Editörler : "eskiyara"Pangaea

Pdr-cemil
Yasaklı
11 Ekim 2020 22:40

ne kadar ayip ? sen iyice küfürbaz olmuş çikmişsin derhal ehlileştirilmen lazim kiz senin:)

aypdr06, 4 yıl önce
Sen kimsin lan ? Haddini bil. Zilli arıyorsan yakınlarından başla.

Pdr-cemil
Yasaklı
11 Ekim 2020 22:53

Canim şimdi dünya dolusu öğrenci gelişim dosyalari, anketler, tamamlanmayi bekleyen formlar, Bep planlari, envanterler var elimizde. Şimdi oturup kalem-kalem liste yaptirma istersen.. Biz öğretmen değil Psk. Danişmanken bütün bunlari yapiyoruz. E şimdi diyorsunuz ki derse girin, nöbet tutun, sahaya inin vesair. Olmaz. Bunlari yapacaksak Danişman değil rehber öğretmen görev tanimi gerekir. Oysa ki sağolsun sn bakanimiz bizi yeniden Psk. Danişman ilan etti. Hem sona derse girer, nöbet tutarsak sorun değil incilerimiz dökülmez fakat otorite olur çikariz..

Bunun neresini anlamiyorsunuz siz sayin hcm.

Kagiş, 4 yıl önce

Okulda madem aktifsiniz, peki şu ana kadar (24 Ağustos 'tan bu yana) ne yaptınız!? Allah aşkına bir söyleyin)))!? Bütün branş öğretmenleri cayır cayır eba' dan, zoom'dan ders yapıp öğrenci takip ederken, sizler ne yaptınız hele bir anlatın bakalım!!?))

Pdr-cemil
Yasaklı
11 Ekim 2020 23:29

İlave olarak velev ki rehberlik dersine de girelim girmeyelim demiyorum iyi dikkat edin. Tabi o takdirde bizi bekleyen sorun, öğrencilere yaptiğimiz psikososyal terapi ve seanslara nasıl yer vereceğiz. Ne ara hangi aralik yetişecek, teneffüste zaten zor yetişiyor hatta olmuyor.. Kabül etmek lazimsa bir sistem açmazi var ortada.. Ortadan ikiye mi bölünelim Kağiş hocam, var mi bunun mümkünati varsa siz söyleyin oturup onu konuşalim derim.

Psk Danişmansak kian itibariyle öyle: MEB düzenleme getirerek 8/5 mesai uygulamalidir

Ama yok,

Rehberlik görev tanimi verilecekse, ki bu sizin arzunuz bu defa nadiren 1 saatliğine mesela şube rehber öğretmeni yerine bizler girebiliriz. Fakat psk. danişmalar, ders sürresinde yapilamaz.

Kısaca sorun inanın büyük ve belki de bundan aşilamiyor. Vrsa çözüm önerileriniz makul çerçevede olmak koşuluyla konu başlığı açarsaniz oturur konuşuruz sayın hocam.

Kagiş, 4 yıl önce

Okulda madem aktifsiniz, peki şu ana kadar (24 Ağustos 'tan bu yana) ne yaptınız!? Allah aşkına bir söyleyin)))!? Bütün branş öğretmenleri cayır cayır eba' dan, zoom'dan ders yapıp öğrenci takip ederken, sizler ne yaptınız hele bir anlatın bakalım!!?))

Pdr-cemil
Yasaklı
11 Ekim 2020 23:37

Bu çilli de gitti iyi mi (...) kaldım mi tek tabanca..:)) neyse artik yavaştan bana da müsade

aypdr06, 4 yıl önce
Haddini bil!

berken47
Şef
11 Ekim 2020 23:37

Sen velev ki melev ki yi bırak önce bir kadına şaka yoluyla da olsa zilli denilmeyeceğini öğren sana az bile dedi

Pdr-cemil
Yasaklı
11 Ekim 2020 23:59

Yaptığımın doğru olmadığını ben de pekala iyi biliyorum sayın hocam. Peki doğru olmadığını bilmeme rağmen neden yaptınız diye sorabilirsiniz? onun da cevabını öncül sayfada nisbeten verdim. Yani esasen sırf bayan diye gevşeklik demeyim alttan almayacak ve o hesabı anladığı dilden ama ölçülü bir şekilde esas sizlerin tepki vermesi ve sorması gerekliydi. Bunu sadece 1 kişi yapmış. Bunun üzerine baktım ki aynı tutumunu devam ettiriyor, açtığı konu başlığında hakaretler yağdırdığı aynı öğretmene, yine tutup bu başlık alttında da ölçülü ve medeni cvp vermek dururken etik olmayan, alaycı bir yaklaşım sergileyince doğrusu katlanamadım. Bir başka nokta ise konuşulan konuda kimseyi hakli görmemesi üstüne üstlük çözüme yönelik en küçük katkı sunmamasıydı. Hoş kaşılanmamasını anlayabilirim fakat 2 ayrı paylaşım konusu için de sözlerim geçerlidir. Dikkatle incelediğinizde anlayacağınızı umuyorum veslm.

berken47, 4 yıl önce

Sen velev ki melev ki yi bırak önce bir kadına şaka yoluyla da olsa zilli denilmeyeceğini öğren sana az bile dedi

berken47
Şef
12 Ekim 2020 00:09

her şeye rağmen bir özür dilemeniz gerekir bence...

Burda meslektaşız birbirimize kızarız ederiz ama kadın meslektaşlara karşı kırmızı çizgiler bakidir, tmm iyi niyetimizden şüphem yok ama, özür haktır... Özelden bari özür dileyin

Pdr-cemil
Yasaklı
12 Ekim 2020 00:10

Sadece bu sayfa üzerindeki yorumlarda bile " Taş gibisinden(!) tut da "Fantezileriniz çok hoş(!) Bu yaşta bu kadar fantezi kalbi yorar..." özetle konudan kopuk mesnetsiz, alayci söylemler iyice gale çalmiştir. Bence kulanici bayan değil erkekti.. Buyurunuz inanmıyorsanız kendiniz inceleyiniz.

https://forum.memurlar.net/konu/2432561/son.sayfa

berken47, 4 yıl önce

fibermen
Yasaklı
12 Ekim 2020 00:20

Doğru söylüyor cidden berken hocam. İlk olarak hakaretlerinden dolayı (sözde) bayan kılığındaki rehber öğretmenin, elbette hakaret yağdırdığı öğretmenden kendisi özür dilemeliydi. Ama ne yaptı aksine devam ettirdiği görüldü.

berken47, 4 yıl önce

her şeye rağmen bir özür dilemeniz gerekir bence...

Burda meslektaşız birbirimize kızarız ederiz ama kadın meslektaşlara karşı kırmızı çizgiler bakidir, tmm iyi niyetimizden şüphem yok ama, özür haktır... Özelden bari özür dileyin

fibermen
Yasaklı
12 Ekim 2020 00:28

2. Sayfa üzerinde belirttiğim görüşe verdiği gayri-ciddi şu tutumu bile bence aynı gerçeğin ifşası. Kesinlikle bayan pdr değildi diyorum. Bu türden bir hayli yazışması var ve bu tek bir örneğidir. Belki de (emin olmamakla beraber) milletin pdr'ye olan gazini çıkarmak için vazifelendirilmiş.

aypdr06, 4 yıl önce
Hahahaha. Gardas eksi sözlükte mi öğreniyorsunuz bu sözleri. Marsal Pdrsiymis. Hahahaha.

berken47
Şef
12 Ekim 2020 00:38

Valla o kadarını bilemem, tek bildiğim kadın meslektaş ise başımızın tacıdır:)

Pdr-cemil
Yasaklı
12 Ekim 2020 00:47

küfreden bayan meslektaş başınızın tacı ise:) e onun kolayı var size küfredeyim a sn hocm :))

berken47, 4 yıl önce

fibermen
Yasaklı
12 Ekim 2020 00:56

Harbiden okusana sen ne dediğini "Fantezileriniz çok hoş. Bu yaşta bu kadar fantezi kalbi yorar aman dikkat Hocam..." Daş gibisinler havada uçuşuyor.. neyse ardından Kağiş hoca afallayince daha fazla üzerine varamaz olmuş.. İlahi komedya iyiki varsin..

Sapık mıydı la yoksa bu berken:))

berken47, 4 yıl önce

fibermen
Yasaklı
12 Ekim 2020 01:00

Lan cemil gerçekten zeki adammışsın dedektif gibi çözmüşsün helal bravo. Lakin şu rehberlik dersine de girersen 10 numara 5 yıldız olursun forumun gözünde.

Pdr-cemil, 4 yıl önce

Sadece bu sayfa üzerindeki yorumlarda bile " Taş gibisinden(!) tut da "Fantezileriniz çok hoş(!) Bu yaşta bu kadar fantezi kalbi yorar..." özetle konudan kopuk mesnetsiz, alayci söylemler iyice gale çalmiştir. Bence kulanici bayan değil erkekti.. Buyurunuz inanmıyorsanız kendiniz inceleyiniz.

https://forum.memurlar.net/konu/2432561/son.sayfa

Pdr-cemil
Yasaklı
12 Ekim 2020 01:06

Ayarladilar da biz mi girmedik fibermen hocam. sikinti da orada zaten, düzenlemesi yapilamiyor.

Pdr-cemil
Yasaklı
12 Ekim 2020 01:11

yani ha (..?..) bu cvplarin üstüne benim yaptiğimi eleştirmek isteyene daha bişey anlatmam vslm.

aypdr06, 4 yıl önce
Acınacak haldesiniz. Fantazilere bak. Ağlayın. Bu kadar fantazi kuracağınıza az yeseydiniz de sizde Pdr okusaydınız kafanız o kadar calisiyorduysa eğer.
12 Ekim 2020 01:14

Yapma hocam sen alem delikanlı bir yiğit görsün dillerden dillere dolaşsın sisteme olan bas kaldiriniz. Yürü be yiğidim kim tutar seni.

fibermen
Yasaklı
12 Ekim 2020 01:21

Sınıföğretmeniolmak, az çok seziliyordu verdiği müflis ve gayriciddi cevaplardan. gül gül öldüm .)) Demek bunca zaman hepimizi sapık gibi işletti.. Pdr'nin hemen her çeşidini gördük şimdiye kadar şuralarda velakin bu kadarına pes yahu :)))

silivripdr
Daire Başkanı
12 Ekim 2020 09:05

Burada yazılanlar kesinlikle dava konusudur. Düpedüz nefret suçu işleniyor. Hedef gösteriliyor. Ben bir sene boyunca cinsel istismar vakasını ortaya çıkardığım için canımla tehdit edildim. Senin haberin var mı utanmaz Herif. Ya biri burada yazdıklarını okuyup nefretle bor rehber öğretmene saldırsa ne cevap vereceksin. Gerekli yerlerle görüşeceğim. Dernekler bir şey yapabiliyor mu göreceğiz. Yoksa kendim uğraşacağım. Ve ispat edeceksin bu iddialarını..arsiz.

EricContana
Yasaklı
12 Ekim 2020 11:37

Yazılanları dehsetle okudum. İhmal istismar ve toplumsal cinsiyet eşitsizlikleri hakkında en öncü çalışmaları beklediğimiz Kişiler bakıyorum bir kadına ağza alınmayacak şekilde bel alti sözler söyleyebiliyor ve bunu mesleki hassasiyeti geregi yaptigini söylüyor. Birine kızıp gidip onun karisini kızını istismar eden kişiden ne farkı kalıyor? Bu kişinin araştırılması, eğer dediği gibi pdr öğretmeniyse bir an önce kurumdan ilişiğinin kesilmesi ve ceza almasi gerekiyor. Çocuklarımız kimlere emanet? Normalde bizim oralarda bu hareketi yapanın bir ismi vardır ama ben onu burada dile getirmeyeceğim. Bir de ona arka çıkanlar var. Bence o kişilerin de araştırılması gerekiyor.
Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi