Editörler : E.Kayı Han
09 Ekim 2020 12:04

Kurumlar arası geçiş yapan var mı ?

Adliyeden Sağlık İl Müdürlüğüne geçiş yapan var mı yada duydunuz mu hiç ? yada nasıl bir yol izlemek lazım geçiş için

themisbey
Memur
09 Ekim 2020 18:11

adliyeden hiçbir yere geçemezsin KPSS ile atananlara bile izin vermiyor

ozakn
Aday Memur
09 Ekim 2020 19:50

Geçen var ama belediyeye torpil

themisbey
Memur
09 Ekim 2020 20:30

benim bildiğim 4 kişi var referasnsları kuvvetli olmasına rağmen geçemediler haa yanardağ gibi bir torpilin varsa olabilir ama oyle bişi varsa da geçmene gerek yok direkt bas istifayı geç belediyede memur ol

ozakn, 4 yıl önce
Geçen var ama belediyeye torpil

Satürndebirada
Aday Memur
14 Ekim 2020 21:10

İyi akşamlar ben hukuk mezunuyum Kpss ye girdim kamu avukatlığı için aynı zamanda icra müdürlüğü sınavına da girmeyi düşünüyorum. Müdürlüğü kazanmış olsam daha sonra kamu avukatlığı için muvafakat almakta zorluk yaşar miyim.?

themisbey, 4 yıl önce

benim bildiğim 4 kişi var referasnsları kuvvetli olmasına rağmen geçemediler haa yanardağ gibi bir torpilin varsa olabilir ama oyle bişi varsa da geçmene gerek yok direkt bas istifayı geç belediyede memur ol

themisbey
Memur
15 Ekim 2020 10:55

%90 yaşarsın bakanlık vermez gider dava açarsın 3-4 sene sürer falan

Satürndebirada, 4 yıl önce

İyi akşamlar ben hukuk mezunuyum Kpss ye girdim kamu avukatlığı için aynı zamanda icra müdürlüğü sınavına da girmeyi düşünüyorum. Müdürlüğü kazanmış olsam daha sonra kamu avukatlığı için muvafakat almakta zorluk yaşar miyim.?

Yozgatlılılı
Aday Memur
15 Ekim 2020 12:01

kpss ile kurum avukatı olmak baya zor ama şöyle olabilir diyelim bir kuruma memur olarak atandınız. daha sonra kurumlar ünvan değişikliği sınavı açıyorlar genelde bu sınavda avukatlık ünvanı da oluyor ve sınavları daha kolay oluyor

Asalet0565
Aday Memur
01 Aralık 2020 11:23

KPSS ile atama oluyor üst ünvanla farklı bir diplomada olur ben yaptım
themisbey, 4 yıl önce

adliyeden hiçbir yere geçemezsin KPSS ile atananlara bile izin vermiyor

themisbey
Memur
01 Aralık 2020 15:19

katiplikten öğretmenliğe kpss ile geçersen olur bu arkadaş farklı bir şey diyor

Asalet0565, 3 yıl önce
KPSS ile atama oluyor üst ünvanla farklı bir diplomada olur ben yaptım

benkatip
Şef
01 Aralık 2020 21:58

geçtirmezler

Kralcevikk
Memur
02 Aralık 2020 23:29

polislikten katiplige yada cte şöförlügüne geçen tanıdığınız varmı mutlumu acaba arkadaşlar polisligi bırakmayı düşünüyorum memleketimde açılacak kadrolara başvurmayı düşünüyorum.

CBS
Kapalı
03 Aralık 2020 00:51

Katiplikten polisliğe geçen arkadaşım oldu yaklaşık 4-5 sene önce, çok memnundu. Çevik kuvvette görev yapıyordu bu arada. Ne zaman görsem şükrediyordu :)
Kralcevikk, 3 yıl önce

polislikten katiplige yada cte şöförlügüne geçen tanıdığınız varmı mutlumu acaba arkadaşlar polisligi bırakmayı düşünüyorum memleketimde açılacak kadrolara başvurmayı düşünüyorum.

Kralcevikk
Memur
03 Aralık 2020 00:56

3 beş yıl sonra görüşmek lazım onunla bakalım o zaman ne diyecek.bazılarıda bilerek kötü demez sırf pişman oldu derler diye. ;D

CBS, 3 yıl önce
Katiplikten polisliğe geçen arkadaşım oldu yaklaşık 4-5 sene önce, çok memnundu. Çevik kuvvette görev yapıyordu bu arada. Ne zaman görsem şükrediyordu :)

klinux
Yasaklı
03 Aralık 2020 23:45

Hukuk diploması ile icra müdürü olursan hiçbir yere gidemezsin muvafakat vermezler idari dava açıp gidersen de hemen arkasından istinafa taşırlar geri alırlar.

Satürndebirada, 4 yıl önce

Asalet0565
Aday Memur
04 Aralık 2020 15:10

Ben geçtim nasıl geçirmezler mübaşirdim geçtim KPSS ile atan geçersin
benkatip, 3 yıl önce

geçtirmezler

benkatip
Şef
04 Aralık 2020 19:48

İlk mesajda bahsedilen şeyin muvafakat ile geçiş olduğunu yorumlamıştım.

Evet, KPSS ile geçen benim de arkadaşlarım var.

Bu doğru.

Asalet0565, 3 yıl önce
Ben geçtim nasıl geçirmezler mübaşirdim geçtim KPSS ile atan geçersin

LiveRommel
Memur
04 Aralık 2020 21:14

ahahaha sen polislikten katipliğe geçince mutlu mu olacağını sanıyorsun. yağmurdan kaçarken doluya tutunursun.

Kralcevikk, 3 yıl önce

3 beş yıl sonra görüşmek lazım onunla bakalım o zaman ne diyecek.bazılarıda bilerek kötü demez sırf pişman oldu derler diye. ;D

CBS
Kapalı
05 Aralık 2020 16:11

Hocam sen katipliğe geç, 3 yıl değil 3 ay sonra görürüm ben seni :))
Kralcevikk, 3 yıl önce

Kralcevikk
Memur
05 Aralık 2020 22:53

Bunları evde otururken yazmanız ne güzel hiç samimi degilsiniz

writerman01
Kapalı
05 Aralık 2020 23:37

Boğaz tokluğuna çalışmak istiyorsan gel kral yerimiz var. Ama her ay muhasebe yapmaktan kafayı yemessen iyi. Avukat vatandaş hakim savcı uyap beşgenin de iç açı toplamı yok

Kralcevikk, 3 yıl önce

Bunları evde otururken yazmanız ne güzel hiç samimi degilsiniz

keremben82
Şef
05 Aralık 2020 23:44

Bizim bir arkadaş İnfaz Koruma İdi şimdi İzmir Dokuz Eylülde Daire Başkanı

O biçim torpille gitti ama .

İnşallah ALLAH ım sorar elbet.

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler