Editörler : swat3410E.Kayı Han

AIMM
Memur
22 Ekim 2020 14:28

Aynen öyle kpss sonuçları da geldiğine göre isteyen herkese Allah nasip eder yeni ilanı inşallah kimse mağdur olmaz ben hak geçirmeyeceklerini düşünüyorum çok büyük vebal çünkü bu konuyu açan kardeşim gibi bir sürü insan var 1 yılını bu iş için harcayan insanlar var yazıktır günahtır .

AE93, 3 yıl önce

Ya zaten Allah beyin vermiş kullan diye düşün yani hazirana kadar alım olmayacak 26. Dönem Pomem öğrencileri mezun olacak ondan sonra alım olacak 5-6 ay okul boş kalacak hele zekaya bak kafa zehir gibi işte bunlar polis adayı olacak belkide polisliği bir şekilde kazanıp mesleğe girecek kişiler üzülüyorum mesleğin içinde böyle boş insanların olacağına gerçekten yazık. Allah aklı başı yerinde olan zeki, çevik, ahlaklı ve gönülden bu işi isteyen seven kişilere polisliği nasip etsin. İnşallah bunlardan biride bizler oluruz.

AE93
Şef
22 Ekim 2020 16:22

Yavaştan çalışmalara başlayabilirsiniz ilan geldikten sonra çalışmalarınızı hızlandırır sınava hazır olursunuz. 2021 yılına girmeden ilan gelir çünkü her yıl en az bir kez olsun polis alımı oluyor ve bu yıl pandemiden dolayı alımlar olmadı eğitimler ertelendi işsizlik çoğaldı. Devletin polise ihtiyacı var emekli olanlar istifa edenler oluyor ve senin 91 doğumlu olan arkadaşlarımızı devletin mağdur edeceğini düşünmüyorum sonuçta insanlar emek veriyor Covid-19 u biz çıkarmadık bizim bir suçumuz yok devlet bunları düşünüyordur elbet çok stres yapmayın.

betunn, 3 yıl önce
91 doğumlular mağdur olmaz mı diyorsunuz ben ilk defa deniycem ve son hakkım çok stres oldum kurslara da başlamadım olacak mı olmayacak mı diye

betunn
Kapalı
22 Ekim 2020 16:25

Inşallah dediğiniz gibi olur da denerim bende
AE93, 3 yıl önce

Yavaştan çalışmalara başlayabilirsiniz ilan geldikten sonra çalışmalarınızı hızlandırır sınava hazır olursunuz. 2021 yılına girmeden ilan gelir çünkü her yıl en az bir kez olsun polis alımı oluyor ve bu yıl pandemiden dolayı alımlar olmadı eğitimler ertelendi işsizlik çoğaldı. Devletin polise ihtiyacı var emekli olanlar istifa edenler oluyor ve senin 91 doğumlu olan arkadaşlarımızı devletin mağdur edeceğini düşünmüyorum sonuçta insanlar emek veriyor Covid-19 u biz çıkarmadık bizim bir suçumuz yok devlet bunları düşünüyordur elbet çok stres yapmayın.

Kontdraculaa
Aday Memur
23 Ekim 2020 00:48

Beyler böyle birisi ilan Ocakta gelir falan demiş bilen var mı sanırım hep polislikle ilgili şeyler paylaşıyormuş ne kadar güvenilir birisi sağdan soldan duyduklarınıza inanmayın polislere falan diyor ama kendisi de öyle o şekilde bilgi veriyor ilginç geldi bana?

https://www.youtube.com/watch?v=UV-ISes6i0U

sonicasd
Kapalı
23 Ekim 2020 01:04

Aralık-Ocak-Şubat-Mart hepsini söylemiş zaten

Kontdraculaa, 3 yıl önce

Beyler böyle birisi ilan Ocakta gelir falan demiş bilen var mı sanırım hep polislikle ilgili şeyler paylaşıyormuş ne kadar güvenilir birisi sağdan soldan duyduklarınıza inanmayın polislere falan diyor ama kendisi de öyle o şekilde bilgi veriyor ilginç geldi bana?

AIMM
Memur
23 Ekim 2020 03:27

Ocakta ilan çok anlamsız geldi bana 1 ay için bir sürü insanı mı yakacaklar Aralık en mantıklı tarih gözüküyor

HainKost0k
Aday Memur
23 Ekim 2020 10:09

Arkadaşlar selamlar, pazar günü kpss önlisans'a gireceğim. Mezuniyete 1 dersim kaldı ocakta diploma elimde inşallah. İlana Aralık ayının sonunda çıksalar diplomayı almadan ön başvuru vs. yapabilir miyim acaba ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

betunn
Kapalı
23 Ekim 2020 11:12

Diş eksikliği sorun mu bilgisi olan var mi benim köpek dişim düştü ana diş içinde tel takılacak ama hastaneler kapalı elenirmiyim

sonicasd
Kapalı
23 Ekim 2020 17:27

1 ay için 1991'leri yakarlarsa söyleyecek söz kalmaz bende

Kontdraculaa, 3 yıl önce

Turkpolicc
Daire Başkanı
23 Ekim 2020 18:06

Mezun olmadan başvuru yapamazsınız. İnşallah mezuniyetinizden sonra alım olur. Şu anda pek alım yapılmayacak gibi daha 26. dönemin eğitimi var.

HainKost0k, 3 yıl önce

Arkadaşlar selamlar, pazar günü kpss önlisans'a gireceğim. Mezuniyete 1 dersim kaldı ocakta diploma elimde inşallah. İlana Aralık ayının sonunda çıksalar diplomayı almadan ön başvuru vs. yapabilir miyim acaba ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Turkpolicc
Daire Başkanı
23 Ekim 2020 18:08

Yönetmelikte:

5) a) Ön grup diş eksiklikleri öğrenciliğe engeldir.

b) Ön grup dışındaki 5 ve 5'ten fazla diş eksiklikleri öğrenciliğe engeldir.

Üçüncü büyük azı dişlerinin yokluğu eksiklik olarak değerlendirilmez. Okluzyonda (kapanış) ve

fonksiyonda olmayan gömülü dişler ile tedavi edilmemiş mevcut diş kökleri eksik diş kabul edilir.

Sabit protez yada dental implant uygulaması ile eksiklikleri giderilmiş olgular sağlam kabul edilir.

betunn, 3 yıl önce
Diş eksikliği sorun mu bilgisi olan var mi benim köpek dişim düştü ana diş içinde tel takılacak ama hastaneler kapalı elenirmiyim

betunn
Kapalı
23 Ekim 2020 18:10

Geçici diş yaptırmak gerekiyor sanırım cunku tedavim çok uzun sürecek o yüzden
Turkpolicc, 3 yıl önce

Yönetmelikte:

5) a) Ön grup diş eksiklikleri öğrenciliğe engeldir.

b) Ön grup dışındaki 5 ve 5'ten fazla diş eksiklikleri öğrenciliğe engeldir.

Üçüncü büyük azı dişlerinin yokluğu eksiklik olarak değerlendirilmez. Okluzyonda (kapanış) ve

fonksiyonda olmayan gömülü dişler ile tedavi edilmemiş mevcut diş kökleri eksik diş kabul edilir.

Sabit protez yada dental implant uygulaması ile eksiklikleri giderilmiş olgular sağlam kabul edilir.

Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi