Editörler : "eskiyara"Pangaea

bjk_tr_1999
Müsteşar Yardımcısı
28 Eylül 2020 19:44

bekçi Murtaza

furkanemytu
Yasaklı
29 Eylül 2020 01:50

keşke herkes böyle yapsa

çünkü yapmayanlar açığa çıkar

kml6161
Aday Memur
29 Eylül 2020 18:51

Watsapp ayarlarını değiştir. Hafızanı kurtar. Herşeye muhalefet işini yapıyorsun da foto çok mu zor

erdem.k88
Genel Müdür
29 Eylül 2020 20:34

Bakan twit attı canlı derslerin kayıtlarını , ekran görüntülerini kimseyle paylaşmayın , sınıf ortamı mahrem ve özeldir diye.

shiftmn
Kapalı
29 Eylül 2020 21:08

bu müdürlerin derdi milletin karısını kızını görmek

Mehker
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 21:20

Kimseyle paylaşmayın demedi, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını öğrencimizle bağı olmayan insanlarla paylaşmayın dedi.

Öğrencilerle bağı olanlar-olmayanlar kimlerdir? Okul yöneticilerinin, öğrencilerin arkadaşlarının öğrenciyle bağı var mı? Bağ derken neyi kastetti bakan?

erdem.k88, 4 yıl önce
Bakan twit attı canlı derslerin kayıtlarını , ekran görüntülerini kimseyle paylaşmayın , sınıf ortamı mahrem ve özeldir diye.

hugo.almeida
Kapalı
29 Eylül 2020 23:03

Öğrenci öğretmen dışında kimsenin bağı yoktur. Bunun dışında bir şeyi kastediyorsa bakan o zaman yanlış bir ifade kullanmıştır.

Mehker, 4 yıl önce

Kimseyle paylaşmayın demedi, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını öğrencimizle bağı olmayan insanlarla paylaşmayın dedi.

Öğrencilerle bağı olanlar-olmayanlar kimlerdir? Okul yöneticilerinin, öğrencilerin arkadaşlarının öğrenciyle bağı var mı? Bağ derken neyi kastetti bakan?

hugo.almeida
Kapalı
29 Eylül 2020 23:05

Evet. Çok zor. Bana güvenmiyorsa ya gelip derse girecek, ya yanıma gelip yanımda oturacak, ya velinin yanına gidip onun yanında oturacak. Oturduğu yerden ders yapan öğretmene fotoğraf gönder nedir. Allah akıl fikir versin.

kml6161, 4 yıl önce
Watsapp ayarlarını değiştir. Hafızanı kurtar. Herşeye muhalefet işini yapıyorsun da foto çok mu zor

hugo.almeida
Kapalı
29 Eylül 2020 23:09

Kişi kendinden bilir işi.

Bu itham ayıp, seviyesiz.

İş bilmez, düşüncesiz olabilir bazı idareciler ama ahlaksızlıkla suçlamak asıl ahlaksızlık.

shiftmn, 4 yıl önce

bu müdürlerin derdi milletin karısını kızını görmek

kml6161
Aday Memur
29 Eylül 2020 23:24

Tamam yönetmelik değiştirelim yanımızdan ayrılmasınlar..
hugo.almeida, 4 yıl önce

Evet. Çok zor. Bana güvenmiyorsa ya gelip derse girecek, ya yanıma gelip yanımda oturacak, ya velinin yanına gidip onun yanında oturacak. Oturduğu yerden ders yapan öğretmene fotoğraf gönder nedir. Allah akıl fikir versin.

mikado411
Kapalı
29 Eylül 2020 23:53

Müdür ve yardımcıları mesailerine uymuyorlar ama ekdersi tam alıyorlar nereye şikayet edebiliriz.

hugo.almeida
Kapalı
30 Eylül 2020 00:09

Fotoğraf isterken yönetmeliğe göre mi istiyorlardı da yanımızda otururken yönetmelik değişikliği istiyorsunuz. :)

kml6161, 4 yıl önce
Tamam yönetmelik değiştirelim yanımızdan ayrılmasınlar..

shiftmn
Kapalı
30 Eylül 2020 02:08

sana ne dert oldu ? neden her müdür istemiyor da bazıları istiyor ?

öğretmen sisteme giriş yapınca zaten log tutuluyor ekran at ne demek ?

bırakın bu ayakları yemezler.

hugo.almeida, 4 yıl önce

Kişi kendinden bilir işi.

Bu itham ayıp, seviyesiz.

İş bilmez, düşüncesiz olabilir bazı idareciler ama ahlaksızlıkla suçlamak asıl ahlaksızlık.

kml6161
Aday Memur
30 Eylül 2020 09:15

hangisi mantıklı. işin yapılıp yapılmadığını bir şekilde kontrol etmek için foto istemek mi?

ya da 7/24 öğretmenin yanında oturmaları mı.

hugo.almeida, 4 yıl önce

Fotoğraf isterken yönetmeliğe göre mi istiyorlardı da yanımızda otururken yönetmelik değişikliği istiyorsunuz. :)

ErenMF
Aday Memur
30 Eylül 2020 12:30

Merhaba arkadaşlar. Canlı derslerimi kişisel bilgisayarım ile yapıyorum derslerde kameramı açmıyorum öyle bir zorunluluğumuz da yok zaten ekran paylaşımı ve mikrofon ile ders işliyorum bilgisayarı olmayan bunu aynı şekilde telefonundan da yapabilir dolayısıyla ekran görüntüsü aldığımda hiçbir kişisel bilgimi paylaşmıyorum açıkçası bunu çokta sıkıntı eden biri de değilim işin farklı bir boyutundan bahsedeyim size bulunduğum ilçede (ki daha çok köy gibi) malesef en az ders katılımı bizim okulda olmuş ve idareciler meb tarafından olası bir soruşturmada delil olması açısından ekran görüntüsü alırsanız sizin için daha iyi olur diyor haklı olarak yani keyfi birşey değil bizim çıkarımıza olan birşey bu birde bazı öğretmenler aşırı tepkiler veriyor böyle konularda onu paylaşmam bunu vermem şunu yapmam iyi de arkadaşlar içinde bulunduğumuz anormal durum hepimizin malumu whatsapp grubuna katılma, numaranı verme vs vs... e bu öğrenciler veya veliler güvercinle mi haberleşecek sizinle imkanlar zaten çok kısıtlı hele ki doğu ve güneydoğuda biraz özveri gerektiren bir meslek icra ediyoruz elimizi taşın altına koymamız gerekiyor bahsettiğiniz her türlü olası sahtecilik(işlemediği dersi işlemiş gibi göstermek vs) de artık öğretmenin kendi vicdanına kalmış birşey

shiftmn
Kapalı
30 Eylül 2020 13:12

katılım eksikliği öğrenciden yanaysa ve siz sisteme giriş yapmışsanız ilgili sürede de sistemde kalmışsanız bir halt yiyemezler.

bu bakımdan yok ekran al yok şunu yap fasaradan ibaret.

ErenMF, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. Canlı derslerimi kişisel bilgisayarım ile yapıyorum derslerde kameramı açmıyorum öyle bir zorunluluğumuz da yok zaten ekran paylaşımı ve mikrofon ile ders işliyorum bilgisayarı olmayan bunu aynı şekilde telefonundan da yapabilir dolayısıyla ekran görüntüsü aldığımda hiçbir kişisel bilgimi paylaşmıyorum açıkçası bunu çokta sıkıntı eden biri de değilim işin farklı bir boyutundan bahsedeyim size bulunduğum ilçede (ki daha çok köy gibi) malesef en az ders katılımı bizim okulda olmuş ve idareciler meb tarafından olası bir soruşturmada delil olması açısından ekran görüntüsü alırsanız sizin için daha iyi olur diyor haklı olarak yani keyfi birşey değil bizim çıkarımıza olan birşey bu birde bazı öğretmenler aşırı tepkiler veriyor böyle konularda onu paylaşmam bunu vermem şunu yapmam iyi de arkadaşlar içinde bulunduğumuz anormal durum hepimizin malumu whatsapp grubuna katılma, numaranı verme vs vs... e bu öğrenciler veya veliler güvercinle mi haberleşecek sizinle imkanlar zaten çok kısıtlı hele ki doğu ve güneydoğuda biraz özveri gerektiren bir meslek icra ediyoruz elimizi taşın altına koymamız gerekiyor bahsettiğiniz her türlü olası sahtecilik(işlemediği dersi işlemiş gibi göstermek vs) de artık öğretmenin kendi vicdanına kalmış birşey

hugo.almeida
Kapalı
30 Eylül 2020 13:50

Zaten karşı çıkan benim. Kimin hangi nedenle istediği konusunda bir şey diyemem. Sizin gibi hiç diyemem. Ama tutup da işi ilkokul ortaokul seviyesinde milletin karısına kızına bakacaklar noktasına getirilmesini normal bulamam.

shiftmn, 4 yıl önce

sana ne dert oldu ? neden her müdür istemiyor da bazıları istiyor ?

öğretmen sisteme giriş yapınca zaten log tutuluyor ekran at ne demek ?

bırakın bu ayakları yemezler.

hugo.almeida
Kapalı
30 Eylül 2020 13:52

İşin kontrolünü sağlayacağınız yollar var zaten. Siz paşa paşa oturmayı tercih ediyorsunuz. Öğretmenin canlı dersi ile normal dersi arasında bir fark yok. Normalde sınıfa girince sınıftan fotoğraf istemiyorsanız şimdi de isteyemezsiniz.

kml6161, 4 yıl önce

hangisi mantıklı. işin yapılıp yapılmadığını bir şekilde kontrol etmek için foto istemek mi?

ya da 7/24 öğretmenin yanında oturmaları mı.

kml6161
Aday Memur
30 Eylül 2020 15:09

allahul alem işe yaramıyorsundur...

hugo.almeida, 4 yıl önce

İşin kontrolünü sağlayacağınız yollar var zaten. Siz paşa paşa oturmayı tercih ediyorsunuz. Öğretmenin canlı dersi ile normal dersi arasında bir fark yok. Normalde sınıfa girince sınıftan fotoğraf istemiyorsanız şimdi de isteyemezsiniz.

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi