Editörler : **sude**
03 Ekim 2020 23:00   

Fikri olan yazar mı?

dostlar iyi akşamlar.

2020 ilk sınavına hazırlanacağım.

izmirde odanın kursuna mu gitmeli (KASIM ayında başlayacak) yoksa

FUAt HOCA ONLİNE dersini alayım- Esin Hhocanın online ders mi ssatın almalıyım.

odadan 6 ay sürenin düşmesi çok önemli mi sizce ?? odanın kurs fiyatı 3500 TL bu arada

03 Ekim 2020 23:27

Pololmak
Aday Memur

Hocam ben kaynaklardan hazırlanıyorum.Yani Online ders almayı pek sevmiyorum.Odanın kursücreti çokmuş.İlla ki kurs olsun dersen tabiki odanın kurslarına git.Benim fikrim o yönde.

03 Ekim 2020 23:55

ekonomi35
Aday Memur

kardeşim illa ki kurs olsun elbette demiyorum ama 6 aylık kısaltma iin değer mi ? haftasonları 9-6

04 Ekim 2020 00:11

ekonomi35
Aday Memur

İzmir de sanırım Mali Müşavirler Odası ve Murat Eğitim kurumları (Karşıyaka-Konak) veriyor.

04 Ekim 2020 00:37

Pololmak
Aday Memur

İzmirde kalmıyorum.Ama 6 ay İçin bence değer o kursa gitmek.

04 Ekim 2020 23:35

ekonomi35
Aday Memur

*başka tavsiyesi olan var mıdır acabaaaaaaaaaaaaaa

05 Ekim 2020 12:28

**sude**
Editor

Staj başlatma sınavına mı yeterlilik sınavına mı hazırlanacaksınız?

02 Kasım 2020 20:04

bmol
Aday Memur

2. sınavımda sınava İzmir Smmmo online eğitimiyle hazırlandım. Ve sınavı geçtim.Hocaları gayet iyi ders anlatıyor ve sınavda başarı oranları gayet yüksek. 450 lira online eğitim ücreti vardı en son. 3500 lira yüzyüze eğitime vereceğinize evinizden online hazırlanın.

Canlı ders saatlerinde derse katılamazsınız bile sisteme dersleri yükledikleri için sonra kaçırdığınız dersi izleme şansınız oluyor. Hocalar aynı hoca, dökümanlar aynı döküman. Stajım bitince yeterlilik için de yine İzsmmmo akademi den ders almayı düşünüyorum.

08 Kasım 2020 14:48

muraticen
Aday Memur
Arkadaşlar kaynak önerisi olan varmı, yada canlı ders alıp not tutarak mi ilerlemek gerekiyor?
09 Kasım 2020 15:34

**sude**
Editor
Arkadaşlar kaynak önerisi olan varmı, yada canlı ders alıp not tutarak mi ilerlemek gerekiyor?
muraticen, 6 ay önce - Alıntıya git

Online ders ve bol bol soru çözerek hazırlanmanızı tavsiye ederim.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Koronavirüs konusunda ne kadar endişelisiniz?