Editörler : Mehmet Balci
29 Eylül 2020 15:56   

104 nete aim memurluğu gelir mi?

104 net ve YDS C'ye AIM doğuda mı gelir?

29 Eylül 2020 16:00

hankpss
Memur

reis açıklansın belli olur ama millet hata falan diyor esas mesele o ya iptal edilirse sınav

29 Eylül 2020 16:02

Geci
Genel Müdür

mümkün değil gelmez, aim bu netlere gelecek kadar ele ayağa düştü mü ya? dhmi'de çalışanlar şuan gülerek bakıyordur buna "adam 104 netle burayı hayal ediyor" diye. siz 4001 düz memurluk kadrolarına bakın, bir ihtimal orası gelebilir. yine de kesin değil. küçük bir şansınız ancak orada olabilir.

kadro madro ortada yok, açılan başlığa bak. ancak yukarıda yazdıklarım denir size.

29 Eylül 2020 16:03

fizyorex
Şef

reis açıklansın belli olur ama millet hata falan diyor esas mesele o ya iptal edilirse sınav

hankpss, 2 ay önce - Alıntıya git

:)) Büyük ihtimalle asılsız o iddaalar, zaten sınavdan sonra kitapçıklarını görecekler.

29 Eylül 2020 16:05

fizyorex
Şef

mümkün değil gelmez, aim bu netlere gelecek kadar ele ayağa düştü mü ya? dhmi'de çalışanlar şuan gülerek bakıyordur buna "adam 104 netle burayı hayal ediyor" diye. siz 4001 düz memurluk kadrolarına bakın, bir ihtimal orası gelebilir. yine de kesin değil. küçük bir şansınız ancak orada olabilir.

kadro madro ortada yok, açılan başlığa bak. ancak yukarıda yazdıklarım denir size.

Geci, 2 ay önce - Alıntıya git

Eyvallah, bunu bir yorum olarak alıyorum.

29 Eylül 2020 16:06

Geci
Genel Müdür

Eyvallah, bunu bir yorum olarak alıyorum.

fizyorex, 2 ay önce - Alıntıya git

aa gerginlik çıkmadı :D saygılar hocam :)

29 Eylül 2020 16:09

fizyorex
Şef

aa gerginlik çıkmadı :D saygılar hocam :)

Geci, 2 ay önce - Alıntıya git

Gerek var mı hocam sınav öncesi gerginlik, sınav sonrası gerginlik.

1-2 avel dışında benim bir sıkıntım yok forumla

Sadece doğu mu olur diye sordum çünkü batı istiyorum ama daha her şey için erken dediniz sanırım

29 Eylül 2020 16:31

sketchtoy
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
29 Eylül 2020 16:52

fizyorex
Şef

iptal icin bastiriyorlar haberiniz ola

sketchtoy, 2 ay önce - Alıntıya git

Keşke sen de iptal olsan :D Umuda bak ya

29 Eylül 2020 16:53

Entropist
Memur

Sınav niye iptal edilsin? İptal edilen 1 tane bile soru yok. Boşa ümitlenmesin bence kimse.

29 Eylül 2020 16:58

fizyorex
Şef

Sınav niye iptal edilsin? İptal edilen 1 tane bile soru yok. Boşa ümitlenmesin bence kimse.

Entropist, 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar düsük yapmıs iptal edin hemen, bir daha sınava gırecegız onlar yuksek alana kadar

29 Eylül 2020 17:05

E.R.W.
Memur

Bence gelir,fizyoterapisttin sen sanirim.Meslegini seviyor musun bilmiyorum da daha mantikli.

29 Eylül 2020 17:06

sketchtoy
Aday Memur

Keşke sen de iptal olsan :D Umuda bak ya

güzel kardeşim ben iptal olsun mı yazdım millet uğraşıyor yazdım illa küfür mü yemek istiyorsun ?

29 Eylül 2020 17:06

E.R.W.
Memur

Bana gelse sahsen muhendislik yapmam.

29 Eylül 2020 17:09

fizyorex
Şef

güzel kardeşim ben iptal olsun mı yazdım millet uğraşıyor yazdım illa küfür mü yemek istiyorsun ?

Senin gibiler anca küfür eder zaten. Benim de zamanında sınavlarım kötü geçti ama onca insan emek vermişken sınava taş atmadım. Gerçekten iptal olacak sorular varsa araştırılır iptal edilir.

Her duydugun bos seyı her yerde soylemeyeceksin. Hadi bi kufur et de mahkemede cıyaklatayım seni. ayda 1-2k paranı alayım

29 Eylül 2020 17:10

fizyorex
Şef

Bana gelse sahsen muhendislik yapmam.

E.R.W., 2 ay önce - Alıntıya git

Aynen hocam dhmi çok cazip

29 Eylül 2020 17:11

sketchtoy
Aday Memur

Senin gibiler anca küfür eder zaten. Benim de zamanında sınavlarım kötü geçti ama onca insan emek vermişken sınava taş atmadım. Gerçekten iptal olacak sorular varsa araştırılır iptal edilir.

Her duydugun bos seyı her yerde soylemeyeceksin. Hadi bi kufur et de mahkemede cıyaklatayım seni. ayda 1-2k paranı alayım

yemin ederim sizden bir cacık olmaz la abisi senden fazla netim var ben sınava taş mı atıyorum sen şaka mısın ? adamlar grup kurmus diyorum bende rahatsızım ha sen dava edeceksen ette burada hakaret ettiğin diğer başlıklarda millet seni dava ederse ciyaklarsın bolca

29 Eylül 2020 17:11

guler75
Kapalı
bence gelir. siralama onemli
29 Eylül 2020 17:12

fizyorex
Şef

yemin ederim sizden bir cacık olmaz la abisi senden fazla netim var ben sınava taş mı atıyorum sen şaka mısın ? adamlar grup kurmus diyorum bende rahatsızım ha sen dava edeceksen ette burada hakaret ettiğin diğer başlıklarda millet seni dava ederse ciyaklarsın bolca

Ben bana hakaret etmeyen kimseye hakaret etmedim. Hatta hakaret bile etmedim. Link at birlikte düşünelim olur mu? :)

Boş konuşmayı seven bi arkadaşsın ama burası benim konum. Seni burada istemiyorum

29 Eylül 2020 17:13

fizyorex
Şef
bence gelir. siralama onemli
guler75, 2 ay önce - Alıntıya git

Eyvallah kardesim bakalım yaa

29 Eylül 2020 17:16

ylass
Aday Memur

Çok net gelebilir, 2018 de 94 le 2019 da 93 küsuratla kapattı, 104 net muhtemelen yine bu puanlara

Toplam 61 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?