Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
28 Eylül 2020 22:27

Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Giriş Yerleri

Görevde yükselme ve ünvan değişikliği giriş yerleri belli oldu. Bknz:

https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

E posta ve şifreniz ile giriş yapınız.. Tamamlanan başvurularım sekmesinden sınav giriş belgenize ualaşbilirsiniz.. Rabbim kolaylık versin..

pipa143
Memur
29 Eylül 2020 17:35

Hazir konu açılmışken bir sey sormak istiyorum. Bu unvan degisikligi sinav koşullarını araştırdım aday memur olanlar basvuramıyormuş yani ben 3+1 ile atandim henuz sözleşmeliyim sınava başvuru yapabilmek için kadroya geçmem mi gerekiyor.?

MARKAD
Kapalı
30 Eylül 2020 12:02

Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği (Madde 6) da belirtilir.

Bakanlık ve bağlı kuruluşlarında en az iki yıl çalışmış olma şartı var kardeşim..

pipa143, 4 yıl önce

Hazir konu açılmışken bir sey sormak istiyorum. Bu unvan degisikligi sinav koşullarını araştırdım aday memur olanlar basvuramıyormuş yani ben 3+1 ile atandim henuz sözleşmeliyim sınava başvuru yapabilmek için kadroya geçmem mi gerekiyor.?

kristaldeniz
Genel Müdür
30 Eylül 2020 14:00

663 sayılı KHK?nın 45/A maddesine tabi sözleşmeli olarak çalışanlar, 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine tabi sözleşmeli olarak çalışanlar başvuru yapamazlar.

pipa143, 4 yıl önce

pipa143
Memur
30 Eylül 2020 16:25

Anladim ben henuz sözleşmeliyim malesef. O zaman bir iki sey daha sorayım. Ben hemsireyim ayrica istatistik mezunuyum, yani gorev unvan degisikligiyle istatistik icin basvursam ve gitsem benin icin ne artisi olacak özellikle maaş açısında. Maasta bir farklilik olmayacaksa şu an guzel bir yerde yaşıyorum gitmek istemem. Bir de bu sinavlarin içerigi nedir ulaşabilir miyiz bilgisi olan var mk? Sonrasindaki sözlü sınavlarda torpil gibi bir durum söz konusu mudur liyakat mi esas alinir.

MARKAD
Kapalı
30 Eylül 2020 16:29

Mülakat var yazılı sınav tek başına yeterli değil. Yazılı sınavda en az 60 almanız lazım..

Mülakata 5 katı kadar aday çağrılır, en az 70 almak gerekir.. Sınav içeriğine net ortamında ulaşabilirsiniz. Ünvan değişikliği sınavı 2015 te yapılmıştı en son sanırım..

İstatistik ile hemşire arasında maaş farkı ne kadar bilmiyorum.

Şunu da belirtmek isterim bir iş için maaşın iyi olması tek başına kriter değildir.

Muhim olan sizin işinizi sevmeniz ve mutlu olmanızdır. Çalışma şartlarınız iyiyse hiç kıpırdamayın yerinizden derim..

pipa143, 4 yıl önce

Anladim ben henuz sözleşmeliyim malesef. O zaman bir iki sey daha sorayım. Ben hemsireyim ayrica istatistik mezunuyum, yani gorev unvan degisikligiyle istatistik icin basvursam ve gitsem benin icin ne artisi olacak özellikle maaş açısında. Maasta bir farklilik olmayacaksa şu an guzel bir yerde yaşıyorum gitmek istemem. Bir de bu sinavlarin içerigi nedir ulaşabilir miyiz bilgisi olan var mk? Sonrasindaki sözlü sınavlarda torpil gibi bir durum söz konusu mudur liyakat mi esas alinir.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi