Editörler : Pangaea
29 Eylül 2020 10:37

çocuk gelişimi okumak.

Merhaba, kardeşim ikinci ünv kapsamında çocuk gelişimi okumak istiyor, formasyon alıp öğretmen olabilirmi? son sene staj görmesi gerekirse Staj olayında bir yerde çalışmaması mı gerekiyor.

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
29 Eylül 2020 11:13

Gardaş sen boşver stajı, formasyonu.

4 yıl sonra kaç mezunla kapışacaksın ona bak.

Maalesef umut fakirin ekmeği. Sizin suçunuz yok.

4 yıl sonra Okul Öncesi Öğretmenliğinin İktisat-İşletme bölümlerinden farkı kalmayacak bu gidişle.

Açık öğretim sayesinde 4 yıl oyalıyorlar gençleri yazık...

sspks
Memur
29 Eylül 2020 11:44

O zaman git okul öncesi öğretmenliği oku açıktan çocuk gelişimi nedir ya az kaldı zaten onlar in önünü kapatacağız bi bitmediniz

sspks
Memur
29 Eylül 2020 11:45

Arkadaşlar twitterdan takip edin etkinlik yapıyoruz bu çocuk gelişimi açıktan olan fakülteyi kapatmak için yoksa birkaç yıl sonra atanmak hayal olacak şimdi bile gitgide zorlasti

29 Eylül 2020 14:29

Şu anda İstanbul üniversitesi, Atatürk ve Anadolu üniversiteleri Açıköğretim Çocuk Gelişimi bölümlerinde 150 bin civarı öğrenci okuyor diye biliyorum.Bir de normal üniversitelerin Çocuk Gelişimi öğrencilerini de hesaba katarsak toplam sayı 200 bini bulur herhalde.

Bu 200 bin Çocuk Gelişimci'nin halinin ne olacağı şimdiden az çok belli.

e-v-r-e-n-a-d-u
Şube Müdürü
29 Eylül 2020 14:38

amaç milleti oyalayıp parasını gasp etmek başka bir şey değil... millet de öğretmen olacam hayaliyle 4 yıl rüya görecek

ekonomikk.çöküş, 4 yıl önce

Şu anda İstanbul üniversitesi, Atatürk ve Anadolu üniversiteleri Açıköğretim Çocuk Gelişimi bölümlerinde 150 bin civarı öğrenci okuyor diye biliyorum.Bir de normal üniversitelerin Çocuk Gelişimi öğrencilerini de hesaba katarsak toplam sayı 200 bini bulur herhalde.

Bu 200 bin Çocuk Gelişimci'nin halinin ne olacağı şimdiden az çok belli.

bu-35
Şef
29 Eylül 2020 14:53

stajı varmı yokmu onu soruyorum.

Okuma diyemi cevap vereyim sorarsa. yarın kaydın son günü

Herkes emeğinin ekmeğini yer lütfen doğru dürüst cevap yazın.

29 Eylül 2020 16:05

Bence de boşa okumasın.Şimdiden evine yakın bir yerdeki A101,Bim,Şok, Migros gibi bir ucuzluk marketine girsin çalışsın.Birkaç sene sonra insanlar bu tarz bilir işi bile bulamayacak ve ülkede işsizlik %40'ları bulacak.

Ülkedeki ekonomik kriz de uzun seneler sürecek ne yazık ki.Hatta birkaç sene sonra hükümet parasızlıktan kamudaki bazı sözleşmeli öğretmenlerin ve düz memurların görevine son verirse, maaşlarda da kısıntıya giderse kimse şaşırmasın.

Bir tür iflas süreci bu,çok zor senelere hazır olsun herkes!

bu-35, 4 yıl önce

stajı varmı yokmu onu soruyorum.

Okuma diyemi cevap vereyim sorarsa. yarın kaydın son günü

Herkes emeğinin ekmeğini yer lütfen doğru dürüst cevap yazın.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi