Editörler :
30 Eylül 2020 16:34

hugo.almeida
Genel Müdür

allahul alem işe yaramıyorsundur...

kml6161, 3 hafta önce - Alıntıya git

Sherlock mübarek.

30 Eylül 2020 17:13

mikado411
Şef

Müdür ve yardımcıları mesailerine uygun hareket ediyorlarsa sorun yok o zaman. Ama iş öğretmene gelince aslan kesiliyorlarsa her türlü çekişme yoluna giderim.

30 Eylül 2020 19:07

shiftmn
Kapalı

Zaten karşı çıkan benim. Kimin hangi nedenle istediği konusunda bir şey diyemem. Sizin gibi hiç diyemem. Ama tutup da işi ilkokul ortaokul seviyesinde milletin karısına kızına bakacaklar noktasına getirilmesini normal bulamam.

hugo.almeida, 3 hafta önce - Alıntıya git

ya bırak seviyeymiş polyanacı seni

30 Eylül 2020 19:55

s2626

veliden izinsiz çocukların görüntüsünü paylaşmak ve paylaşılmasını istemek suçtur

01 Ekim 2020 00:38

Bizden17
Aday Memur

Eğer öğrenci velilerinden izin almadıysanız bu yaptığınız suç. Müdür ne için istiyor fotoğrafları?

01 Ekim 2020 18:08

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

"Sınıf ortamı mahrem ve özeldir. Bu, canlı dersler için de geçerlidir. Sizlerden ricam, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını öğrencimizle bağı olmayan insanlarla paylaşmamanız. Dijital bir ortamda da olsa sınıfımız kendimizi rahat ifade ettiğimiz özgür alanlarımız."

***MEB Ziya Selçuk***

02 Ekim 2020 10:33

izmüh35
Aday Memur

sende müdürden foto iste. okuldamı değilmi diye:)

03 Ekim 2020 16:22

iMAJJJ TURK
Genel Müdür
isteyemez. cok istiyorsa bakanliga yazsin. kim girdi kim girmedi ogrensin .
04 Ekim 2020 12:21

yeniuyeoldum12
Aday Memur
Peki bu müdür yüz yüze eğitim varken her öğretmenin her dersine girip tek tek ders işleyip işlemediğini kontrol ediyor muydu?
04 Ekim 2020 15:41

hopali
Editor

Bu Şekilde Çağ Dışı Bir Şekilde Foto İstemek Çağın Gerisinde Kalmış(Sosyal Medya Kullanarak ileride Olduğunu Sanan Kitle) Kişilere Ait Psikolojik Bir Vakadır.

Atmak İsteyen Varsa Zoomda Kişi Listesini Açar. Oranın Görüntüsünü Alırsa Yeterli. İsim Listesi Var Sadece. Yöneticiler Suyunu Çıkarmasın. Bakanı Az Dinlesinler. Şüphesi Varsa Derse Katılsın.

04 Ekim 2020 16:16

akbirkurt
Memur

Foto işi saçma geliyor bana, curcuna olur, nasıl takip edecek? Başka bir yolu yok mu bu işin?

04 Ekim 2020 16:36

narniaxx
Daire Başkanı

Takip etmeyecek, öğretmenin beyanına güvenecek çok mu zor? Ayıp doğrusu. Ki zaten yaptırım uygulayacak yetki yok bilse de ne diyecek öğretmene ne yapacak? Böyle olmasa bakanlık da zaten sizden önce düşünür bunu bir takip mekanizması yapardı. Bu kadar işgüzar olmak iyi değil.

04 Ekim 2020 20:56

memurolm
Daire Başkanı

"Sınıf ortamı mahrem ve özeldir. Bu, canlı dersler için de geçerlidir. Sizlerden ricam, canlı derslerin ekran görüntülerini, kayıtlarını öğrencimizle bağı olmayan insanlarla paylaşmamanız. Dijital bir ortamda da olsa sınıfımız kendimizi rahat ifade ettiğimiz özgür alanlarımız."

***MEB Ziya Selçuk***

berfin-meb, 3 hafta önce - Alıntıya git

müdürde öğretmen nasıl derslere girebiliyorsa canlı derside teftiş etmek görevi. hem size ek ders parası ödediğinde der ki ben dersi gördüm verdim. yani siz kendinizi garantiye almıs olursunuz bence

04 Ekim 2020 21:02

anther
Memur

bizde de öğretmen arkadaşalr paylaşıyor. idareciler yeter paylaşmayın diyor :)

05 Ekim 2020 08:16

berken47
Şef

Cep telefonu ile zoomdan canlı ders verirken idare ekran görüntüsü istiyor ama ekran görüntüsü alınca katılımcı saat felan görünüyor da tarih yok nasıl yapıyorsunuz

05 Ekim 2020 19:12

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

Cep telefonu ile zoomdan canlı ders verirken idare ekran görüntüsü istiyor ama ekran görüntüsü alınca katılımcı saat felan görünüyor da tarih yok nasıl yapıyorsunuz

berken47, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bilgisayar ekranının sağ alt köşesinde saat de var tarih de..

Onu kapsayacak şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz..

05 Ekim 2020 19:24

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

berken47, 2 hafta önce - Alıntıya git

Özür dilerim cep telefonu demişsiniz..

Ben dikkat etmemişim..

Toplam 57 mesaj