Editörler : Lanet
28 Eylül 2020 14:50

Becayiş hakkında yardım

belediyede becayiş yapanlar nasıl bir prosedür oluyor nasil yapılıyor.ayrintilariyla yapanlaradan duyabilirmiyiz

fizikçi1982
Şube Müdürü
29 Eylül 2020 14:20

Öncelikle karşı belediyede ünvanınızın(mühendis,tekniker,memur) karşılığı olması gerekir.İkincisi karşı belediyenin sizi kabul etmesi gerekir.Üçüncüsü de çalıştığınız belediyenin gitmenize izin vermesi gerekir.

Memuritfaiyeci
Aday Memur
29 Eylül 2020 14:40

hocam kurum kabul etmememesi durumu yok galiba oyle okudum kamu yarari falan yaziyo peki dilekce isleyisi nasil olur
fizikçi1982, 4 yıl önce

Öncelikle karşı belediyede ünvanınızın(mühendis,tekniker,memur) karşılığı olması gerekir.İkincisi karşı belediyenin sizi kabul etmesi gerekir.Üçüncüsü de çalıştığınız belediyenin gitmenize izin vermesi gerekir.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
29 Eylül 2020 15:35

Yanlış Okumuşsunuz kurumun kabul etmemesi gibi bir durum var. Hatta kabul etmeme ihtimalleri kabul etme ihtimallerinden çok daha yüksek oluyor bu gibi durumlarda. Nakil geçişler çok zordur kurumlar çok nadir kabul eder. Bazı şartları sağlarsanız biraz daha kolaylaşabiliyor ancak genel olarak kurumlar arası geçiş çok zor bir durum oldu son yıllarda özellikle.

Memuritfaiyeci, 4 yıl önce
hocam kurum kabul etmememesi durumu yok galiba oyle okudum kamu yarari falan yaziyo peki dilekce isleyisi nasil olur
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi