Editörler : oto-danisman-expert
28 Eylül 2020 14:50

Araç satmak için ilana koyan sahtekarların araç satmaya değil de insan dolandırmaya çalıştıkları

Ya sen ilana aracini koyuyorsun. Sen saticisin ben aliciyim. Sen malini güzel pazarla ki ben de beğenip aliyim. Ekspertizini yapmamiş, ekspertizini kendin yapinca da bak dediklerinin disinda bir sey cikarsa eksper parasini sen ödersin deyince burun kıvıran, ilan bilgileri bile doğru düzgün olmayan, gerekli bilgiler telefonda verilecek deyip sanki gunde 50 insani aramak zorundaymışız gibi, bir de bu fiyatin altinda teklif edenin kalbini kirarim gibi ergen ergen tavirlarla hareket edenlere; SEN MAL MISIN? KARDEŞİM.

ashil13
Genel Müdür
28 Eylül 2020 18:19

Hocam şunu daha özenli yazsaydın ya. çok güzel bir konuya değinmişsin aslında. bu malum ilan sitesinde yayınlanan ilanlar çok detaylı incelenmiyor.

Ancak para getirecek konuları didik didik inceliyorlar. Mesela kiralık ev bölümüne günlük ev ilanı ver o ilanı yayınlamazlar. yada kaldırırlar. niye çünkü günlük ilan paralı.

hbk_1967
Kapalı
29 Eylül 2020 08:23

walla

hbk_1967
Kapalı
29 Eylül 2020 08:26

kendi adıma eğer ki açıklamayı düzgün yapmamışsa bu arabada kesin bişeyler vardır deyip yüzüne bile bakmam, yani adam malmıdır bilmem ama malı kusurludur benim gözümde

Hukuk10
Genel Müdür
29 Eylül 2020 08:59

tamam da kimse kimseye zorla bişey satmıyor ki eğer dediğin gibi değilse alma başka ilana bak insanları bu şekilde kısıtlamak ne kadar doğru bırak ne istiyorsa yazsın isteyen alır isteyen almaz

Turhan06
Daire Başkanı
29 Eylül 2020 13:57

Sen de onlardan birisin herlade ki yana yakıla bu sahtekarparı savunuyorsun.
Hukuk10, 4 yıl önce

tamam da kimse kimseye zorla bişey satmıyor ki eğer dediğin gibi değilse alma başka ilana bak insanları bu şekilde kısıtlamak ne kadar doğru bırak ne istiyorsa yazsın isteyen alır isteyen almaz

Hukuk10
Genel Müdür
29 Eylül 2020 14:50

yazdıklarımı bir daha okursan herhangi bir savunma içermediğini anlayabilirsin ben diyorum ki kişinin sahtekar olduğuna kanaat getirdiysen alışveriş yapma bunda bir savunma var mı

hbk_1967
Kapalı
29 Eylül 2020 15:24

kısmet haklısın ama ilana verirken arabasının boyasını değişenini yazsın ben her gördüğüm arabayı aramak zorunda değilim yahut boyası değişeni için uydurduğu ( belki gerçek) bahaneleri dinlemek zorunda değilim benim için önemli olan boya ise zaten bakmayacağım o arabaya ne anlatırsan anlat

Hukuk10, 4 yıl önce

30 Eylül 2020 23:19

şimdi yeni moda 4 parça değişen ağır hasarlı araca hatasız boyasız sıfır gibi yazmaları oldu

Turhan06
Daire Başkanı
01 Ekim 2020 00:43

Hatasız boyasız; bir ariyorsun başlıyor ya işte benden önce olmuştu da, aslında bu yaştaki araçta normaldir bu hatalar da sizi gidi sahtekar köpekler sizi diyerek suratina telefonu kapattim.
oto-danisman-expert, 4 yıl önce

şimdi yeni moda 4 parça değişen ağır hasarlı araca hatasız boyasız sıfır gibi yazmaları oldu

01 Ekim 2020 21:51

seviyeni düşürmene gerek yok hocam teşekkür et kapat telefonu. uğraşmamak lazım bunlarla.

Turhan06, 4 yıl önce
Hatasız boyasız; bir ariyorsun başlıyor ya işte benden önce olmuştu da, aslında bu yaştaki araçta normaldir bu hatalar da sizi gidi sahtekar köpekler sizi diyerek suratina telefonu kapattim.
01 Ekim 2020 21:51

seviyeni düşürmene gerek yok hocam teşekkür et kapat telefonu. uğraşmamak lazım bunlarla.

Turhan06, 4 yıl önce

ashil13
Genel Müdür
03 Ekim 2020 01:55

bugün yine efsane bir ilana denk geldim; başlık;

tertemiz araba hasar kaydı YOK!

açıklamalar araç tertemiz, pırıl pırıl. plakadan tramer sorgulayınca 1000 tl kayıt çıkıyor. çamurluk değişti.

1000 Tl tramer hasar kaydı eğilmiş yani (ve çamurluk değişmiş)

04 Ekim 2020 22:51

insanlar araba satılmasın diye fiyat yazıyor ama satılıyor.... delirecem delirecem

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi