Editörler : hopaliSafak Vaktii
21 Ekim 2020 18:36

alfie summerfield
Aday Memur

Sabah açiklayacagı için sürpriz olur diye düşünmüştüm

21 Ekim 2020 18:41

ahmet culluk
Aday Memur

anlıyorum

21 Ekim 2020 19:33

Rodrigo91
Memur

2020 kpss ye giren hocalarım geçmiş yazışmalara bakarsak 20 bin olan atama sayisi baskı ile nasil 40 bine ciktigini gorecekler.Bu sene yine sadece mebe degil cb ve yardımcılarına yüksek baskı yapilmasi lazim butcede mutlaka yine atama sayisi ödeneği sorulacaktir gecen sene bakan yardimcisi 20 bin demis eger bu sene 20 den fazla denirse istediğimiz rakami yakalayabiliriz.2019 kpss puanlari olanlar bu durumu yakindan takıp etmisti zaten.Her etkinlige katki verilmeli.Bugun bakan yardimcisi tarafsiz bolgeye cikiyor cnn turkte.Ahmet hakana yogun bir sekilde sorulursa mutlaka bütçe gorusmesi oncesi etkisi olacaktır

21 Ekim 2020 19:35

Rodrigo91
Memur

2020 kpss ye giren hocalarım geçmiş yazışmalara bakarsak 20 bin olan atama sayisi baskı ile nasil 40 bine ciktigini gorecekler.Bu sene yine sadece mebe degil cb ve yardımcılarına yüksek baskı yapilmasi lazim butcede mutlaka yine atama sayisi ödeneği sorulacaktir gecen sene bakan yardimcisi 20 bin demis eger bu sene 20 den fazla denirse istediğimiz rakami yakalayabiliriz.2019 kpss puanlari olanlar bu durumu yakindan takıp etmisti zaten.Her etkinlige katki verilmeli.Bugun bakan yardimcisi tarafsiz bolgeye cikiyor cnn turkte.Ahmet hakana yogun bir sekilde sorulursa mutlaka bütçe gorusmesi oncesi etkisi olacaktır

Rodrigo91, 1 ay önce - Alıntıya git

Bakan yardimcisi yazmisim cb yardimcisi

21 Ekim 2020 21:27

hoca09
Kapalı

Rodrigo91, 1 ay önce - Alıntıya git

Dostum çok haklısın, burada organize olalım. Şuan çok heyecanlıyım diye buraya yazmak bile çok amaçsızca geliyor. Böyle msjların altına hemen twitter'a gidin yazıyorum.

Lütfen arkadaşlar baskı yapın. Twit atın. En azından twitter da varlık gösterin.

21 Ekim 2020 23:38

tokerer07
Memur

20630-31-32-33-34-35-36 aktif. Malum uzun süre geçti aradan.Açıklanabilir bu gece bi ihtimal

22 Ekim 2020 00:02

Edba90
Aday Memur

20630-31-32-33-34-35-36 aktif. Malum uzun süre geçti aradan.Açıklanabilir bu gece bi ihtimal

tokerer07, 1 ay önce - Alıntıya git

Yat uyu arkadaşım bunlar gece mece açıklamazlar dua edelim yarın açıklasınlar ben ondan bileşüpheliyim artık :)

Toplam 127 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?