalarının günahlarını oğul çeker.

29 Eylül 2020 14:15

TozluTebeşirKokusu
Şef

Bizler sabırlı ve hoşgörülü davrandıkça ciğersizler daima 1 fazla tahrik edecektir. Öğretmen hakaret edemez diye gökten bir emir inmiş değil:) Ne münasebet_? Çirkefliğin haddini bildireceğiz

Çok doğal bir akış veslm.

29 Eylül 2020 14:19

Teknososyal
Şef

Aç gözlü nankörler!

Bu alınan karar şahsi ve nefsi karar mıdır? Dünya Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle yıkılıyor, her yer yaşanmaz, eğitim verilmez hale geliyorken, bunlar et derdinde...

Adamlar size maaş vermeyeceğiz demiyor, yüz yüze eğitim olmadığından dolayı ek ücretleri kestiklerini söylüyorlar, ne var bunda?!

Siz böyle yaptıkça diyorum ki, okullar artık hepten kapatılsın, online sisteme dönsün, belli başlı kaliteli öğretmenlerin TV ya da İnternet üzerinden dersleri versin, yarısından çoğu öğretmenlere hadi eyvallah desinler, ondan sonra siz çok ararsınız beğenemediğiniz bu maaşı!

Şuraya rezilliğe bak,

Çocuğumu senin gibi acizlere mi vereceğim? X okula kayıt yapmaya gelen veliler, "hocam, bizim çocuğu şu öğretmenin sınıfına ver" diyerek, %90 öğretmen işi sallaya sallaya yapıyor, veli koca okulda öğretmen seçiyor, ki Türkiye'nin eğitim kalitesi de zaten buradan çıkıyor.

Bu gün MEB okula dönüş pazartesi dese, velilerden önce öğretmenler okula gitmek istemiyor salgın hastalık var diye! Eeee, okul yok, online sistem var diye biraz ne diye dişinizi sıkamıyorsunuz?! Çünkü derdiniz belli. Bu arada, online eğitim bu öğretmenlere o kadar yaramış olacak ki, adamlar online derslere bile atletle katılıyor! İşte ek ücret talebinde bulunan öğretmenlerimiz!

EGN-, 3 hafta önce - Alıntıya git

defol kendi çöplüğüne parazit.. karşılık verirsen açıktan küfrettirirsin o olur... demedi deme hani..

29 Eylül 2020 14:23

Teknososyal
Şef
size maas hic yatmiyormus gibi davraniyorsunuz cok garip
Bigariprehber, 3 hafta önce - Alıntıya git

Buna no'olduysa akşama kadar rehberlik odasında yattiğin az geldi anlaşılan syn ablamiz :)

29 Eylül 2020 14:30

Teknososyal
Şef

Hocam biz oy namustur diye biliriz

Parayla satılmaz diye biliriz

Yanlismi biliyoruz

sakaya.fırat, 3 hafta önce - Alıntıya git

Oy namustur eyvallah lakin kör Allah'a nasıl bakarsa Allah ta ona öyle bakar buyurulmuştur. Adalet olmayan yerden her melanet beklenir. Huzur hakkı yiyen çetelerden, çifter maaşı kesilmeyen vekillerden, 3/4 ayrı yerden maaş verilen bürokrat kesiminden, milyarlarca dolar borcu silinen para patronu ve müteahhitlerden yapılmayan tasarruf için öğretmen şamarlanamaz bu ülkede. Aksi olursa Fetö nizami boyvermiş olur.. Rahat dur istersen sakayafırat:) gel bana siyaset yaptırma..

29 Eylül 2020 14:54

erenbay
Şube Müdürü
size maas hic yatmiyormus gibi davraniyorsunuz cok garip
Bigariprehber, 3 hafta önce - Alıntıya git

Siz profilinizdeki o bankta hep oturun bence:) nasil olsa sizin rehberliğiinzi de bizler yapiyoruz:))

29 Eylül 2020 15:36

EGN-
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
29 Eylül 2020 17:39

sakaya.fırat
Yasaklı

Oy namustur eyvallah lakin kör Allah'a nasıl bakarsa Allah ta ona öyle bakar buyurulmuştur. Adalet olmayan yerden her melanet beklenir. Huzur hakkı yiyen çetelerden, çifter maaşı kesilmeyen vekillerden, 3/4 ayrı yerden maaş verilen bürokrat kesiminden, milyarlarca dolar borcu silinen para patronu ve müteahhitlerden yapılmayan tasarruf için öğretmen şamarlanamaz bu ülkede. Aksi olursa Fetö nizami boyvermiş olur.. Rahat dur istersen sakayafırat:) gel bana siyaset yaptırma..

Teknososyal, 3 hafta önce - Alıntıya git

Burası siyasi forum olmadığı için siyaset konuşmuyorum

Genel bir olgudan bahsettim sadece

Oy namustur

Hangi partiye veriyorsan verirsin , ama para ile değiştirilmeli

29 Eylül 2020 23:59

TozluTebeşirKokusu
Şef

Burası siyasi forum olmadığı için siyaset konuşmuyorum

Genel bir olgudan bahsettim sadece

Oy namustur

Hangi partiye veriyorsan verirsin , ama para ile değiştirilmeli

sakaya.fırat, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bugüne kadar konuştuklarına saydığını bari bu kadar belli etmeyeydin:) -en azından diyeyim.

30 Eylül 2020 10:58

D.luffy
Genel Müdür

Bizden hafta hafta kaç saat derse girdiğimiz bunun kaçının haftasonu olduğu istendi, ekders ödenecek dendi 15 saati geçen yok.

Neye göre ödenecek belli değil.

Bilgisi olan var mı?

30 Eylül 2020 23:49

Teknososyal
Şef

Bizden hafta hafta kaç saat derse girdiğimiz bunun kaçının haftasonu olduğu istendi, ekders ödenecek dendi 15 saati geçen yok.

Neye göre ödenecek belli değil.

Bilgisi olan var mı?

D.luffy, 3 hafta önce - Alıntıya git

Çözüm net hocam: daha öncesinden o kadar değindiğimiz ve konu başlıkları açarak ışık tutmak istediğimiz gibi "Seminer usülü ücretlendirme" dir. ve dahası 3 yerine günlük 2 ders dahi kafi...

Yaparlar mı? malesef hiç sanmıyorum çünkü eğitimde işler sarpa sardı tren rayından kurtuldu.

01 Ekim 2020 00:08

TozluTebeşirKokusu
Şef

canlı ders verilmeyen branşlar en kralı

jajacoelho, 4 hafta önce - Alıntıya git

Doğru hem öyle hem de canlı ders verilmesi, halen zorunlu uygulama şeklinde dayatılamıyor. Kısacası nerden baksanız tutarsızlık. En doğrusu gerçekten seminer usulü ücretlendirmedir.

Toplam 195 mesaj