Editörler : Mehmet Balci
20 Ekim 2020 11:00

ultramühendis
Yasaklı
Sonuçlar açıklanacak hala sanki diyo :D siz kafayı yemişsiniz
eemsoru, 4 gün önce - Alıntıya git

Neden hakaret ediyorsun ki kardeşim? Senin kitapçığın farklı olmayabilir ama bizimkini görmedin sonuçta...

20 Ekim 2020 11:00

inotterword
Aday Memur

Az önceki mesajımı silemedim nedense. Kopyala yapıştır yaparak hızlı mesaj olarak göndermeye çalıştım ama yarım gitti.

020 KPSS GK GY'de coğrafyada merkezi bir şehirden çıkan oklarla farklı şehirleri gösteren bir harita hatırlıyorum. Eğer o soru yerel saat sorusu idi ise, bende kesinlikle harita vardı.

20 Ekim 2020 11:02

ultramühendis
Yasaklı

Az önceki mesajımı silemedim nedense. Kopyala yapıştır yaparak hızlı mesaj olarak göndermeye çalıştım ama yarım gitti.

020 KPSS GK GY'de coğrafyada merkezi bir şehirden çıkan oklarla farklı şehirleri gösteren bir harita hatırlıyorum. Eğer o soru yerel saat sorusu idi ise, bende kesinlikle harita vardı.

inotterword, 4 gün önce - Alıntıya git

Bu durumda sorunun iptal edilmesi olası görünüyor.

20 Ekim 2020 11:03

eemsoru
Aday Memur

Neden hakaret ediyorsun ki kardeşim? Senin kitapçığın farklı olmayabilir ama bizimkini görmedin sonuçta...

ultramühendis, 4 gün önce - Alıntıya git
Kendiniz bile sanki diyorsunuz. Siz yanlış hatırladınız (yaptınız)diye soru iptal edilmez merak etmeyin.
20 Ekim 2020 11:05

inotterword
Aday Memur

Bu durumda sorunun iptal edilmesi olası görünüyor.

Bana da öyle geliyor ama umarım olmaz çünkü doğru yaptım

20 Ekim 2020 11:05

ultramühendis
Yasaklı
Kendiniz bile sanki diyorsunuz. Siz yanlış hatırladınız (yaptınız)diye soru iptal edilmez merak etmeyin.

Ben %100 emin değilim ama %100 emin olan birçok arkadaş var. Bu kadar kişi yalan söylemiyor herhalde...

20 Ekim 2020 11:06

eemsoru
Aday Memur

Ben %100 emin değilim ama %100 emin olan birçok arkadaş var. Bu kadar kişi yalan söylemiyor herhalde...

Bu kadar kişi yalan söylüyor üzgünüm :D
20 Ekim 2020 11:11

ultramühendis
Yasaklı
Bu kadar kişi yalan söylüyor üzgünüm :D

Nasıl bu kadar eminsiniz? Gidip herkesin tek tek kitapçıklarına mı baktınız?

20 Ekim 2020 11:14

babacanvolkan
Kapalı
Arkadaşlar şunlara cevap yazarak prim vermeyin. Boşverin konuşur konuşut susarlar. Çok iddialı ise bakar kitapçığına görür hata var mı yok mu.
20 Ekim 2020 11:14

sdsss
Şef

Nasıl bu kadar eminsiniz? Gidip herkesin tek tek kitapçıklarına mı baktınız?

Kitapçık kontrole gidiyorum diyenlerin sesi çıkmıyor forumda ve diğer platformlarda sizde görüyorsunuz.

20 Ekim 2020 11:15

potentialaimofficer
Aday Memur

hala ısrarla buradalar ay çıldıracağım :D

20 Ekim 2020 11:17

babacanvolkan
Kapalı

hala ısrarla buradalar ay çıldıracağım :D

potentialaimofficer, 4 gün önce - Alıntıya git
Sindiremiyorlar yakın zamanda karşılaşacakları tabloyu görmeyi :D
20 Ekim 2020 11:18

ultramühendis
Yasaklı

Kitapçık kontrole gidiyorum diyenlerin sesi çıkmıyor forumda ve diğer platformlarda sizde görüyorsunuz.

sdsss, 4 gün önce - Alıntıya git

İyi de sonuçlar açıklanmadan kitapçık kontrolü yaptırmıyorlar ki. Bu tür iddialar danışıklı dövüşten başka bir şey değil. Önümüzdeki 2-3 hafta her şey belli olur...

20 Ekim 2020 11:26

damarx
Memur

Aslinda sorun ne biliyor musunuz arkadaşlar.kaynak kitaplarda bu şekil haritali saat sorulari vardi .hatta yanilmiyorsam pegemin bir denemesinde de haritali bir saat sorusu vardi.sinav esnasinda da saat sorusunu cozerken cogumuz kafamizda imgeleme olarak harita dusunuruz.sorular geç verildigi icin de bu yanilgi daha da artti.yoksa harita falan yoktu.harita oldugunu soyleyen arkadaslara da kizmayin o yuzden.

20 Ekim 2020 11:34

ultramühendis
Yasaklı

Aslinda sorun ne biliyor musunuz arkadaşlar.kaynak kitaplarda bu şekil haritali saat sorulari vardi .hatta yanilmiyorsam pegemin bir denemesinde de haritali bir saat sorusu vardi.sinav esnasinda da saat sorusunu cozerken cogumuz kafamizda imgeleme olarak harita dusunuruz.sorular geç verildigi icin de bu yanilgi daha da artti.yoksa harita falan yoktu.harita oldugunu soyleyen arkadaslara da kizmayin o yuzden.

damarx, 4 gün önce - Alıntıya git

Sizin kitapçığınızda olmayabilir ama herkesin kitapçığını tek tek incelemiş gibi konuşmayın lütfen

20 Ekim 2020 11:35

damarx
Memur

Sizin kitapçığınızda olmayabilir ama herkesin kitapçığını tek tek incelemiş gibi konuşmayın lütfen

Sonuçlar açiklaninca itirazinizi yapin.ama lutfen sonucunuzi buraya durustce yaziniz

20 Ekim 2020 11:48

xwzer
Memur

Sonuçlar açiklaninca itirazinizi yapin.ama lutfen sonucunuzi buraya durustce yaziniz

damarx, 4 gün önce - Alıntıya git
Olmaz o zaman farkli bir nick açıp eski nickine muhalefet yapacak.
22 Ekim 2020 23:43

fleabag
Memur

Neee harita mı vardı cidden adfsadsadfs

Toplam 98 mesaj