Editörler : swat3410
28 Eylül 2020 00:46

Psikiyatride hangi ilaçlar mesleki sıkıntı yaratır?

Yeşil reçeteli ilaçlarmı mesleki açıdan sorun yaratıyordu? Psikiyatri doktoruna gideceğim tedbir açısından soruyorum yanlış anlaşılmasın. Hangi teşhis dilim ilaçtan işlem yaptırmak sorun oluşturuyordu?

kapla
Aday Memur
28 Eylül 2020 02:02

bende merak ediyorum yüzümde sakal kıran oluştu doktora gittim stresden olmuştur diyor ilaç verdi geçmesse psikiyatri servisine yollucakmış saçma sapan iş gayet normalim diyorum yok yollucam diyor :D

Kral yanluz
Yasaklı
28 Eylül 2020 07:27

Sakın yönetmeliğin maddelerini okuyun fakat burda sağlık kaydın ki psikiyatriden gitmişsen büyük sorun sağlıklı desede egm sağlık daire çok çalışıyor meslekten önce böyle bir durum varsa meslekle ilişkini kesiyor bilginiz olsun

Salih4255
Daire Başkanı
28 Eylül 2020 16:02

Benimde bi sorum var psytri değilde psikologa gidip danışmak terapi almak sıkıntı oluyor mu meslekte

suprise123
Memur
29 Eylül 2020 14:31

benim bildiğim bazı dilimlere sokulmadığın sürece sorun olmuyor. Sadece muayene edip normal ilaçları verirse de sıkıntı yok diye biliyorm

Kral yanluz, 4 yıl önce

Sakın yönetmeliğin maddelerini okuyun fakat burda sağlık kaydın ki psikiyatriden gitmişsen büyük sorun sağlıklı desede egm sağlık daire çok çalışıyor meslekten önce böyle bir durum varsa meslekle ilişkini kesiyor bilginiz olsun

30 Eylül 2020 10:40

eger cidden kendinizj kotu hissediyorsaniz gidin arkadaslar ben 1.5 sene gittim..once psikolog sonra psikiyatri once emniyetin hic haberi olmadi ben soyledim.1.5 sene silahsiz calistim ilac kullandim..tedavi bitti silahimi aldim simdi..inanin korku sizi daha kotu hallere sokar..onemli bir durum heleki bizim meslekte...
Salih4255, 4 yıl önce

Benimde bi sorum var psytri değilde psikologa gidip danışmak terapi almak sıkıntı oluyor mu meslekte

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi