Editörler : Pangaea
29 Eylül 2020 17:16

aim memuru kadroları 4493 kodundan alınmalı

arkadaşlar bizler 4493 sivil hava ulaştırma işletmeciliği/havacılık yönetimi mezunları olarak yıllarımızı havacılığa verdik apron ve özellikle aim memuru kadroları bize özel olmali fizyosu diyetisyeni at antrenörü vs kim varsa kadrolarımıza giriyor memurlar.net haber yap bunu ey admin biz bu işin dersini aldık stajını yaptık ve mezunlar olarak bu konuda gerekli girişimleri yapıyoruz diğer mezunlar bize destek olun lütfen

sketchtoy
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:18

eveet buyurun cenaze namazına ey cemaat-ül müslimin

harun burak
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:29

baraji gecip girdiginiz bolume ozel boyle bir ayricalik taninmasi cok bencilce degilmi ya :d

harun burak
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:31

adamlar zeki potansiyelli insanlari aim kadrosuna alirken baraji gecip girdiginiz bolumden boyle nitelikli insanlar bulmak baya zor olsa gerek hocam :dd

alissama
Kapalı
29 Eylül 2020 17:33

çok haklı hatta hava trafik kontrolü kabin memuru pilotluğu da sadece sivil havacılık mezunları yapmalı ne de olsa sivil havacılık okudular çok zor şartlarda yüksek puanlarla !

sketchtoy
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:54

kurum icinde uzun zamandir bu balon donuyor zaten umarim kurum bunlara uymaz ha yoksa duman oluruz

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 17:59

niye siz at antrenorlugune dereceyle mi girdiniz :) muhendisliklere bile baraji gecip giriyor insanlar bos yapmayin 4001 sacmaliktir herkes egitimini aldigi isi yapsin gidin hastanelere siz

harun burak, 4 yıl önce

baraji gecip girdiginiz bolume ozel boyle bir ayricalik taninmasi cok bencilce degilmi ya :d

alissama
Kapalı
29 Eylül 2020 18:01

madem o kadar iyisiniz kpssden de pekala yüksek yapabilirsiniz ha bu arada sizden alıcak olsa rkurum yds şartını da kaldırması gerekir yoksa kadroları dolduramaz

potentialaimofficer, 4 yıl önce

niye siz at antrenorlugune dereceyle mi girdiniz :) muhendisliklere bile baraji gecip giriyor insanlar bos yapmayin 4001 sacmaliktir herkes egitimini aldigi isi yapsin gidin hastanelere siz

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 18:05

o zaman her kadro 4001 olsun bolum sarti neden var ?? ayrica merak etme cogumuzda dil var :)) kurumda farkinda zaten

alissama, 4 yıl önce

madem o kadar iyisiniz kpssden de pekala yüksek yapabilirsiniz ha bu arada sizden alıcak olsa rkurum yds şartını da kaldırması gerekir yoksa kadroları dolduramaz

Havacıibo
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:13

Barajı geçip bölüme yerleşiyorsunuz diyen kişi ben 32 bin tm sıralamamla yerleştim havacılık yönetimine hukuk yazmadım burayı okudum kpssden bizlerde 90+ puanlar alıyoruz ayrıca yds puanlarımızda mevcut küçümsediğin bu bölümün içeriğindeki dersler aim biriminin yaptığı işin tanımını doğrudan biz uygulamalı derslerimizde ve stajda havalimanlarda birebir gördük.Aim için birebir 4493 kodunun getirilmesi için çok ciddi çalışmalar yapmaktayız inşallah sonuç alacağız havacılık alfabesini bile bilmeyen kişiler lütfen dhmi?ye yerleşmesin buranın uzmanları var bize eğitim dahi vermelerine gerek yok :)

işinebak
Yasaklı
29 Eylül 2020 19:25

hamuda kalkamayanları almasınlar aim'e...biri diyor yds şartı olsun öbürü diyor 4493 olsun.herkes başkasının önüne engel koysunlarda ben de öne çıkayım atanayım derdinde.

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:49

gel de anlat bende fizyoterapist olmak istiyorum mesela uygun mudur arkadaslar icin :)

Havacıibo, 4 yıl önce

Barajı geçip bölüme yerleşiyorsunuz diyen kişi ben 32 bin tm sıralamamla yerleştim havacılık yönetimine hukuk yazmadım burayı okudum kpssden bizlerde 90+ puanlar alıyoruz ayrıca yds puanlarımızda mevcut küçümsediğin bu bölümün içeriğindeki dersler aim biriminin yaptığı işin tanımını doğrudan biz uygulamalı derslerimizde ve stajda havalimanlarda birebir gördük.Aim için birebir 4493 kodunun getirilmesi için çok ciddi çalışmalar yapmaktayız inşallah sonuç alacağız havacılık alfabesini bile bilmeyen kişiler lütfen dhmi?ye yerleşmesin buranın uzmanları var bize eğitim dahi vermelerine gerek yok :)

Haruki01
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:52

Stajda Havaş ve çelebi de takilmaktan başka bir şey yapmiyorsunuz.Elinize uçuş planı veya notam alsanız ne yazdığını anlamazsiniz.Egitiminiz Havaş,çelebi,THY,pgs de yardımcı eleman olmak üzerine havacılıkta asli unsur olmak üzerine degil.Amaciniz 70 puanla aim olup meslekteki kapasiteyi düşürmek.Daha önce sivil havacılıktan alimi yapılan memurlar ile 4001 den alınanlar arasında uçurum var kapasite anlamında.
Havacıibo, 4 yıl önce

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:55

sen hakaret mi ediyorsun daha once 4493 le atanmıs diğer arkadaslarımıza simdi???

Haruki01, 4 yıl önce
Stajda Havaş ve çelebi de takilmaktan başka bir şey yapmiyorsunuz.Elinize uçuş planı veya notam alsanız ne yazdığını anlamazsiniz.Egitiminiz Havaş,çelebi,THY,pgs de yardımcı eleman olmak üzerine havacılıkta asli unsur olmak üzerine degil.Amaciniz 70 puanla aim olup meslekteki kapasiteyi düşürmek.Daha önce sivil havacılıktan alimi yapılan memurlar ile 4001 den alınanlar arasında uçurum var kapasite anlamında.

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:56

asli unsur olma amacını arkeolog at antrenörü fizyoterapistler vs mi amaçlıyor:)) sakacı sey seni

Haruki01, 4 yıl önce

Haruki01
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:56

Tek ona itirazın olması diğer dediklerimi kabul ettiğin anlamına ve haklı olduğum anlamına geliyor

sen hakaret mi ediyorsun daha once 4493 le atanmıs diğer arkadaslarımıza simdi???

potentialaimofficer
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:57

evet evet kabul ediyoruz gel havacılığımızı kurtar :)

Haruki01, 4 yıl önce
Tek ona itirazın olması diğer dediklerimi kabul ettiğin anlamına ve haklı olduğum anlamına geliyor

Haruki01
Aday Memur
29 Eylül 2020 19:58

94 ve üzeri puan alan insanlar 5 aylık eğitimden sonra olmaları şasirtmamalı

asli unsur olma amacını arkeolog at antrenörü fizyoterapistler vs mi amaçlıyor:)) sakacı sey seni

orion07
Genel Müdür
29 Eylül 2020 20:00

Ne yaparak yıllarını havacılığa atadın biraz bahseder misin delikanlı?

gel de anlat bende fizyoterapist olmak istiyorum mesela uygun mudur arkadaslar icin :)

potentialaimofficer
Aday Memur

yahu o zaman açın tüm kadroları 4001e? tamam tüm kadrolar 4001e açılacaksa eyvallah ama diğer kadrolar herkesin koduna ait ama bizim havacılık kadroları herkese peşkeş yok oyle yağma

Haruki01, 4 yıl önce
94 ve üzeri puan alan insanlar 5 aylık eğitimden sonra olmaları şasirtmamalı

Haruki01
Aday Memur

Ben zaten senin küçük kurnazliklarinla girmeye çalıştığın yerdeyim

evet evet kabul ediyoruz gel havacılığımızı kurtar :)

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi