Editörler : Pangaea
26 Eylül 2020 17:41

Sakarya Üniversitesi Temel Bilgi Teknolojileri Sertifikası'Bilgisayar işletmenliği sertifikası Hk.

Arkadaşlar bu üniversiteden alınacak belge 6225 nitelik kodunu gerektiren meb onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası olayını sağlar mı ? kılavuzda şu yazıyor

Adaylardan istenilen sertifikaların, Milli Eğitim Bakanlığından veya Milli Eğitim Bakanlığından

onaylı kurslardan veya yükseköğrenim kurumlarından alınmış olması gerekmektedir.

Bu eğitimle alınacak belge olur mu ?

furkangs
Yasaklı
26 Eylül 2020 17:49

ya o belge bilgisayar dersi alan herkeste olabiliyor zaten.

bölüm neydi senin hocam ?

marmarauni_24
Aday Memur
26 Eylül 2020 17:52

Benim marmara üni iktisat, ama öyle bir ders görüp görmediğimi inanın hatırlamıyorum. Okuldan 4 yıllık transkrip mi istemem gerekecek emin olmak için

furkangs, 4 yıl önce

ya o belge bilgisayar dersi alan herkeste olabiliyor zaten.

bölüm neydi senin hocam ?

furkangs
Yasaklı
26 Eylül 2020 17:56

4 yıllık üniversite bitirmişsin ama ders içeriklerini bilmiyorsun

http://ikt.ikf.marmara.edu.tr/lisans-programi/ders-mufredati-ve-ders-icerikleri

ufak bir araştırma ile ben bile bulabiliyorum.

marmarauni_24, 4 yıl önce

Benim marmara üni iktisat, ama öyle bir ders görüp görmediğimi inanın hatırlamıyorum. Okuldan 4 yıllık transkrip mi istemem gerekecek emin olmak için

marmarauni_24
Aday Memur
26 Eylül 2020 17:58

Hocam zekisiniz onu çok iyi anladımda,bende nacizane az zekamla aynı içeriği buldum ama o 2020 tarihli ben 2009 mezunuyum ders programı aynı mı değil miydi emin olamıyorum.

furkangs, 4 yıl önce

4 yıllık üniversite bitirmişsin ama ders içeriklerini bilmiyorsun

http://ikt.ikf.marmara.edu.tr/lisans-programi/ders-mufredati-ve-ders-icerikleri

ufak bir araştırma ile ben bile bulabiliyorum.

26 Eylül 2020 18:02

her şehirde belediyenin ücretsiz kursları var.onların birine katıl 1.5 ayda veriyorlar

furkangs
Yasaklı
26 Eylül 2020 18:10

pardon abi seni yeni mezun sandım

o zaman e devlete bir bak bazı üniler koyuyor

marmarauni_24, 4 yıl önce

Hocam zekisiniz onu çok iyi anladımda,bende nacizane az zekamla aynı içeriği buldum ama o 2020 tarihli ben 2009 mezunuyum ders programı aynı mı değil miydi emin olamıyorum.

kiesay
Aday Memur
05 Aralık 2020 12:41

Hocam bende aynı belgeyi aldım. Benim de merakım aynı şekilde. Bu sertifika 225'de geçerli oluyor mu siz öğrenebildiniz mi acaba

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi