Editörler : "eskiyara"Pangaea

Pdr-cemil
Yasaklı
12 Ekim 2020 13:36

Düzeltmek istediğim bir nokta var saygıdeğer arkadaşlar arzedeyim.

Buradaki mesajımda kullanmak istediğim sözcüğü 'zilli' değil; 'çilli' şeklinde yazmak istemiş olmama rağmen malumdur ki telefonumun fill-form tamamlama özelliğinden dolayı bu şekilde kayda girmiştir. Dikkat edilecek olursa takip eden ileriki mesajımda 'çilli' olarak yer verdiğim ayrıca görülecektir. Aynı zamanda forum arayüzünün silme-eklenti-düzenleme kısmı bulunmadığından maalesef o şekilde kalmıştır. Yine her ne kadar muattap, gerek açtığı konu başlığıyla olan, gerekse öğretmenlere karşı kullandığı tahrikkar, pervasız, etik olmayan üslubu yanında, fake-bayan izlenimi ile tutumlarını da gözardı edemeyecek olmama rağmen, yanlış anlamaya müsait bir boyut taşıyacağından dolayı gerek şahsından ve gerekse takipçiler nezdinden özür dilerim.

Pdr-cemil, 4 yıl önce

sen de az değilmişsin hani zilli:)

Pdr-cemil
Yasaklı
12 Ekim 2020 13:53

Sana gelince, yüzüme söyleyemeceğin çıkışlarını arkamdan göndererek edepsizlenme lütfen..

silivripdr, 4 yıl önce

Burada yazılanlar kesinlikle dava konusudur. Düpedüz nefret suçu işleniyor. Hedef gösteriliyor. Ben bir sene boyunca cinsel istismar vakasını ortaya çıkardığım için canımla tehdit edildim. Senin haberin var mı utanmaz Herif. Ya biri burada yazdıklarını okuyup nefretle bor rehber öğretmene saldırsa ne cevap vereceksin. Gerekli yerlerle görüşeceğim. Dernekler bir şey yapabiliyor mu göreceğiz. Yoksa kendim uğraşacağım. Ve ispat edeceksin bu iddialarını..arsiz.

12 Ekim 2020 14:23

Pardon da çok pardon

Sen veya bahsettin o Dernek yoksa ülkenin başina Toplum Polisi (!) filan mı kesildiniz yahu..???

Peki sana sorayım bu konu girişi dahil kullandığı 2 kelimeden birisi 'FANTAZİ' olan sözde bayan görünümlü erkek pdrci, birisi kendi açtığı olmak üzere iki ayrı paylaşım konusunda şahsıma hakaret yağdırır alaylar düzerken neredeydi acaba o aynı ilkeleriniz(....) ve aynı toplum polisi duyarlılığınız nerede kaldı o vakit doğrusu merak konusu. linç kültüründen beslenen bir varlıksınız.

...

silivripdr, 4 yıl önce

Burada yazılanlar kesinlikle dava konusudur. Düpedüz nefret suçu işleniyor. Hedef gösteriliyor. Ben bir sene boyunca cinsel istismar vakasını ortaya çıkardığım için canımla tehdit edildim. Senin haberin var mı utanmaz Herif. Ya biri burada yazdıklarını okuyup nefretle bor rehber öğretmene saldırsa ne cevap vereceksin. Gerekli yerlerle görüşeceğim. Dernekler bir şey yapabiliyor mu göreceğiz. Yoksa kendim uğraşacağım. Ve ispat edeceksin bu iddialarını..arsiz.

EricContana
Yasaklı
12 Ekim 2020 15:12

Burada ikinci defa kullandığınız belli. Bunu bilinçli kullandığınız belli. Söylediklerinizin inandiriciligi yok. Buradan değerli hakim ve savcılarımıza sesleniyorum, ben bir kız çocuğu velisi olarak böyle insanların çocuklarıma egitim vermesini istemiyorum. Bu kişi karşısındakinin sadece cinsiyetine bakarak onu asagilama hakkını kendinde görebiliyor. Özrü kabahatinden büyük. Hak etti demeye getiriyor sözü. Avukat arkadaşlar ne yapılabilir bizi bilgilendirirse sevinirim. Gördüğüm kadarıyla binlerce kez okunmuş bu yazılanlar. Haydi arkadaşlar el ele verelim. Ne yapılması gerekiyorsa hep beraber yapalım.
Pdr-cemil, 4 yıl önce

Anlamıyorsun bak.. kendine yapılınca pençeleri çıkarıvermişsin hemen öyle. Peki 2 gündür ilkesiz-alaycı-aşağılayıcı yazışmaların neticesinde Pdr mensuplarini küçük düşürmeye 1 hakkın olmadığını da anlamışsındır inşallah. Aklını başına alacaksın. Kullanıcıya tozlu derken iyi lakin sana şaka yollu zilli denilince hoppacıya kalkıyorsun. Şimdi anladın mı nasıl rol model olman gerektiğini? Size böyle mi eğitim verdiler pekala... Ümit ederim anlamışsındır ay parçasi

12 Ekim 2020 15:15

Mübalağa etmişsiniz epeyce. Kantarın topuzunu kaçırdığınız fikrindeyim şahsen sizce de biraz öyle değil mi_? İyi inceleyin ve irdeleyiniz lütfen. Konu girişi dahil olmak üzere saldırgan nitelikteki aypdr06 kullanıcısı kişinin, gerek alaycı yaklaşım ve tutumları olsun, gerek öncesinde tarafıma hakaretleri olsun ve gerekse bu tutumları sonucunda ikaz edilmesine karşın devam ettirdiği safahat olsun tüm bunlar malumun ilanıdır. Ha tabi sehven olsa bile bu kişiye karşı kullanılan üslubu teyit ettiğim manasına gelmiyor bu ayrı tutarım. Ancak yanlış görülerek özür dilenmiştir ki, sağlıklı ve isabetli bir hareket tarzı olduğu açıktır. Şunu unutmayalım ki hemen her konuda ama, medeni cinsiyet faktörü ve eşitsilizliğini sorgulamaltan yana olduğumuz kadar, o vakit ilkin bunun "karşılıklı bir ölçüye" bir teraziye tabi olacağı gerçeği ile de yüzleşmemiz gerektiği açık ve net olarak karşımıza çıkacaktır. Yukarıdan birisine belirttiğim gibi, bir takım sentezleri tarafsız/objektif yaptığımız sürece, başka deyişle linç kültürüne hizmet odağından kurtulabildiğimiz sürece aydınlanma mümkündür. Sizin belirttiğiniz eşitsizlik konusu bu durumdan farklı bir boyuttur. Çerveye değil büyük resim karesine bakmamız icap eder. Bugün günümüzde iyi bilindiği gibi yaşanan kadın şiddetinin perde arkasındaki temel husus, güya eşitsizliği giderme kalkanı ve adı altında kadını koruma adına yapılan kadın pozitizmi ve ayrımcılığından kaynaklı yanlış yönetim politikalarıdır.

EricContana, 4 yıl önce
Yazılanları dehsetle okudum. İhmal istismar ve toplumsal cinsiyet eşitsizlikleri hakkında en öncü çalışmaları beklediğimiz Kişiler bakıyorum bir kadına ağza alınmayacak şekilde bel alti sözler söyleyebiliyor ve bunu mesleki hassasiyeti geregi yaptigini söylüyor. Birine kızıp gidip onun karisini kızını istismar eden kişiden ne farkı kalıyor? Bu kişinin araştırılması, eğer dediği gibi pdr öğretmeniyse bir an önce kurumdan ilişiğinin kesilmesi ve ceza almasi gerekiyor. Çocuklarımız kimlere emanet? Normalde bizim oralarda bu hareketi yapanın bir ismi vardır ama ben onu burada dile getirmeyeceğim. Bir de ona arka çıkanlar var. Bence o kişilerin de araştırılması gerekiyor.
12 Ekim 2020 15:47

Burda da hatalısınız ve bir yanlışınızı başka bir yanlışla kapatabileğiniz düşüncesinde görüyorum sizi şahsen. Dahası burada açıktan tahrik katmak suretiylen suç ta işliyor durumdasınız. En azından forum kurallarına göre bu böyle... Şayet aypdr06 siz iseniz dahi (profilizde yalnızca bu konuya irtibatlı olduğunuz açıktan görülebilir) bunun karşılığını başkalarını tahrik ile değil kendinize düşen yasal hak veya teamül her neyse onu yerine getirmeye çalışmakla mükellefsiniz. Kusura kalmayaınız fakat bence siz o kişiyseniz bile, sırf buraları karıştırmak için vazifelendirildiğiniz söylemini haklı gördüğümü ve bulduğumu peşinen ifade edeyim.

EricContana, 4 yıl önce
Burada ikinci defa kullandığınız belli. Bunu bilinçli kullandığınız belli. Söylediklerinizin inandiriciligi yok. Buradan değerli hakim ve savcılarımıza sesleniyorum, ben bir kız çocuğu velisi olarak böyle insanların çocuklarıma egitim vermesini istemiyorum. Bu kişi karşısındakinin sadece cinsiyetine bakarak onu asagilama hakkını kendinde görebiliyor. Özrü kabahatinden büyük. Hak etti demeye getiriyor sözü. Avukat arkadaşlar ne yapılabilir bizi bilgilendirirse sevinirim. Gördüğüm kadarıyla binlerce kez okunmuş bu yazılanlar. Haydi arkadaşlar el ele verelim. Ne yapılması gerekiyorsa hep beraber yapalım.

Teknososyal
Yasaklı
12 Ekim 2020 16:10

İmza.

Tüm şeffaflığıyla görülüyor. Konu bakz =) https://forum.memurlar.net/konu/2432561/4.sayfa

TozluTebeşirKokusu, 4 yıl önce

Pardon da çok pardon

Sen veya bahsettin o Dernek yoksa ülkenin başina Toplum Polisi (!) filan mı kesildiniz yahu..???

Peki sana sorayım bu konu girişi dahil kullandığı 2 kelimeden birisi 'FANTAZİ' olan sözde bayan görünümlü erkek pdrci, birisi kendi açtığı olmak üzere iki ayrı paylaşım konusunda şahsıma hakaret yağdırır alaylar düzerken neredeydi acaba o aynı ilkeleriniz(....) ve aynı toplum polisi duyarlılığınız nerede kaldı o vakit doğrusu merak konusu. linç kültüründen beslenen bir varlıksınız.

...

Teknososyal
Yasaklı
12 Ekim 2020 16:35

Yazılanları dehşetle okumuş -muş TEvatüre Gel vatandaş.. peki o halde izninle soralim sana aypdr06, vara-yoğa FANTAZİ olayini kurcalamaktan kastınız gareziniz neydi tam olarak?)) Öğretmenlerle alay etmek onlara hakaret etmekten amacınız neydi? Mademki bayansınız, o halde herkes gibi eğitimci vakarinizin gerektiği hassasiye uyma zorunluluğunuz var. Bir başka nokta daha var. açtığınız başlıkta öğretmen ahkamını genelleyen ağır ithamlar bulunduğunu bir yana koyarsam, öğretmenlere yapılan saldırı konusundaki tutumunuzda gözlerden kaçmamiştir. vehatta orada saldıranlara cevap vereceğinize onlarla mücadele veren Sn HugoAlmeida hocamız'a saldırmanız neyle izah edilebilir?! Bence de sizin buraya pdr'ye tepkilerin gazini çıkarma amaçlı, durumdan vazife çıkarmak, ortaliği germek içn gönderildiğiniz açık aleni bir gerçek. O'sunuz diye kesin bir hüküm veremem illaki.. Fakat kanımca yazışmanızdan izaha vareste..

EricContana, 4 yıl önce
Yazılanları dehsetle okudum. İhmal istismar ve toplumsal cinsiyet eşitsizlikleri hakkında en öncü çalışmaları beklediğimiz Kişiler bakıyorum bir kadına ağza alınmayacak şekilde bel alti sözler söyleyebiliyor ve bunu mesleki hassasiyeti geregi yaptigini söylüyor. Birine kızıp gidip onun karisini kızını istismar eden kişiden ne farkı kalıyor? Bu kişinin araştırılması, eğer dediği gibi pdr öğretmeniyse bir an önce kurumdan ilişiğinin kesilmesi ve ceza almasi gerekiyor. Çocuklarımız kimlere emanet? Normalde bizim oralarda bu hareketi yapanın bir ismi vardır ama ben onu burada dile getirmeyeceğim. Bir de ona arka çıkanlar var. Bence o kişilerin de araştırılması gerekiyor.

berken47
Şef
12 Ekim 2020 16:58

Ne çok uzattınız ya.. Tmm herkes haklı özrünü de diledi bitti

silivripdr
Daire Başkanı
12 Ekim 2020 18:05

ben senin için yazmadım hemen atlama cemil misin nesin. ben başlığı açan kişi için ' yok hükmünde ' denen kişi için yazdım. apaçık hedef gösteriyor rehber öğretmenleri.

Pdr-cemil
Yasaklı
24 Ekim 2020 12:53

Fake olduğun ispatlandığından bu durumda özrümü de geri alıyorum bi.zamet :) öyle yağma yok

EricContana, 4 yıl önce

fibermen
Yasaklı
24 Ekim 2020 14:45

Aklın fantaziden öte geçememiş ki (!) töbe töbeee.. bişey diyeceğim de dilin kemiği yok lakin. MEB bu sahada olanlardan bihaber olamaz. Pek yakinda inşallah kendi dersine gireceksin. hayırlısı

aypdr06, 4 yıl önce
Kardeşim siz bu şekilde kendinizi tatmin etmeye (...) devam edin, böyle olacak söyle olacak diye başlığı açan arkadas gibi fantezi kurmaya devam edin. Yok efendim bu insanlar böyle tembel, bunlar illuminatiye inanıyor bunlarin lobileri var bunlar gizli insanlar gibi komplocu histerik bakış acıları ile konuşmaya devam edin. Bakalım nereye varacaksınız bu şekilde. Hahahaha. Ondan sonra benim niye derneğim yok diyorsunuz. Ayakta durduğuna şükret.
Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi